Moda

Merakli mlht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2018
24
9
Merhaba arkadaşlar 🤗 ben sizlere birşey danışacağım. Inşallah yakın zamanda nikâhım var ☺ beyaz bir elbise aldım. Resmini de atacağım. Ben daha çok vücut hatlarını belli etmeyen şeyler giyorum. Elbise belimi belli ediyor. Bunun için napabilirim 🤔 bolero tarzı birşeyler düşündüm olur mu? Napayım ben 🙄

Eklentiler

• 20190307_170337.png
    20190307_170337.png
    1.018,1 KB · Görüntüleme: 255
Üzerine bişey giyceksen elbiseyi niye aldınız elbisenin ne özelliği kalır madem vücut hatlarım belli olmasın diyorsun ferace kaftan giy
Bence elbise güzel üzerini kapatırsan anlamsız olur

Bence belınızı bellı etmeyen bısey gıyın madem rahatsızsınız elbıse güpürlu ustune bolere ıyı durmaz hayırlı olsun

Bunun üstünü pek kapatamazsınız sanırım. Elbiseyi değiştirmeyi düşünün derim. Bolero kolsuz bir elbisenin üzerinde güzel durur, bunda çok kat kat potluk olabilir.

Bu elbisenin üzerine giyeceğiniz herhangi bir şey elbisenin havasını söndürür. Elbise değil de başka bir şey tercih edin isterseniz.

Merhaba arkadaşlar 🤗 ben sizlere birşey danışacağım. Inşallah yakın zamanda nikâhım var ☺ beyaz bir elbise aldım. Resmini de atacağım. Ben daha çok vücut hatlarını belli etmeyen şeyler giyorum. Elbise belimi belli ediyor. Bunun için napabilirim 🤔 bolero tarzı birşeyler düşündüm olur mu? Napayım ben 🙄
Bu elbiseyi giyemeyeceksen carsaf giymen gerekir

en en en nefret ettigim kiyafet bolero sanirim bu zamanda bolero mu kaldi.keske bastan boyle bi kiyafet almasaydiniz.malesef bunun ustune ne giyseniz de olmaz bence hele bolero asla olmaz

Pelerinli modeller var inceleyin. Buna uydurabileceğiniz bir şey bulursunuz belki. İşiniz zor bu elbise bollaştırınca hoş durmaz, pelerin de boğabilir. Farklı bir model baksaymışsınız keşke.

Bunun üstüne sadece pelerin olur.o da gerçekten olur mu bilmem.bende turbanliyim bunu böyle giyerim.abes duran birşey yok bence canım böyle tek giysen daha hoş olur.

Bolero çok kötü olur bu elbisenin üstüne, başka bir elbise tercih edin o zaman.

bolero hala var mı ya? giymeyeceksiniz madem neden aldınız?zaten bir kim kardashian değilseniz bir şey belli etmiyor elbise zaten tesettür elbisesi.bunu iade edip çarşaf alın madem.

Üzerine bişey giyceksen elbiseyi niye aldınız elbisenin ne özelliği kalır madem vücut hatlarım belli olmasın diyorsun ferace kaftan giy
Bence elbise güzel üzerini kapatırsan anlamsız olur
Feraceler köyü renk olduğu ici

böyle bir pelerin nasıl olur?daha uzunu
Bu boy uygun olur

böyle bir pelerin nasıl olur?daha uzunu

Bence olmaz çünkü elbiseler çok farklı. Sizin örneğinizde kollar kısa, pelerin ayrı bir hava katmış ama bu konudaki elbisenin kolları uzun, boğar iyice bence.

X