Mucize Zayıflama İksiri

evet dün 60 kiloyla başladım. bu hafta 1 kilo bile versem iyi benim için...
sonuçları yazarım

selam,bu karisimi emzirenlerde kullanabilirmi,bende 3 gündür ceviz+sarimsak karisimina basladim ,bilemiyorum faydasi olacakmi,simdi yemeklerden sonrami yoksa ac karnimami icelecek bu karisim

merhaba arkadaşlar bende bugün başladım ama evde yeşil elma ve limon zaten vardı baktım tarçında var ben limonu ve elmayı kanattım sonra kaynamış suya toz halinde karabiber ve tarçın biraz da tatlandırcı koydum öle içecem hatta ilkini içtim bile boğazlarımı yaktı accuk ama ben bi tatlı kaşığı karabiberin ezilmiş halini düşünerek çay kaşığıyla attım toz halinde atan arkadaşlar tatlı kaşığıyla attılarsa o hayatta içilmez çünkü çay kaşığı bile fazla oldu yaktı ama içilmicek kıvamda değil bakalım inş faydası olur

bence hiç bi işe yaramıyo eşimle beraber denedik ama:1no2: belkide bizde işe yaramadı bilmiyorum yemek olayınada çok dikkat ettik

selam,bu karisimi emzirenlerde kullanabilirmi,bende 3 gündür ceviz+sarimsak karisimina basladim ,bilemiyorum faydasi olacakmi,simdi yemeklerden sonrami yoksa ac karnimami icelecek bu karisim

tatlım yediğin her şey sütüne geçer. sarımsağın tadı da kokusu da geçer sütüne. bebeğe yazık.

merhaba arkadaşlar bende bugün başladım ama evde yeşil elma ve limon zaten vardı baktım tarçında var ben limonu ve elmayı kanattım sonra kaynamış suya toz halinde karabiber ve tarçın biraz da tatlandırcı koydum öle içecem hatta ilkini içtim bile boğazlarımı yaktı accuk ama ben bi tatlı kaşığı karabiberin ezilmiş halini düşünerek çay kaşığıyla attım toz halinde atan arkadaşlar tatlı kaşığıyla attılarsa o hayatta içilmez çünkü çay kaşığı bile fazla oldu yaktı ama içilmicek kıvamda değil bakalım inş faydası olur

canım tane karabiber, kabuk tarçın ve kök zencefil.. bunlar yakmıyor, sadece etken maddesini veriyor. bunları toz olarak katarsan içemezsin zaten.dehşet acı olur. ben asıl halleriyle yapıyorum. sadece hoş bir aroma veriyor. bir de öyle dene. zaten sonradan atsan olmaz. beraber kaynatman lazım.

kızlar bende bugün başladım tane karabiber ve tane karanfil koydum hatta bi bardakta içtim ne acı nede çok kötü tadı sadece evde çok hoş bi tarçın kokusu var:)) baya ekşi olmuş sadece

ya bende büyük bi hevesle başlamıştım zaten diyetteydim hatta 3 arkadaş başladık içmeye 2.haftamız olmasın rağmen diyette yaptık ama hiçbir etki si oolmadı kilo vermemizde bence herkes gerçekleri yazsın insanları umutlandırmayalım boş yere::::.((((

ya bende büyük bi hevesle başlamıştım zaten diyetteydim hatta 3 arkadaş başladık içmeye 2.haftamız olmasın rağmen diyette yaptık ama hiçbir etki si oolmadı kilo vermemizde bence herkes gerçekleri yazsın insanları umutlandırmayalım boş yere::::.((((

nasil yaptin canim?sifir kilomu gitti

ben bunu yeşil elma limon ve madanoz olarakda duymuştum dediğiniz gibi tarçın ve karabiber sonradan konunca etki etmeyebirlir ama sanırım asıl etki yeşil elma ve limondan oluyor ben elma diyetiyle 2 kilo vermiştim ama geri aldım sora bunu yaptım tekrar topladı ve 2 gündürde öküz gibi yiyom :) ama yemeklerden sora içiyorum bunu ve günde 1 saat yürüyorum ekstradan vermedim henüz çok erken ama bakalım bence en azından ödemi atıyor

canım diyet yapsan bunu içmesen bile kilo verirdin şaşırdım açıkçasıCADIARZU

kızlar ben akşam yaptım bu karışımı aynı tarifteki gibi..elmalar yumuşayana kadar kaynattım tadı da gerçekten çok hoş..yalnız karışımı yemeklerden hemen sonra mı içiçez?ayrıca her içişimizde ısıtmamıza gerek var mı?yardımcı olursanız çoook sevinirim

kızlar ben akşam yaptım bu karışımı aynı tarifteki gibi..elmalar yumuşayana kadar kaynattım tadı da gerçekten çok hoş..yalnız karışımı yemeklerden hemen sonra mı içiçez?ayrıca her içişimizde ısıtmamıza gerek var mı?yardımcı olursanız çoook sevinirim

walla cnm ben ısıtıyorum ama soğukda içilebilir bence

canım sen o 8 kiloyu nasıl verdin? bu çayla mı?

