Miyom ameliyatı olanlar

Amiyat oldunuzmu ben iki ay önce oldum amaliyat 11 tane miyom çıktı ve buyuklerdi çok şükür kurtuldum doktor mükemmel bir Dr çok çabuk toparlandım 20 gün sonra işe başladım amaliyat günü regl oldum Dr rahat ol bir sorun olmaz dedi ve dediği gibi oldu hiç problem olmadı düşünen olursa tavsiye ederim gözü kapalı

Amiyat oldunuzmu ben iki ay önce oldum amaliyat 11 tane miyom çıktı ve buyuklerdi çok şükür kurtuldum doktor mükemmel bir Dr çok çabuk toparlandım 20 gün sonra işe başladım amaliyat günü regl oldum Dr rahat ol bir sorun olmaz dedi ve dediği gibi oldu hiç problem olmadı düşünen olursa tavsiye ederim gözü kapalı

Dun cerrahpaşa muayene sonrası patates çuvalına dönmüş rahim için ameliyat kararı verildi.
Prof. Abdullah Serdar Acikgoz .. cerrahpasada yada bu doktorda aramiz da ameliyat olan var mı?

Evet şuan bende 😁 teselli eden pozisyonuna geçerek level atladım. Şaka bir yana sizi Temin ederim ki bize acı yaşatan korkularımızmış.5saat süren bir anestezi altında kaldım.Dışarıda bekleyen yakınlarım 5 saat geçmedi diyor oysa beni uyutmalarıyla uyanmam arasını 1 saniye gibi hissettim.Acıyı hissettiğiniz an uyandığınızı anladıkları için acıyı hissetmenize izin veriyorlar dehal damar yolundan bir sıvı daha bu kez evde kestirme dediğimiz uyku moduna geçiyorsunuz.Lütfen bana güvenin bu sitedeki en ağır vakaydım,en korkan olandım.Ne sonda çıkarken,ne dren ne de dikiş ağrınız olmayacak.İlk uyanışta oda ağrı gibi değil de dikiş gerginliği.Ameliyatınız hangi gün ve hangi şehir?
merhaba yorumlarınızı okudum ben 3 gün oldu ameliyat olalı diren takılmıştı daha önce burdaki yorumlarda hiç diren takılır diye bişey duymamıştım o yüzden bilgisiz bi şekilde kötü bi karşılaşmam oldu benim direk çok acılıydı uyandığımda ağrıyla bağırarak bir günü geçirdim benim için çok kötüydü sürekli en ağrı kesiciler yapıldı ama faydası olmadı sonra ertesi gün çıkarıldı ve çıkarırken hayatımda yaşadğım en büyük acıyı yaşadım sizin nası acımadı anlamadım var mı aynı şeyi yaşayan merak ettim

güzelim miyom ameliyatı çok kolay oluyor sakın korkma.ben geçen sene oldum. benden tam 6 tane miyom aldılar. en büyüğü 6.5 cm çapında idi.benim rahmin içinde idi. yumurtalıklarımda promlem olmadı.ameliyat sonrası kontrollerimde de hiçbir problem çıkmadı.bende 33 yaşında oldum ameliyatı.bende şuan 2.bebiş için uğraşıyorum.miyom içinde kaldığı sürece büyür.biran önce kurtulmaya bak.
Doktor tavsiye ederseniz sevinirim

Herkese merhabalar yaklasik 3-4 yildir gittigim tum doktorlar tup bebek tedavisi icin miyomlarimin alinmasi gerektigini soylediler. Bu ameliyattan ne kadar kacsam da 15 gun once acik ameliyat oldum. Irili ufakli 10 tane miyom alindi. Ilk gun oldukca agrili gecti ancak sonraki gunler sadece oturup kalkarken biraz agrim vardi. 3. Gun hastaneden eve ciktim ve bugun 15. Gun bacaklarimi bile baya baya yukari cekebiliyorum. Sadece karin bolgemde bilsiginiz cirkin bir siskinlik kaldi. O ne zamana iner acaba? Bu arada acik ameliyattan korkmayin. Buyuttugum kadar gercekten bir sey yokmus.

haftaya perşembe annem ameliyat olacak çam ve sakura hastanesinde. burada miyom ameliyatı olan var mı daha önce?
merhabalar oldukça zaman geçmiş bende olacağım ama benim rahim alınacak maaleef memnun kaldınız mı hangi dr a oldu süreç nasıldı lütfen bilgi verirmisiniz

hanımlar açık ameliyat olanlardan acil cevap bekliyorum. ptesi günü açık myomektomi oldum. ameliyattan önce anti-emboli çorabı verdiler. bugün taburcu oldum. bu çorabı kaç gün daha giymem gerektiği hakkında bilgi verilmedi. çorap yeterince giyilmezse pıhtı atma riski varmış. siz ne kadar süre kullandınız. yazabilir misiniz.
bir de tüm gün mü giydiniz yoksa gündüz giyip gece çıkardınız mı?

hanımlar açık ameliyat olanlardan acil cevap bekliyorum. ptesi günü açık myomektomi oldum. ameliyattan önce anti-emboli çorabı verdiler. bugün taburcu oldum. bu çorabı kaç gün daha giymem gerektiği hakkında bilgi verilmedi. çorap yeterince giyilmezse pıhtı atma riski varmış. siz ne kadar süre kullandınız. yazabilir misiniz.
bir de tüm gün mü giydiniz yoksa gündüz giyip gece çıkardınız mı?
Ben kapalı oldum ona rağmen 6-7 gün giydim lütfen ihmal etmeyin pıhtı riskini azaltmak icin yürüyüş yapın evin icinde

Merhabalar ameliyat olalı 26 gün oldu dikişin üzerindeki karın kısmında olan sislik gececekmi tecrübeli olanlar lütfen cevap verin😭

X