Bebek Beslenmesi milupa paket yollamıs..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

dertlisezen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
2.317
11
merhaba kızlar,
daha once mılupaya uye olmustum.7 nısanda kızım 4 aylık olacak mılupa paket yollamıs.

2 adet bebegın ay ay ne yıyecegıne daır ustunde cerceve gıbı bırsey olan ıkı tane takvım gıbı dolap mıknatısı,
1 adet sadece mılupa ortası cerceve olan dolap mıknatısı.
1 adet mılupa devam sütü 2
1 adet tahıllı pırınclı kasık maması
1 adet mılupanın tum urunlerının sergılendıgı brosur
1 adet mılupa kasık maması ıcın kasık.

uye olmanızı tavsıye ederım.bu bır reklam degıldır sadece tavsıyedır gene bır reklam hortlaması yasamayalım :KK1:

BENDE 3 GÜN ÖNCE ÜYE OLDUM.NE ZAMAN GELİR Kİ ACABA.DÜN EVDE yoktum ama okdar çabuk göndermezler heralde.

ben üye olalı çoooook oldu, bana sadece mesaj geldi, artık ek gıdaya geçeceksiniz diye. genelde evdeyim. ama evde olmasam da bunlar kargo şirketiyle geldiğine göre kapıya haber kağıdı bırakırlardı herhalde....

Kızlar,
üye olupta numune ürünler almadıysanız yine aynı internetten sitelerine girip,
hediye numunelik ürün talep ettiğinizi belirtin.
Bazen arada unutulanlar oluyor çünkü. :21::21:

uyelı bolumunde numune gonderılsınmı mesaj gonderılsınmı dıye secenekler var.ben ordan yaptıgımı hatırlıyorum.hamıleyken de bana urunler gelmıstı.gogus pedı pısık kremı emzıren anneler ıcın cay cd vb.mılupadan bana mesaj gelmıyor ama bebelac ve hero baby den sureklı bılgılendırme mesajı gelıyor ondan da memnunum.

ben de hamileyken üye olmuştum milupaya.4.ayda mesaj geldi 15 gün sonra da aynı paket geldi.valla ben paketten çok indirim çeklerine sevindim.migrosa gidince doldurmayı düşünüyorum hepsini kullanacağım :)mama kaşık maması niveanın bir kaç ürünü vs bayağı indirim kuponu var :)
5 aylıkken bekleyin....

bende üye olmuştum hamileyken 1 ay gibi bir sürede sizinkinden farklı bir paket göndermişlerdi.birde kızıma mamasını internet üzerinden sipariş ediyorum her defasında bir sürü numune gönderiyorlar hipp ve milupanın:)) bedava sirke baldan tatlı oluyor yahuu :KK76:

evet üye olanlara gönderiyorlar,ben hamileyken uye olmuştum o zaman hem kitapçık hem de ıslakmendil şampuan bebe yağ gibi numuneler gönderdiler.Şimdi de mama numunesi göndermişler.üye olun tavsiye ederm..

dün baby stardan 2 tane bez geldi.prima numune gönderemiyoruz diye mail. atmış.

merhaba kızlar,
daha once mılupaya uye olmustum.7 nısanda kızım 4 aylık olacak mılupa paket yollamıs.

2 adet bebegın ay ay ne yıyecegıne daır ustunde cerceve gıbı bırsey olan ıkı tane takvım gıbı dolap mıknatısı,
1 adet sadece mılupa ortası cerceve olan dolap mıknatısı.
1 adet mılupa devam sütü 2
1 adet tahıllı pırınclı kasık maması
1 adet mılupanın tum urunlerının sergılendıgı brosur
1 adet mılupa kasık maması ıcın kasık.

uye olmanızı tavsıye ederım.bu bır reklam degıldır sadece tavsıyedır gene bır reklam hortlaması yasamayalım :KK1:

bende üye olmuştum.3 defa paket geldi.yalnız mama gelmedi.biz 5. ayımızı bitiriyoruz.taşındık ondan mı acaba.

ben kızım 3 aylıkken üye oldum bana 2 ay sonra gelmişti
bi magnet
bi paket muhallebi
bi paket devam sütü
bi kaşık
bir sürü kağıt
tabi bunlar bi öğünlük
ama ben ülkere de üye olmuştum oda aynı şekilde 2 ay sonra yolladı ve galiba yanlışlıkla 2 kere bi kutu yolladı.
içinde
1 paket bebe büsküvi
1 kavanoz meyve püresi
1 kutu kahvaltı pekmezli sütlü peynirli
bir sürü kağıt
açıkcası ülkerin numune kutusu daha cazip geldi :KK9: helede 2 kere gelişi :KK9:

arkadaşlar başka numune yollayan ürünler varsa bilgilendirir misiniz acaba , bizler de yararlanalım

bana da milupadan iki defa geldi.yanlız numuneleri bir kullanımlık.
kaşığı çok hoşumuza gitmişti.
milupanın dışında herobaby de gönderiyor ve daha fazla.
bir paket bebe bisküvisi,bir tane kavanoz maması,bir tanede sütlü pirinçli muhallebi gönderiyorlar.

X