Saç Kesim Şekilleri moleküler saç düzleştirme

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

cheescakevesufle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
175
26
33
bir kuaförün instagram sayfasinda gördüm. kendi yöntemleriymiş. kansorejen madde içermiyormuş. işlem uyguladıkları saçlar inanilmaz duz parlak ayna gibi gozukuyor. kalici duzlestirmeyi daha once dusunup vazgecmistim ama yine aklim çelindi. cidden uzun sure oyle kaliyor mudur. pek yorum goremedim sayfada aldatmacili video fotograf koyma ihtimalleri oluyor mu kuaforlerin. veya siz bu yontemi duydununuz mu uyguladiniz mi tavsiye eder misiniz. benim sacim cok kabarik elektrikli. evde guya duzlestirip cikiyorum is yerinde bi bakiyorum yataktan kalkmis gibi hale gelmis. hele bu yagmurlu soguk havalarda hepten mahvoluyo. maşa desen o da bozuluyo. bakimli durmasi icin denemeli miyim sizce. oncesinde sombre ve keratin botoks bakimi yapmayi dusunuyodum ama bu duzlestirici isleminde bakim da vardir zaten. sadece boyama sombre arti bir de bu duzlestirme islemini mi yapsam? yoksa boya sombre botoks bakimi yapip duzlestiriciye bulasmasam mi. cidden kafamda deli sorular

Düzleştirme yaparken kullandiklari ürün saça ne kadar zarar veriyo araştirin bence.Arkdasim bi ara bilmem ne fönü yaptirdi evet saçlari fönlü gibi düz kaldi ama sonra kopa kopa dökuldu mahvoldu saçlarini düzeltene kadar

Düzleştirme yaparken kullandiklari ürün saça ne kadar zarar veriyo araştirin bence.Arkdasim bi ara bilmem ne fönü yaptirdi evet saçlari fönlü gibi düz kaldi ama sonra kopa kopa dökuldu mahvoldu saçlarini düzeltene kadar
evet o maddeyi duymustum cok zararliymis bunlar o maddeyi kullanmadiklarini spyluyorlar. sizin dediginiz brezilya fönü sanirim.

X