MUCİZELER

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
618
575
26
Arkadaşlar Merhaba.

Çok uzun süredir takipteyim ancak yeni üye oldum. Burada gördüğüm bazı duaları önce Allahın rızası sonra hacetim için okudum Allah inşallah kabul eder. Benimde bildiğim bir mucize dua var, sizinde mucizesini yaşadığınız dualar var mı? Bana bunu mutlaka yap diye tavsiye edebileceğiniz? Ben de size yaşadığım mucizeyi anlatayım;

Seneler önce cüzdanımı arabadan inerken çok işlek bir caddede düşürmüşüm. Sonraki gün sabah cüzdanımın olmadığını fark ettim. Bir yakınım dedi ki Abdulkadir Geylani Hz ruhuna 3 İHLAS 1 FATİHA oku bağışla onun yüzü suyu hürmetine Allahtan yardım iste ama gerçekten yürekten üzülüyorsan kaybın bulunur dedi. Okudum yarım saat sonra telefon geldi bulan şahıs içindeki fişlerden ismimize ulaşmış, bu devirde çok zor.

Daha sonra ne zaman kaybım olduysa denedim neredeyse hep rabbim buldurdu çok şükür. Belki ihtiyacı olan biri okur.

Benim hacetler için bildiğim ve okuduğum dualar;
1- 12.000Adet Hz.Yunus peygamberin duası
2-41 Yasin
3-9999 Fetih suresi ilk ayet
4-16.641 Ya Latif
5-18.000 Ya Semi
3-41 Fetih

Son düzenleme:
hem de fişten ismimizi bulup numaramıza ulaşmış baya uğraşmış anlayacağınız. annem altın bileziğini kaybetti bu duaları okuduk yarım saat sonra arabanın bagajında bulduk.

Kızlar eski tarihli gruplarda görüyorum birbirlerine dua ediyorlar hergun bi esma yada dua ediliyor, bizde yapsak niyetimiz için etkili olabilir, ne dersiniz

Çok güzel bir konu olmuş. Güzel şeyler yaşayanların tecrübelerinden istifade ederiz bizde. Artık bende sık sık bu duaya başvururum.Bu okuduğunuz dua sadece kayıp eşyalar için değil dimi her konuda okunuyor

Ne zaman paraya sıkıştığımda Allahım paraya ihtiyacım var bana para ver bu işimi sana bıraktım dediysem bir hafta içinde elime para geçti
İşin özü işini Allah’a bırakan işini olmuş bilsin olmamışsa da hayırlı değildir bizim için

X