miskin ve tombul kadınlar gurubu topağı (topik :) )

ekim ablanın yerden kibrit toplama tarifini kibritsiz yaptım kaydirigubbakcemile3
off nsl ağrıyo bacaklar yaa

ekim ablanın yerden kibrit toplama tarifini kibritsiz yaptım kaydirigubbakcemile3
off nsl ağrıyo bacaklar yaa

bizde kipritsiz yapıyoruz playbek yani üst bacağı, baldırı güzel ağrıtır çok zorlanırsan 20 den başla sonra 5 sayı arttırarak yap kendini hırpalama canım ..

ben sabah bir greyfurt suyu içtim 20dk. sonra elma sirkesi bal içtim, yarım saat sonra kahvaltı ne yediğimi yazmıycam bizde hafta sonu kahvaltısı iyi olur bende yedim hiç pişman değilim :)) pişman olursam bana kalır olmazsam, gün boyu yakar eritirim he he he

miskin ler nerdesiniz abla miskininiz geliyorda siz ne iş görüyorsunuz:)))

ablişkoooo geldiiimmm :)

sabah itibariyle hepimis rejime başlayalım :)

bakalım bir hafta sonunda bu kişisel minik hareketlerimizle kaç kilo vercez :KK70:

günaydın canım, o zaman gelen herkes kilosunu yazsın her pazartesi tartılıp yazalım

günaydın ablişkoommmm

ben kilo almıştım bir aydan beri malum hareketsizliğim ve aldığım vitaminler neticesinde bugün tartıldım 76 görünce bayılacaktım :KK43:

sen bilirsin ablam cuma olsun :)

olur canım şimdi hareket zamanı ben önce bir evi topluyayım, benimkiler gider gitmez soluğu burda aldım da:))) yemeğin ön hazırlıklarını yapayım sonrada 10 tane duvar şınavı çekicem, sonrasınada bakarız artık

bende 77 yaaa :sinifsinif: sabah yarım saat yürüdüm 20 tanede kibrit topladım

bende beş dakika merdiven hareketi yaptım minik spor eletimle :)

sabah kahvaltımı iyi yaptım fakat asla kepek ekmek yemedim

ayy bi dk neler oluyor ben giremiyorum neler geçmiş ne zaman başlıyoruz ne yapıyoruz anlatın benim 72 olan kilo olmuş 75 ama ben inanmıyorum yaa ben anlarımmm yani kilo alamadım bu sene bari zayıf girsekde tüm yıl zayıf olsak yaaaaaaaaaa

kızlar ben 10 tane duvar şınavı ve 40 tane oturduğumuz yerden çöp toplama hareketi yaptım, akşamda yatıp bacakları havaya dikip, bisiklet çevirme hareketi var ya, sanalı yani onu yapıcam...

kızlar ben 10 tane duvar şınavı ve 40 tane oturduğumuz yerden çöp toplama hareketi yaptım, akşamda yatıp bacakları havaya dikip, bisiklet çevirme hareketi var ya, sanalı yani onu yapıcam...

aaaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

o günler bana bir kaç daha uzak hatta belki daha uzak :S

X