yok cnm keşke öyle kolay olsaydı :) ben bu kiloyu 2kg 3kg 1kg derken derken çok uzun sürede verdim ilk 3 kiloyu herbalife ile verdim sonra ara ara yediklerime dikkat etderek 65 oldum bi ara ameliyat oldum sağlık durumundan dolayı 62 ye düştüm sora 64 oldum sora 63 oldum sigarayı bıraktım 1 haftada 65e çıktım bikaç gün elma diyeti yaptım 62 oldum 1 kilo geri geldi şuan 63 üm :) hala uğraşıyorum 60ın altına düşmeye çaya yeni başladım 2 gün oldu henüz bi netice yok şuan yediklerime dikkat edemiyorum sigara içmicem derken ağzım boş durmuyo ama bi yandan çay içiom bi yandan her gün yürüyüş yapıyom inş güzel sonuç alırım

yok cnm keşke öyle kolay olsaydı :) ben bu kiloyu 2kg 3kg 1kg derken derken çok uzun sürede verdim ilk 3 kiloyu herbalife ile verdim sonra ara ara yediklerime dikkat etderek 65 oldum bi ara ameliyat oldum sağlık durumundan dolayı 62 ye düştüm sora 64 oldum sora 63 oldum sigarayı bıraktım 1 haftada 65e çıktım bikaç gün elma diyeti yaptım 62 oldum 1 kilo geri geldi şuan 63 üm :) hala uğraşıyorum 60ın altına düşmeye çaya yeni başladım 2 gün oldu henüz bi netice yok şuan yediklerime dikkat edemiyorum sigara içmicem derken ağzım boş durmuyo ama bi yandan çay içiom bi yandan her gün yürüyüş yapıyom inş güzel sonuç alırım

inşallah canım..
ben de yarın monti diyetine ve bu çaya başlayacağım. elmam bittiği için iki gün yapıp ara vermiştim. inşallah sonuç alırız. ben de 58e sandaloz sakızıyla inmiştim, sonra 2 kiloyu geri aldım:KK43:(

walla cnm ben ısıtıyorum ama soğukda içilebilir bence

çok teşekkür ederim canımm 5 kilo vermem lazım yediklerime çok dikkat ediyorum ve yeşil çay içiyorum bide bunu kullanıyım inşallah bi etkisi olur..haftaya pazar sabahı tartılıcam işe yararsa yazarım burayaopuyorumnanaktan

monti diyeti ne olaki ?merak ettim bak şimdi :)kelebekçik umaım istediğin kiloya ulaşırsın gelişmeleri yaz ne yapıon ne edion haberdar et bizide

monti diyeti ne olaki ?merak ettim bak şimdi :)kelebekçik umaım istediğin kiloya ulaşırsın gelişmeleri yaz ne yapıon ne edion haberdar et bizide

tatlım montignac beslenme tarzı. diyet sayılmaz.
konuyla ilgili aebenin bir başlığı var. bakabilirsin.

kızlar bu arada başka bir yerde bu çayın kullanımına rastladım. günde üç kere yemeklerden sonra içilmesı gerekiyormuş.

işte o alıntı:

Metabolizma hızlandırıcı 1. formül
ıçindeki Malzemeler

1 elma
1 limon
1 kuru dal tarçin
1 tatli kaşığı tane karabiber
1 tatli kaşığı karanfil
2 veya 3 litre su
Yapılışı: Elme ve limonlar 4 eşit parçaya kabuk ve çekirdekleri ile bir kaba konulur. ıçine karabiber, tarçin, karanfil eklenir. 2 veya 3 litre suda kaynatılır. Sonra karışım iyice süzülür ve bir kaba konur.

Kullanılışı: Günde 3 defa öğün sonrasinda sicak olarak içilmesi önerilir.

kaynak:selahattin dönmez

X