Miyomlu Hatunlar Kulübü

Hadi yaa ..Canm Allah şifalar versin umarım minik kalıp büyümezler..
Bu miyom olayını tam çözemedim ben de..Benim tüp bebek tedavisinde aldığım hormonlar sanırım dejenere olmasına sebebiyet verdi.
2 yıldır bebek sahibi olmak için çabalıyoruz.Rabbim hepimiz için hayırlısını versin..
Sakkncası yoksa doktorunun ismini verirmisin canım?
Tabii veririm. Doç Dr.Murat Arslan benim drumda bursa acıbadem hastanesine tüp bebek merkezini kuran kişi önce Allaha sonrada doktorlarımıza emanetiz Allah iyilerle karşılaştırsın.

Benim anlamadığım şimdi benim 3,5 cm olan miyomum tüp bebek tedavisinde aldığım hormon ilaçlarına bağlı olarak büyümeye başladı ancak damar bulamadığı için beslenmesi bozuldu ve dejenere olmaya başladı.Bunu internetten okuduğum bilgilere göre yorumladım kendimce.Şimdi bu miyom hala aynı boyutta 6 aydır bu şekilde dejenere olan miyom büyüyormuymuş?Onu anlamadım.
Bana doktorun dediği biz dejenere olmasını istemeyiz kanlanması bozulduğu için.Tüp bebek tedavisine başlayacağımız için sanırım beni korkutmak istemiyor bu yüZden fazla açıklama yapmıyor.
onu inan bilmiyorum canım ya dejenere olursa çok ağır ve ağrılı gebelik geçirirsin demişti sadece drum onu biliyorum bi

Evet çok fazla doktor gezdim.Araştırdım miyom üzerine makale yazı uzmanlığı olan doktor seçtim en son.Dejenere olduğunu o gördü ama işte yumurta rezerv düşüklüğü olduğundan ameliyat riskini alamayız dedi..
Rabbim hepimize acısın biran evvel evlat sahibi yapsın ne diimm:KK43:
amin canım inşallah

Büyümeye devam etmesi kötüymüş ya çünki rahim kasının içinde olan biraz daha büyüse bası yapmaya başlayacak ve ozaman almak istiycekler.8 cm de çok büyükmüş ya yerleşim yeri rahim kasıydı değilmi seninde
bende 5 haftalık hamileyken dr bana 14*11 cm dedi sonra gittiğim dr 10 cm böle küçük bi kavun kadar işaret etti sonra ameliyatımı yapan dr 8 cm çapında dedi resmini göstermiş aileme bi beyin kadarmış ve hamilelikte büyümüş o kadar düşün 5 haftalık 8cm ama öncesinde hiç dra gitmemiştim yani ne zamandır vardı bende bilmiyorum hamile kalmasaydım gene öğrenemezdim. ama 2 kişi zor çıkarttık dedi dr sonrası çok sancılı geçti çok şükür Rabbime şimdi iyiyim.

amin canım inşallah

bende 5 haftalık hamileyken dr bana 14*11 cm dedi sonra gittiğim dr 10 cm böle küçük bi kavun kadar işaret etti sonra ameliyatımı yapan dr 8 cm çapında dedi resmini göstermiş aileme bi beyin kadarmış ve hamilelikte büyümüş o kadar düşün 5 haftalık 8cm ama öncesinde hiç dra gitmemiştim yani ne zamandır vardı bende bilmiyorum hamile kalmasaydım gene öğrenemezdim. ama 2 kişi zor çıkarttık dedi dr sonrası çok sancılı geçti çok şükür Rabbime şimdi iyiyim.
Ay Allahım korumuş resmen..
İşte belli olmuyor sizde sorunsuz geçirmişsiniz hamileliğinizi..Şans işi biraz da.Bi hamile kalabilsem görücez de işte malesef kalamıyorumo_Oo_O

onu inan bilmiyorum canım ya dejenere olursa çok ağır ve ağrılı gebelik geçirirsin demişti sadece drum onu biliyorum bi
Anladım ağrı şimdiden başladı zaten gebeliği düşünemiyorum..Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.
Sabır güç diliyorum yapacak birşey yok yaşayıp görmek lazım..

eylül 11de ameliyatım var sonrasında 6 ay korunma verdi doktorum şimdilik.. marttan sonra bırakmak kararım eğer sıkıntı olmazsa
Hadi hayırlısı Seneye ozaman bebiş kararı..Hayırlısıyla kurtul da biran evvel iyileşme sürecine gir.
Şimdiden geçmiş olsun cnm.
Allah şifalar versin

sen nerde yaşıyorsun doktorun kim.

sorunsuz geçmediki kürtaj oldum bende :KK61:
Ay doğru ya dur pardn canm karıştı.

İstanbulda yaşıyorum canm.
Şimdi şöyle söyliyeyim Bahçeci kliniğinde tüp bebek tedavisi görüyodum.Mustafa Bahçeci idi doktorum.Ancak ondan sonra Engin Orala gittim Nişantaşı.Dejenere olduğunu o anladı.
Tüp bebek için henüz merkez ve doktor bulmadım.Yani doktorum diyorum da sürekli aynı doktora gitmiyorum ben:KK12:

Ay doğru ya dur pardn canm karıştı.

İstanbulda yaşıyorum canm.
Şimdi şöyle söyliyeyim Bahçeci kliniğinde tüp bebek tedavisi görüyodum.Mustafa Bahçeci idi doktorum.Ancak ondan sonra Engin Orala gittim Nişantaşı.Dejenere olduğunu o anladı.
Tüp bebek için henüz merkez ve doktor bulmadım.Yani doktorum diyorum da sürekli aynı doktora gitmiyorum ben:KK12:
anladım canım ben bursadayım drumda bursada

Gözün aydın canım.Hep aklımdaydın nasıl olduğunu merak ediyordum.Bu gün mü geldin eve.
Evet canim bugun geldım valla cok da kolay degılmiş ıyı olmaya calısıyorum egılıp dogrulmak gaz sancısı zor ama şükür temızlendı ıns ıyı olur cok sagol

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin
Cok sagol canim

X