Miyomlu Hatunlar Kulübü

Slm kizlar , ayni dertten muzdaribiz ;( ben regl doneminde sancidan bayilirdim , duzensizlik yoktu gayet takwime uygundu ama sanci fenaydi , dr bekarsin alttan muayene yapamayis bisi yok die gondrdi . Ewlendim, cocuk karari aldik we test yaptim , hamile oldugumu ogrendim we hemen kadin dogum dr gittim we ilk kes alttan muayene yasadim , 4 myom warmis, bebek sewincinin yanina bi haber daha eklendi ;( en buyuk 4 mm mis, bol dikkat ederek sureci yasadik we suan son 4 haftamis , beyfendinin gelisini beklios :KK66: isinde uzman basarili bi dr secerseniz olayi daha rahat atlatabilirsiniz ! Saglikla we sorunsuz bi sekilde bebis sahibi olabiliris insallah hepimiz :KK66:

Selam,
Maşallah Rabbim analı babalı sağlık ve huzurla buyutmeyi nasip etsin. Benim dr da onermedi henüz çocuğu olmayanlara tavsiye etmiyorum ve senin ki rahmin dış duvarinda hamile kalmana mani değil dedi de ağrılar hayat kalitemi düşürdü o yüzden aldirtmak istiyorum ama cesaretim yok.

Hastalık (adet) sonrası ağrılarınız oluyor mu? Benim 6 cm her hastalik sonrası 5-10 gün özellikle belim acayip ağrıyor. Hastalanmadan önce ve hastalık esnasında çektiklerim de cabası.
Ben de miyom ameliyatı oldum adet sanzılarımda ve bel ağrımda bi değişiklik olmadı ama adet kanamam çok fazlaydı yarım saatte ped değiştirdiğim olurdu.Meğer miyomdanmış o düzeldi.

Ben de miyom ameliyatı oldum adet sanzılarımda ve bel ağrımda bi değişiklik olmadı ama adet kanamam çok fazlaydı yarım saatte ped değiştirdiğim olurdu.Meğer miyomdanmış o düzeldi.

Benim 3 gün içinde en fazla 5 tir o da ben degistirmek isterim diye. Dr demisti zaten agrilarin myomdandir da diyemeyiz myomdan degildir de. Ameliyat sonrası devam edebilir demisti. Sanirim denemekte fayda var az daha cesaretimi toplayip olurum belki de.

Ameliyat olacaklara tavsiyem mutlaka iyi bir doktor seçin bana bir doktor rahminin alınması lazım derken kendi doktorum öyle güzel ameliyat etti ki şimdi rahmime bakan başka doktorlar hiç ameliyat olmayan birinden bile daha sağl
Benim 3 gün içinde en fazla 5 tir o da ben degistirmek isterim diye. Dr demisti zaten agrilarin myomdandir da diyemeyiz myomdan degildir de. Ameliyat sonrası devam edebilir demisti. Sanirim denemekte fayda var az daha cesaretimi toplayip olurum belki de.
aaaa seninki daha zordur herhalde.tam anlamıyla adet olamıyorsun o zaman yanlış mı anladım?.Miyomdan önce de böyle miydin?

Yooo oluyorum günlerim hiç sasmaz ilk olduğumdan beri hep böyleydi hormonlarda bir sıkıntı yok sadece CA125 yüksek çıkmıştı o da myomdan dolayıymis

Ameliyat olacaklara tavsiyem mutlaka iyi bir doktor seçin bana bir doktor rahminin alınması lazım derken kendi doktorum öyle güzel ameliyat etti ki şimdi rahmime bakan başka doktorlar hiç ameliyat olmayan birinden bile daha sağl

aaaa seninki daha zordur herhalde.tam anlamıyla adet olamıyorsun o zaman yanlış mı anladım?.Miyomdan önce de böyle miydin?
doktr bana aldırman gerek dedi tüp bebek başarısızlığım oldu ama miyomdan değil miyomlarım sanırım ilaçlardan sonra oluştu çünlü dondurulmuşları dnemeye gittiğimizde çıktı karşımıza o yüzden aldırmam gerek zaten norml yolla bebek olmuyor ki tüplede olmadı .tekrar tüp bebeğe başlamadan aldırmam lazım.sen nerede ameliyat oldun özeldemi devlettemi hiç bir fkrim yok bu konuda yardımcı olursan sevinirim bu arada geçmiş olsun sen atlatmışsın

o zaman bencede bebekten önce aldırın Allah korusun miyom düşük nedeni...Ben Antalyadayım sende anntalyadaysan yazayım?İnşallah tez zamansa ulaşırsın isteğinee...

o zaman bencede bebekten önce aldırın Allah korusun miyom düşük nedeni...Ben Antalyadayım sende anntalyadaysan yazayım?İnşallah tez zamansa ulaşırsın isteğinee...
yok istanbuldayım birçok doktora sorduk 5000 liradan 22bin liraya kadar fiyat var özelde ben laparoskobi yani kapalı ameliat olmak istiyorum devlette bu ameliyat yapılıyormu bilmiyorum daha doğrusu yapabilen bir doktor varmı bilmiyorum

ist.te ne kadar pahalıymış ya.ben 2013 haziranda oda dahil bin liraya olmuşştum hem de doktorum profesör ve isim yapmış bir doktor.Ben burda çok araştırdım her doktor yapmıyor bu ameliyatı özellikle devlettekiler yapmıyor.Ama araştırma hast.ve üni.hast. de yapıyorlardır mutlaka kapalı
.

