Minasera ile EFT yöntemleri hakkında her şeyi paylaşın

seval ablacım çok sağol bütün teknikleri word'e kopyaladım biraz sinirimi atıp akşam evde sakin kafayla okucam sonra sorularımı sorucam sana seni çok seviyoruz bebişim ve ben Şeniz

minesera eğer öğrenebilirsem kastetttiğin borcu fazlasıyla ödeyeceğimden emin olabilirsin a.s ben ilk önce bunula ilgili öğretici bilgiler konu edinen bir kitap alıp okusam sonrada sizinle bunları uygulamaya koysak diye düşündüm..bilmeden olmayacak sanırım biraz bilgi edinmeliyim konuyla ilgili ..

şu yersiz korku duyan hallerimden kurtulak istiyorum,herşeyi kafma takmaktan ve evhamlı hallerimide sevmiyorum umarum eft bunlarda işe yarar

minesera eğer öğrenebilirsem kastetttiğin borcu fazlasıyla ödeyeceğimden emin olabilirsin a.s ben ilk önce bunula ilgili öğretici bilgiler konu edinen bir kitap alıp okusam sonrada sizinle bunları uygulamaya koysak diye düşündüm..bilmeden olmayacak sanırım biraz bilgi edinmeliyim konuyla ilgili ..

sen bilgilen tabiki ogreterim seve seve....oglum matematik dersini sevmiyor ve bu dersten inanilmaz korkuyordu...son bir haftadir eft yapiyoruz...anne harikayim ya demeye basladi..cozuyorum ..sıkılmıyorum bana ne yaptin diyor :) ben yapmadim kendi kendine yapiyor guzel olani yapıyor..

sevgimle

seval ablacım çok sağol bütün teknikleri word'e kopyaladım biraz sinirimi atıp akşam evde sakin kafayla okucam sonra sorularımı sorucam sana seni çok seviyoruz bebişim ve ben Şeniz

ben o sorularını zevkle cevaplarim tatlim

bende sizi seviyorum

minane banada öğretebilirmisin eft benim msn kaydet XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX allah razı olsun inan maddi imkanım yok anksiete ve panik atak var bende

Mesaj Editlenmistir...

canım kiyamam ben sana...benim maddi beklentim hic bir zaman hic bir konuda hic bir kosulda olamaz...ben insanlara bir nebze faydam dokundugu anların mutlulugu huzuruna eren birisiyim..bu yöntemdede hic beklentim yok..olamazda zaten...faydali gordugum herseyi insanlarla da paylasmayi severim....sen biraz benim kösemi birazda sitelerde SIFA EFT YONTEMLERI yazarak arama yaparsan karsilastigin sitelerden bilgileri alir okursan sevinirim.metodu uygulatmak benim isim olur..özelden msn adresini yazarsin..bulusuruz msn de...
sevgimle

ben yokken o kadar çok bilgi vermişsinki burda, ne kadar zamanda okurum bunları tam anlamı ile bilemiyorum.. bi sindireyim okuduklarımı msn den uygulamasına geçelim, tamammı ablam...
ücret konusunda endişen olmasın:)

ben yokken o kadar çok bilgi vermişsinki burda, ne kadar zamanda okurum bunları tam anlamı ile bilemiyorum.. bi sindireyim okuduklarımı msn den uygulamasına geçelim, tamammı ablam...
ücret konusunda endişen olmasın:)

:) Masalcim sen bilgileri oku..uygulama bendenden tatlim

ucretim cok yüksek biliyorsun... :)))))))))))))))))))

ay ucret lafini okuyanlarda irkilecek bu kadin ne diyor diye
ücret=allah razi olsun seval abla cumlesi olacak bu kadar

sevgimle

bende iyce bir okuyup bilgileneyim,uygulama için cam ini çalarım:)yüksek ücretini ödiyeceğime emin olabilirsin,şimdilik iyi geceler,sevgiler.a.s.

çok sağol ellelrine sağlık ama ya keşke sen bunları kameraya kaydedip yada video ile gösteren bir site söylesen

bayramda gidiyim güzel bi eft kitabı alıp okuyayım ..minesera abla diyebilirmyim bende size ? msn adresimi özelden yazıcamda kontrol paneli kapalı falan diyo yazamadım yaa ..yarın bi bakarım tekrar göndermeye çalışırım sağlıcakla....

bayramda gidiyim güzel bi eft kitabı alıp okuyayım ..minesera abla diyebilirmyim bende size ? msn adresimi özelden yazıcamda kontrol paneli kapalı falan diyo yazamadım yaa ..yarın bi bakarım tekrar göndermeye çalışırım sağlıcakla....

kitabi al guzelim...bana istedigin gibi hitap edebilirsin..abla, anne , icinden ne gelirse....ben sana bu konuda yardima hep hazirim...
sevgimle optum

Harika bir fikir!!..
Ben de önce bilgileneyim sonra kafanı şişiririm::1hug:
Zaten kısmetse izmir buluşmasında da görüşücez..
sevgiler vee iyi bayramlar diliyorum:1hug:

Harika bir fikir!!..
Ben de önce bilgileneyim sonra kafanı şişiririm::1hug:
Zaten kısmetse izmir buluşmasında da görüşücez..
sevgiler vee iyi bayramlar diliyorum:1hug:

Canım kafam sismez..zevkle paylasirim...
bilgiler paylastikca cogalir ....
herzaman varim

sevgimle

selam arkdaşlar hepinizin bitmek üzere olan ramazan bayramınız kutlu olsun..koca trabzonda eft ile ilglili bir katap bulamadım :çok üzgünüm: minesera abla sanada msn adresim özelden yazmaya çalışıyorum buda ikinci sorunum yaa:uhm: neyse yinede hayat yaşamaya değer sanırım :teselli:

X