Miyom icin bitkisel ķürler

Laviniy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2021
7
0
27
Miyom için bitkisel kür deneyeniz var mi?

Ağır Kanamalı miyom problemim var. Geçen yil zaten ameliyat oldum. Tekrarladı ve anormal hızla büyüyor. Doğum kontrol ilaçları fayda etmedi.
Hormon ignesi ile yalancı menopoza sokuldum.
Bitkisel belki yardımcı olarak her türlü şeye açığım.
Kullanan deneyen var mi?

Ağır Kanamalı miyom problemim var. Geçen yil zaten ameliyat oldum. Tekrarladı ve anormal hızla büyüyor. Doğum kontrol ilaçları fayda etmedi.
Kullanan deneyen var mi?
Merhaba benim annemde de aynı sorun vardı hatta miyomu portakal kadardı. Yaşı da menapoza yakın olduğu için miyomla beraber rahim ve yumurtalıklar çıkarıldı. O dönem çok araştırma yaptık bitkisel kürler için sakıncalı dendi, her bitki her bünyede aynı etkiyi yaratmıyor. Bence siz de doktorunuzun sözünden çıkmayın

Doktor da şaşkın durumda ben böyle büyüme hızı görmedim dedi. Araştırmadan doktoruma sormadan kullanmam tabiki ama denenecek her şeyi denemek istiyorum.
Bekarım çocuğum yok. Rahimi aldırmak benim için bir seçenek değil şuan.
Sadece varlığı olsa sorun olmazdı da işte aşırı kanamam oluyor.
Kan değerim tüm hayat standardim yok olmuş durum da.

Kullanan deneyen var mi?
Yaşiniz kaç bende su anda 49 um miyomlar var aşırı kanamam ve içimden sarkan et parçası Ali ndiktan sonra miyom sonucu rahmimde Ali ndi beş sene önce ve bekarım cocukmu maalesef

Yaşiniz kaç bende su anda 49 um miyomlar var aşırı kanamam ve içimden sarkan et parçası Ali ndiktan sonra miyom sonucu rahmimde Ali ndi beş sene önce ve bekarım cocukmu maalesef
27 yaşındayım. Menopoz ignesi ile kanamam kesildi bakalım nolucak

Kullanan deneyen var mi?
Bende dün mandalina büyüklüğünde myom olduğunu öğrendim, 26 yaşındayım. Doktor büyürse bir dahaki kontrolde ameliyat etmem gerekicek dedi, bugün bilgili bi aktara gittim akzer markasının özel gün çayını verdiler düzenli kullanımda çok faydasını görürsün dediler bende ona başlıycam

X