mimik kırışıklıkları

hakLısın kayısı cok ii gheLio bnde ne bulursam kiraz kayısı erik bulduum hersei sürüom yayarı war zarrarı yok denemeye deer:)

1 yumurta akı, 1 tatlı kaşığı bal, 2 yemek kaşığı toz maya, bir kaç damla limon, iki kaşık mısır ununu karıştırıp maske yapın. cildinizde 20 dk bekletin. ben zaten yapıyordum bunu. dün annem de yaptı. yıkadıktan sonra yüzü gepgergin oldu, kırışıklar azaldı ve cildi parladı. İkimiz de inanamadık değişikliğe. düzenli yapılsa faydalı olacağına inanıyorum arkadaşlar. benim de yüzümde bir kaç sivilce vardı, sabah kalktığımda solmuşlardı.
herkese sevgiler.

1 yumurta akı, 1 tatlı kaşığı bal, 2 yemek kaşığı toz maya, bir kaç damla limon, iki kaşık mısır ununu karıştırıp maske yapın. cildinizde 20 dk bekletin. ben zaten yapıyordum bunu. dün annem de yaptı. yıkadıktan sonra yüzü gepgergin oldu, kırışıklar azaldı ve cildi parladı. İkimiz de inanamadık değişikliğe. düzenli yapılsa faydalı olacağına inanıyorum arkadaşlar. benim de yüzümde bir kaç sivilce vardı, sabah kalktığımda solmuşlardı.
herkese sevgiler.

en kısa zamanda deneyeceğim senin yazını okuyunca eve uzun zamandır bal almadığımızı fark ettim hemen kocama dönüp neden bize bal almıyorsun diye sordum :uhm:tamda kurtlar vadisini seyrediyorken o yemek için istiyorum sandı arkasından yüzüme maske yapacağım deyince bana ters ters baktıkafamçokkarıştı çok komik sırnaşık şey

ay hiç güleceğim yoktuu.. SEN ÇOK YAŞA EMıı.:))))

KIZLAR BENİM SİZE BİR ÖNERİM OLUCAK..BİLMİYORUM OKUDUNUZMU YİNE BU FORUMDA BEPANTHEN İN İİ YÖNLERİNDEN FALAN BAHSEDİORDU...DERKEN DERKEN BENDE MİMİK KIRIŞIKLIKLARI OLMASIN CİLDİM HEP PÜRÜZSÜZ KALSIN DİE BİR SEYLER ARARKENN NE BULDUMkaydirigubbakcemile3 MADECASSOL MERHEM DİE BİRSEY..ECZANE FİYATI 6 YTL.. İÇERİSİNDE BULUNAN CENTELLA ASİATİCA DİE BİR BİTKİ (Kİ ZATEN KREM SADECE BUNDAN YAPILMIŞ) WAR.BEN BUNU MERAK ETTİM ALDIM.PROSPEKTÜRÜNDE BU BİTKİYİ GÖRÜNCE İYİCE ARASTIRDIM WE BAKTIMKİ LİFTİNG OLSUN KIRISIKLIK OLSUN VS. VS. BİR COK PAHALI KREMLERİN İÇERİĞİNDE BU BİTKİ! HENÜZ BUGUN ALDIM ..BU BİTKİYİ SİZDE ARASTIRIN GOOGLEDAN FALAN NELERE İYİ GELDĞİNİ GÖRÜCEKSİNİZ. CİLTTEKİ HÜCRE YENİLENMESİNİ HIZLANDIRIYOR.ZATEN BU YÜZDEN YANIK KESİK GİBİ ŞEYLEREDE İYİ GELİORMUŞ.KOLEJENİN DENGESİNİ SAĞLIYOR Kİ CİLTİ İÇİN EN ÖNEMLİ MADDELERDEN BİRİ BU KOLOJEN.WE LAVANTA ESANSI OLDUĞU İÇİNDE AYRICA CİLTTEKİ LEKELERE İYİ GELİYORMUŞ.BENİM HİÇ LEKEM YOK AMA OLANLARIDA Bİ KAÇ SENE ÖNCE LAVANTAYLA GECİRMİŞTİM.BİDE ITIR ESANSI DİE BİRSEY WAR O NEYE YARAR BİLMİORUM AMA İLK SÜRÜŞÜM OLMASINA RAMEN İNANILMAZ Bİ ETKİ ETTĞİNİ SÖYLEYEBİLİRİM CİLDE. PARLIORSUNUZ RESMEN WE CİLT LİFT OLUO HAKİKATEN. ŞİDETLE KULNAMANIZI TAWSİYE EDERİM.OLDUKİ YÜZÜNÜZE DENEDİNİZ BEĞENMEDİNİZ. CATLAKLARA DA İYİ GELİORMUŞ.HABERİNİZ OLSUN İSTEDİM =)

