Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Minik Prensesimin Odası 05/06/2009

canım sağ salim dünyaya gelir bebeğim.hep böyle mutlu olun:1hug:

bembeyaz, huzur dolu bir oda. içinde bir melek eksik, o da sağlıcakla gelsin, güzelliklerle büyüsün...

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar Allah ım isteyen herkese yasatsın bu heyecanı ve mutlulugu...:Saruboceq:
çok güzel bir oda olmuş,güzel günlerde büyüsün inşallah!Özellikle o halılara bayıldım,onları nereden aldınız acaba?

canım pazarda onlardan parça olarak satılıyodu kesip o şekle getirdik (canım arkadaşım tubacım ve annesinin ellerine sağlık Şeniz )

ayy canım odayı çok beğendim çok şeker olmuş
can sağlığıyla yatmak uyumak nasip etsn rabbim
o yerdeki papatya gibi kilimleri nerden aldın canım yaa çok sevimlilerrrr

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar Allah ım isteyen herkese yasatsın bu heyecanı ve mutlulugu...:Saruboceq:

canım pazarda onlardan parça olarak satılıyodu kesip o şekle getirdik (canım arkadaşım tubacım ve annesinin ellerine sağlık Şeniz )

herkes benim gibi halılara hayran kalmış :roflol: neyse öğrendim nasıl olduğunu. vallahi çok yaratıcısınız tebrik ediyorum kaydirigubbakcemile5

herşeyi çok güzel prensesinin.şansıda bol olsun yavrunun.rabbim kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

çok şirin olmuş allah huzurla sağlıklı bi şekilde büyümesini nasip etsin inşallah

saolun arkadaşlar güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim hepinize a.s.

Allah güle oynaya kullanmayı nasip etsin inşallah canımmm

sağlıklı huzurlu bir ömür dilerim bebeğin ve size =)

ay ay cok tatli cok seker allah sağlıklı ve huzurlu bi şekilde büyümesini nasip eder insallah:emir_bebek:

çok güzel bayıldım mutlulukla kullansın inş.. özellikle duvardaki süsler çok güzell

teşekkürler kızlar a.s. oy oyy saol teyzesi bis elbise diil arkadaş istiyos kızımlananiknanik

X