Minenes'in Evi

minenes

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
2.740
80
Herkese merhaba kızlar,

Forumdan birkaç arkadaşımız evimi paylaşmamı istedi. Ben de heveslendim :KK70:.

(Umarım bu ricam sizi kırmaz ama söylemezsem edemeyeceğim, çünkü korkuyorum, düğün fotoğraflarımı internete koyduğumun ertesi günü alnıma bir taş isabet etti, ölüm tehlikesi atlattım ve halen 5 cmlik dikiş izimin iyileşmesiyle uğraşmaktayım. O yüzden, kem gözlerle bakmadığınızı bilsem de, ne olur ne olmaz hepimiz birbirimizin fotoğraflarına bakarken maşallah diyelim, nazardan sakınalım lütfen. Nolur bu sözlerimi "benim herşeyim güzel olduğundan nazar değiyor" gibi algılamayın, sadece hepimiz için genel bir uyarı yapmak istedim.)

Ev, annemlerin evi. Biz girmeden önce evin çok eski olan içini yenilediler, bana da kendi zevkime göre malzeme seçme imkanı verdiler.

Henüz tamamen bitmedi. Duvarlarımı daha dekore edemedim. Çektiğim fotoğraflardan bastırıp veya aldığım resimlerden çerçeveleyip asmak istiyorum.

Odalarımda neyin nereden olduğunu blogumda anlatıyorum, merak edenler olursa kullanıcı adımdan ulaşabilirler. Şimdi burada yazıyı uzatmayayım :KK70:

Allah hepinize istediğinizden daha güzelini nasip etsin inşallah. Amin.

$Resim-161.jpg $Resim-163.jpg $Resim-144.jpg $Resim-150.jpg
$Resim-207.jpg $Resim-213.jpg $Resim-218.jpg
$Resim-059.jpg $Resim-068.jpg $Resim-081.jpg
$Resim-221.jpg $Resim-224.jpg $Resim-112.jpg $Resim-125.jpg
$Resim-090.jpg $Resim-092.jpg $Resim-107.jpg

Son düzenleme:
Maşallah Maşallah :) Eviniz çok güzel, sıcacık. Rabbim güle güle oturmayı nasip etsin...

:nazar::nazar::nazar::nazar: evinizi çok beğendim çok zevklisiniz katolog çekimi sandım başta benim favorin banyo ve kitaplığınız oldu.
sizin trendeki taş atılma olayınızı hatırladım tekrardan geçmiş olsun
Allah sizi nazarlardan korusun diyeyim yeni evninizde mutluluklar

minecim çok zevkli bir kız olduğun gelinliğinden de belliydi.maaşallah subhanallah.eviniz çok hoş country tarzı değilmi?ben mutfak tezgahını merak ettim ahşap gibi görünüyor ama malzemesi çok değişik geldi.neyse güle güle ağız tadıyla oturun inşallah.

Teveccühün geztapo teşekkür ederim. Mutfağımda gördüğün herşey İKEA'dan, evet tezgahım da ahşap.

Genel olarak en hakim akım country. Salon ve oturma odam da 50ler-60lardan esinlenen parçalar denk geldi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: ELT
yazını okuduktan sonra benim de başıma bu tarz bir olay gelmişti onu hatırladım....buraya evimin resimlerini koyduktan kısa bir süre sonra evimize hırsız girmişti.ve alyansım dahil çalınmıştı.... belki de raslantı....sadece aklıma gelmiişken paylaşmak istedim...
evinizde bir ömür huzur mutluluk dilerim...evliliğniz kem gözlerden uzak olsun..maşallah..eviniz istanbul daymış..eşyaların tarzından dolayı yurt dışı sanmıştım...

Size de nazar değmiş Allah beterinden korusun. Üzüldüm, hırsızlık da çok üzücü bir olay. Aynı benim olay gibi fena bir hak gaspı.

maşallh. kimsenin mutluluğuna ve huzuruna kem göz değmesin diyeyim öncelikle.
eviniz çok güzel ve farklı ne mutluki. hep aynı şekilde döşenmiş ,sanki aynı elden çıkmış gibi görünen evlerden farklı tarzı kişiliği olan bi ev.güle güle oturun. sadeliği ayrıca hoşuma gitti. yatak odası çk romantik..salon sıcacık olmuş.bunda kitapların rolü büyük bence. ve tabi ahşap mobnilyaların. mutfak ve banyo yer karoları farklı göründü bana. özellikle öyleyapılmış galiba. şuanda bu tazları pek göremiyoruz ya .çok beğendim ben. mutlulukla oturun.

Güle güle mutlu günlerde oturun. Evnizi görünce aklıma direk İKEA geldi. Benim de aklımda bu tarz bir ev var aslında ama acaba nasıl olur diye ikilemdeydim gayet de olmuş yani ferah ve konforlu yaşanılası bir ev olmuş bence. Öyle abartlı şaşalı kullanışsız mobilyalarla dolu değil.

öncelikle Allah nazarlardan saklasın. gerçekten tarz sahibisin. bizler beğendiğimiz, bulduğumuz eşyayı alıp koyduk. ama sen çok fazla emek vermişsin. bir tarz belirleyip ona göre uyumlu eşyaları bulup bir araya getirmek zordur muhakkak.güle güle otur sıcacık bir ev

Evin süper zevkli minecim.
Güle güle otur. Ev döşerken dönüp bakacağım
Tam benim tarzımmmm süpersinn:nazar:

Sevgiler..

Minecim blogdan mesaj gönderemedim :KK43:((
Mobilyalarını nereden aldın öğrenebilir myiim?
Özel msj gönderemedim.

Sevgiler..

:nazar:Rabbim nazardan saklasın arkadasım.Bir yastıkta kocayın.Geçmiş olsun üzüldüm okudum yazınızı Acil şifalar dilerim
eviniz ise sıcacık oldugu o kadar belliki şu kucücük ekranda.az ve öz esyanız göz yormuyor mutfagınızda cok şirin diğer odalarnızdan birbirinden güzel farklı.
mutluluklar dilerim 41.5 KEREEE MAŞALLAH...:nazar:

Masallah, masallahh :nazar: Cok tatli bi' eviniz var, ozellikle mutfak cok sakin ve huzurlu hissettirdi :21:

Ay Allahim bayildim hayallerimde ki evi dösemissin. country tarzi muhtesem bugünde ikeadan geldim bu kadarmi isabet olur. :) burda ki evlerin hepsine baktim hepsi cok güzeller ama bu benim hayallerim de ki ev iste. ama ben böyle düzemiyorum evimi iste esim sevmiyor bu tarz :KK43: bayildim güle güle otur benim yerime de :) bu arada maasallah barekallah :nazar:

X