bende dun aldım madecassol u catlak ıcın ama dedıgın gıbı arastırınca mımık cızgılerınede ıyı gelır dedım aksam alnıma surdum sabahda surdum ama acaba yüz sonucta hassas agır gelıp derıyı ınceltıp damar yaparmı bu konuda bır bılgı yakalayamadım nette

hayır ssanmıorum sengül en azından şöyle düşünürsek yok o marka yok su marka yüzümüze sürdüğümüz onlarca pudra fondten vs. cok daha zararlı kozmetik en azından bu bitkisel bi krem...
ama ben de dün yatmadan sürdüğümde cildimde hafif bi gerginlik hisettim....bazı forumlrda okudum arkadaslar bunu bepantenin yağlı kremleriyle beraber karstrıp kulanıolarmış bepanten plus krem we merhemle madecassolu 3ünü karıstırıp sürüolarmış ama bepantenin maalesef kıl köklerini besleyici özelği olduğundan sikayetci olanlar war tüylenme yapabiliyor.bu yüsden ben niveanın saf kremiyle beraber kulnaıorum.senelerdir kulandığım bir kremdi zaten mavi kapaklı olan warya.o da cok doal we cok ii gelior.annem senelerdir onu kulnaıor 45 yasında ama herkes 35 sanıor.doal seyler kulanmanın yararı yadsınamaz.eğer cekiniorsan sende kulandığın doal bir nemlendiriciyle beraber kullan .ayrıca niveayı göz altlarımada sürüorum arada yatarken sabah yumsacık oluor. tabiiki herseyin fazlası zarar.abartmadan kulnamka lazım ben dahada yaricana inanıorum.benim nişetim akşamdan akjşam ayada sabhtan sabaha kulnnamak.

hayır ssanmıorum sengül en azından şöyle düşünürsek yok o marka yok su marka yüzümüze sürdüğümüz onlarca pudra fondten vs. cok daha zararlı kozmetik en azından bu bitkisel bi krem...
ama ben de dün yatmadan sürdüğümde cildimde hafif bi gerginlik hisettim....bazı forumlrda okudum arkadaslar bunu bepantenin yağlı kremleriyle beraber karstrıp kulanıolarmış bepanten plus krem we merhemle madecassolu 3ünü karıstırıp sürüolarmış ama bepantenin maalesef kıl köklerini besleyici özelği olduğundan sikayetci olanlar war tüylenme yapabiliyor.bu yüsden ben niveanın saf kremiyle beraber kulnaıorum.senelerdir kulandığım bir kremdi zaten mavi kapaklı olan warya.o da cok doal we cok ii gelior.annem senelerdir onu kulnaıor 45 yasında ama herkes 35 sanıor.doal seyler kulanmanın yararı yadsınamaz.eğer cekiniorsan sende kulandığın doal bir nemlendiriciyle beraber kullan .ayrıca niveayı göz altlarımada sürüorum arada yatarken sabah yumsacık oluor. tabiiki herseyin fazlası zarar.abartmadan kulnamka lazım ben dahada yaricana inanıorum.benim nişetim akşamdan akjşam ayada sabhtan sabaha kulnnamak.

gunduz ve gece sürdüm ıncelme olursa bırakırım zaten daha evvel stresten mınık sıvılcelenmelerde gıttıgım doktor karısımlar vermıstı eczanede yapılan bu ıncelme sorunlarıyla o zaman karsılastım bepantende yaptı bunu cılt tıplerının farkından oluyordur heralde kıllanmada buyuk ıhtımalle cıltle ılgılıdır gıbı gelıyo bakalım gorucaz:))

kızlar almak için merhemin adını yazıyordumki bu merhem bende var şöledi geçen yaz yüzüm feci derecede yanmıştı(güneşten bu arada)alın kısmımın üst katı soyulunca soluğu eczanede aldım ve eczacı bana bu merhemi verdi sürdüğümde feci derecede yaktı cildimi 2-3 gün sonra iyileştirmediğini farkettim tekrar eczaneye gittim bu kez bepanten verdiler o daha iyi gelmişti yani konunun özü şudurki ben yanık için kullanmıştım merhem yanımda ve kullanıp kullanmıyacağıma karar veremedim sizler nasıl uyguluyorsunuz?

