Anket Msn'de en çok hangisine kızarsınız?

Msn'de en cok hangisine kizarsiniz?

• Durmadan oturum açanlar

OY: 50 21,9%
  • Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi

OY: 96 42,1%
  • Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

OY: 31 13,6%
  • Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

OY: 59 25,9%
  • Birisine birşey yazdıktan sonra,çevrimdışı görünmesi

OY: 65 28,5%
  • Titresim yagmuruna tutulmak

OY: 58 25,4%
  • Soru yagmuruna tutanlar

OY: 22 9,6%
  • Diger (belirtiniz)

OY: 15 6,6%

• Ankete Katılan
    228
Hatta Birde Tuhaf Smile Kullanimi.konuyla Hiç Alakasi Yok Ama Arkadaş Onu Kullanmak Için Zorla Cümle Kurar Ya Ona Hasta Oluyorum Işte...

Ben de hepsine sinir olurum...Artiii... Yazi$tigim ki$i 2 saatte bir cevap verirse cok kil olurum,direk firca ceker sonra da bloke ederim.. Sanki suratina kapiyi carpmisim gibi bir his oluyor icimde,cok mutlu oluyorum :)

ehr oturum açtıımda bi sürü kişi tarafndan eklenmek..
arkdaşlarm "yokum"dememe rahmen titreşim yollamaları!!!!!!!!!!

ya bunların hepsi diee de bi secenek yapsaydın uyuz oluorum böle yapanlara:kızgın::bbo::eek:klava:

Aynen yaa hepsine uyuz oluyorum ben de:mymeka:
Artık msn açmaz oldum valla, günboyu pc başındaydım düşünün artık o kadar yane.
Yakında kapatırım adresi belkidetatlicadiarzu

Msn imde hep samimi görüştüğüm kişiler olduğu için bu tarz şeyler sık gelmiyor başıma. En azından meşgulum dediğimde anlayacak kapasitedeki kişiler.
Ammmaaa gelgelelim devamlı netten düşüp oturumu yeniden açmak zorunda kalanlara... İşte ona tahammül edemiyorum tam işe dalmışken sağ taraftan iki de bir drink drink diye çıkıp duruyolar offf offff...
Bu teknoloji başa bela kardeşim...

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
benim kişi listemde 789 kişi var ve çoğuyla hiç sohbet etmedim hatta 500 kişisiyle hiç ama ben onlardan hiç rahatsızlık duymuyorum onlarda beni rahatsızlık etmiyo

Her oturum açtığımda ısrarla konuşmak isteyenler,durmadan slm verip nasılsın diyenler cvp alamayınca titretip duranlardan uyuz olurummmm

Kesinlikle katılıyorum,hem eklerler sonra da kimsiniz die ileti gönderirler manyaklar mı neee

cam yok dediğim halde ısrar edenlere meşkuldeyken ısrarla yazıp cvp alamayınca nerdesin diyenlere, titreşim yollayanlara, süreli oturum açanlara vs vs bir sürü şeye sinir oluyordum : ) ) )

Hepsine çözüm buldum : )

Msn seçeneklerinden titreşim alma ve yollamayı kapatın yine aynı özelliklerden kişi oturum açtı ses ve bilgilendirmesini kapatın ve msni alırken sonu .com olanlardan almayın farklı uzantı alın .de , .fr gibi ve ilk msni alırken bayan seçeneğini işaretlemeyin bay işaretleyin : )

oturum açma dışında diğerleri güzel oluyor kimin girip çıktığını görmüyorsunuz ama zaten size ulaşmak isteyen yazar ya da siz birine ulaşmak istiyorsanzı msne bakarsınız : )

ben msnde ayrıyeten programlarda kullanıyorum iş yerind eolduğum için çok iyi oluyor : ) tavsiye ederim herkese

Durmadan oturum açanlar
Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi
Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması
Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler
Birisine birşey yazdıktan sonra,çevrimdışı görünmesi
Titresim yagmuruna tutulmak
Soru yagmuruna tutanlar

bence hepsiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Durumumu mesgule ayarlayip cok samimi oldugum arkads veya akrabalarimla konusurken,mesgul yazisini gordukleri halde ucer beser kisilik guruplar halinde konusmak icin israr edenler,olmadi titresim gonderenler,cevap vermedikce uzayan israrli bekleyis ve taciz edisler,ya arkadslarimin hepsini cok seviyorum aslinda ama 5_6 kisiylede ayni anda konusulmuyorki!

valla ben genelde çevrimdışıyken konuşuyorum kamera açmayacaksam,o yüzden sadece istediğim kişilerle konuşmuş oluyorumjeyyar online olacaksam da bazı kişileri engelleyip online oluyorum,kişisel iletime de "çok meşgulum yazmayın lütfen " yazıyorum.ancak böyle yapınca rahat ediyorum:kahve:

laptopum olduğu için bazen dersteyken bile msnem açık olabiliyor ve oraya derstte olduğumu belirttiğim halde yazılmasına ve ısrarla cevap beklenmesine cevap vermedikçe titreşim gönderilip peş peşe yazılar gönderilmesine sinir oluyorum hele de bir kuzenim var ki her seferinde uyarmam rağmen aynı davranışı yapmaya ısrar ediyor ve bir de yaptığı çok hoşmuş gibi cevap vermiyorum diye küsüyor bu nedenle de listemde sürekli engelli durumda kendisi ki engellemeye karşı olduğum halde bunu yapmak zorunda bırakıyor beni:kızgın:

Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi

Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

bu ikisine sinir oluyorum.:eek:klava:

X