ist.te ne kadar pahalıymış ya.ben 2013 haziranda oda dahil bin liraya olmuşştum hem de doktorum profesör ve isim yapmış bir doktor.Ben burda çok araştırdım her doktor yapmıyor bu ameliyatı özellikle devlettekiler yapmıyor.Ama araştırma hast.ve üni.hast. de yapıyorlardır mutlaka kapalı
.
evet çok pahalı iş sadece ameliyatla bitse insanın gözü görmüyor birde tüp bebek deniyaceğiz tekrar 7000-8000 arasıda tüp bebek .allah hepimizin yardımcısı olsun

merhaba arkadaşlar, benim de 4 ağustos da ameliyatım oldu 9 tane miyomdan 8 tanesini çıkardılar. biri içerde kaldı. yeri tehlikeliymiş diye çıkaramamışlar zaten çok küçükmüş 8 mm. 3 ay sonra kontrole gittiğimde 12 mm olmuş adet bitiminde çağırdı doktor bakalım ne olacak

merhaba arkadaşlar, benim de 4 ağustos da ameliyatım oldu 9 tane miyomdan 8 tanesini çıkardılar. biri içerde kaldı. yeri tehlikeliymiş diye çıkaramamışlar zaten çok küçükmüş 8 mm. 3 ay sonra kontrole gittiğimde 12 mm olmuş adet bitiminde çağırdı doktor bakalım ne olacak
merhaba geçmiş olsun açık ameliyat mı laparoskobimi oldun 8 mm de çok küçük sayılmaz rahim içindemi kaldı nerde ameliyat oldun

merhaba açık ameliyat oldum tıp fakültesinde rahim ön duvarında kaldı bir tane sizin de mi var
evet maalesef bende de miyom var tam rahim duvarında 4 ve 3 cm büyüklüğünde dr aldırman gerek yoksa gebelik şansını düşürür dedi . zaten normal yola olmuyor gebelik tüp bebek başarısızlığımda oldu . şimdi doktor araştırıyorum nerde kime ne kadara yaptırırım bilmiyorum fikir almak amaçlı sormuştum sana ne kadara mal oldu şikayetin varmı iraz anlatırsan sevinirim

evet maalesef bende de miyom var tam rahim duvarında 4 ve 3 cm büyüklüğünde dr aldırman gerek yoksa gebelik şansını düşürür dedi . zaten normal yola olmuyor gebelik tüp bebek başarısızlığımda oldu . şimdi doktor araştırıyorum nerde kime ne kadara yaptırırım bilmiyorum fikir almak amaçlı sormuştum sana ne kadara mal oldu şikayetin varmı iraz anlatırsan sevinirim
ben tıp fakültesinde oldum özellerin hiçbiri parasıyla bile kabul etmedi beni çünkü sayı çoktu direk fakültedeki profa gitmemi söylediler gittim o adamı buldum ismi gürkan kıran allah razı olsun ilgilendi 1 tl bile masrafım olmadı.şu an iyiyim 4 ay oldu ameliyat olalı 2 ay daha bekleyip bebek düşünmeye başlayacam.9 tane idi miyomum şimdi 1 tane kaldı yine riskli gebelik olacak ama önce 9 kat iken bu risk şimdi 1 kat olacak.bana sorarsan ameliyat diyorlarsa birkaç doktora daha sor ve ameliyatı ol bence çünkü ben miyomlara rağmen yine de denemiştim hamileliği ameliyat olmadan önce ama bebeğim gelişmedi miyomlardan dolayı ve 6. haftada düşük yaptırdılar bana doktorlar çünkü hem bebek hem miyomlar ikisini de kan besliyor bu yüzden bebek gelişemedi ve düşük oldu hem de ikizdi.başka sormak istediğin varsa sorabilirsin şimdilik aklıma bu kadar geliyor allah acil şifalar versin bu arada bugün de soğan suyuna başlayacağım.

ben tıp fakültesinde oldum özellerin hiçbiri parasıyla bile kabul etmedi beni çünkü sayı çoktu direk fakültedeki profa gitmemi söylediler gittim o adamı buldum ismi gürkan kıran allah razı olsun ilgilendi 1 tl bile masrafım olmadı.şu an iyiyim 4 ay oldu ameliyat olalı 2 ay daha bekleyip bebek düşünmeye başlayacam.9 tane idi miyomum şimdi 1 tane kaldı yine riskli gebelik olacak ama önce 9 kat iken bu risk şimdi 1 kat olacak.bana sorarsan ameliyat diyorlarsa birkaç doktora daha sor ve ameliyatı ol bence çünkü ben miyomlara rağmen yine de denemiştim hamileliği ameliyat olmadan önce ama bebeğim gelişmedi miyomlardan dolayı ve 6. haftada düşük yaptırdılar bana doktorlar çünkü hem bebek hem miyomlar ikisini de kan besliyor bu yüzden bebek gelişemedi ve düşük oldu hem de ikizdi.başka sormak istediğin varsa sorabilirsin şimdilik aklıma bu kadar geliyor allah acil şifalar versin bu arada bugün de soğan suyuna başlayacağım.

dediğim gibi ben tekrar tüpbebek deneyecem dr bana aldırmamı yoksa gebelik şansını düşürür dedi bunu söyleyen benim kendi tüp bebk doktorum mümkünse lparoskobi yaptır dedi senin için daha iyi olur dedi ama ban hiç bir zaman gel seni ameliyat edeyim demedi sor araştır dedi nerde için rahat edeckse orda yaptır ama kapalı ameliyat ol dedi bizde arştırdık özelde fiyatları 3bin tlden 22 bin tl ye kadar farklı fiyatlar çıktı karşımıza devlette yaparlarmı dedim devlette bu işi yapacak olsa hiç durmaz özele giderler dedi senin dediğin doktor hangi fakültede şimdiden tşk

X