kızlar bugün bu krem için eczaneye gittim daha önceden tavsiye edildiğini fakat gözenekleri kapatark etki sağladığından artık tavsiye edilmiyormuş.çünkü gözeneklerin tamamen kapalı olması oksijenden mahrum olunduğu anlamaına geliyormuş bilgilerinize efendim:)

Ay canım ben anlamadım şimdi o bitkiyi mi kullandın(bu arad bitkiye baktım bir diğer adı da varmış baya bir tuhaf :KK70: :KK70: ) yoksa kremi mi yüzüne sürdün,sonuçta yüz derisi vücut derisine göre daha ince bu yüzden yüzü iyice inceltmesin bu krem

Ayrıca kızlar eğer tüy probleminiz varsa bu bepantol losyon kesinlikle tüyleri besliyor,benim ayva tüylerimi bile kararttı,aslında çok güzel nemlendiriyor,cildi besliyor,güzelleştiriyor ama işte böyle bir yan etkisi de var,benden uyarması

Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım.benim problemim 27 yaşında olmama rağmen dudak çevresinde gülmeden kaynaklanan mimik çizgileri oluyor ya onlardan çok rahatsızım.gülmesem bile yüzümde 2 taraftada çizgi şeklinde var ve yaşlı gösteriyor insanı.pudra falan sürüncede çizgi şeklinde orada toplanıyor.dejavunun bir serumu varmış anında etki ile şişiriyormuş orayı ama çok pahalı ve yaşım genç onları kurtulmak için.ne yapmalıyım arkadaşlar.bilgilerinizi bekliyorum...
selifcik yazdıklarının aynısı ben de de başladı..seninkiler geçti mi? :KK43: herhangi bişey yaptın mı?ne yapmalı?yardımcı olursanız çok sevirim hihoyyyt

KIZLAR BENİM SİZE BİR ÖNERİM OLUCAK..BİLMİYORUM OKUDUNUZMU YİNE BU FORUMDA BEPANTHEN İN İİ YÖNLERİNDEN FALAN BAHSEDİORDU...DERKEN DERKEN BENDE MİMİK KIRIŞIKLIKLARI OLMASIN CİLDİM HEP PÜRÜZSÜZ KALSIN DİE BİR SEYLER ARARKENN NE BULDUMkaydirigubbakcemile3 MADECASSOL MERHEM DİE BİRSEY..ECZANE FİYATI 6 YTL.. İÇERİSİNDE BULUNAN CENTELLA ASİATİCA DİE BİR BİTKİ (Kİ ZATEN KREM SADECE BUNDAN YAPILMIŞ) WAR.BEN BUNU MERAK ETTİM ALDIM.PROSPEKTÜRÜNDE BU BİTKİYİ GÖRÜNCE İYİCE ARASTIRDIM WE BAKTIMKİ LİFTİNG OLSUN KIRISIKLIK OLSUN VS. VS. BİR COK PAHALI KREMLERİN İÇERİĞİNDE BU BİTKİ! HENÜZ BUGUN ALDIM ..BU BİTKİYİ SİZDE ARASTIRIN GOOGLEDAN FALAN NELERE İYİ GELDĞİNİ GÖRÜCEKSİNİZ. CİLTTEKİ HÜCRE YENİLENMESİNİ HIZLANDIRIYOR.ZATEN BU YÜZDEN YANIK KESİK GİBİ ŞEYLEREDE İYİ GELİORMUŞ.KOLEJENİN DENGESİNİ SAĞLIYOR Kİ CİLTİ İÇİN EN ÖNEMLİ MADDELERDEN BİRİ BU KOLOJEN.WE LAVANTA ESANSI OLDUĞU İÇİNDE AYRICA CİLTTEKİ LEKELERE İYİ GELİYORMUŞ.BENİM HİÇ LEKEM YOK AMA OLANLARIDA Bİ KAÇ SENE ÖNCE LAVANTAYLA GECİRMİŞTİM.BİDE ITIR ESANSI DİE BİRSEY WAR O NEYE YARAR BİLMİORUM AMA İLK SÜRÜŞÜM OLMASINA RAMEN İNANILMAZ Bİ ETKİ ETTĞİNİ SÖYLEYEBİLİRİM CİLDE. PARLIORSUNUZ RESMEN WE CİLT LİFT OLUO HAKİKATEN. ŞİDETLE KULNAMANIZI TAWSİYE EDERİM.OLDUKİ YÜZÜNÜZE DENEDİNİZ BEĞENMEDİNİZ. CATLAKLARA DA İYİ GELİORMUŞ.HABERİNİZ OLSUN İSTEDİM =)
Madecassol göz altındaki mimik kırışıklıklarına da uygulanırmı acaba?

X