MUCİZELER

Çok güzel bir konu olmuş. Güzel şeyler yaşayanların tecrübelerinden istifade ederiz bizde. Artık bende sık sık bu duaya başvururum.Bu okuduğunuz dua sadece kayıp eşyalar için değil dimi her konuda okunuyor

Ne zaman paraya sıkıştığımda Allahım paraya ihtiyacım var bana para ver bu işimi sana bıraktım dediysem bir hafta içinde elime para geçti
İşin özü işini Allah’a bırakan işini olmuş bilsin olmamışsa da hayırlı değildir bizim için
Çok güzel bir konu olmuş. Güzel şeyler yaşayanların tecrübelerinden istifade ederiz bizde. Artık bende sık sık bu duaya başvururum.Bu okuduğunuz dua sadece kayıp eşyalar için değil dimi her konuda okunuyor

Ne zaman paraya sıkıştığımda Allahım paraya ihtiyacım var bana para ver bu işimi sana bıraktım dediysem bir hafta içinde elime para geçti
İşin özü işini Allah’a bırakan işini olmuş bilsin olmamışsa da hayırlı değildir bizim için
İnşallah başka arkadaşlar da bizlerle deneyimledikleri duaları paylaşırlar. Ben hep kayıp eşya için denedim başka amaçla denedim desem yalan olur.

Allah herkese hayırlı dualarını tez vakitte yaşatsın inşallah.

çok güzel bir konu olmuş teşekkür ederim öncelikle zaman ayırıp paylaşmanız çok güzel. Bende ne zaman sıkıntıya düşersem yada hacetim olursa Yunus (as) duasıyla kılınan hacet namazını kılarım teheccüt vakitlerinde ve sadakayı artırırım Bir şeyi bulamazsam kevser suresini okurum. Maddi sıkıntı için de her akşam namazından sonra Vakıa suresi okurum.

çok güzel bir konu olmuş teşekkür ederim öncelikle zaman ayırıp paylaşmanız çok güzel. Bende ne zaman sıkıntıya düşersem yada hacetim olursa Yunus (as) duasıyla kılınan hacet namazını kılarım teheccüt vakitlerinde ve sadakayı artırırım Bir şeyi bulamazsam kevser suresini okurum. Maddi sıkıntı için de her akşam namazından sonra Vakıa suresi okurum.
merhaba ben de çok teşekkür ederim. Secdede 41 defa dua edilen hacet namazı mı ?

İnşallah başka arkadaşlar da bizlerle deneyimledikleri duaları paylaşırlar. Ben hep kayıp eşya için denedim başka amaçla denedim desem yalan olur.

Allah herkese hayırlı dualarını tez vakitte yaşatsın inşallah.
Sizden bir şey rica edebilir miyim bu duayı benim için bir kere okur musunuz belki sizin okumanızla kabul olur usulüne uygun okuyorsunuz belli ki

Bu namaz nasıl kılınıyor anlatabilir msinizi? Hiç duymamıştım bu namazı
Yanlışım varsa düzeltsinler lütfen.
2 rekatlık hacet namazı kılıp selam verdikten sonra secdeye gidip 41 defa Yunus peygamberin duasını okuyorsunuz sayı ne eksik ne fazla olacak arada dünya kelamı olmayacak ve secdeden kalkıp ellerini açıp Yaradana duanı halini bildireceksin Yunus peygamberin duasını kabul ettiğin gibi benim de duamı kabul et diyerek içinden geldiği gibi duanı edeceksin

Yanlışım varsa düzeltsinler lütfen.
2 rekatlık hacet namazı kılıp selam verdikten sonra secdeye gidip 41 defa Yunus peygamberin duasını okuyorsunuz sayı ne eksik ne fazla olacak arada dünya kelamı olmayacak ve secdeden kalkıp ellerini açıp Yaradana duanı halini bildireceksin Yunus peygamberin duasını kabul ettiğin gibi benim de duamı kabul et diyerek içinden geldiği gibi duanı edeceksin
hayır!! namaz devam ederken secdede 41 kez okunuyor sonra oturuyoruz ettehiyyati salli barik...sonra selam veriliyor namaz bitiyor.Youtubedan bakabilirsiniz ayrıntılı şekilde anlatışmış orada.

demekki farklı usulleri var son oturuşta ettehiyatu sallı barık rabbenadan sonra selam vermeden tekrar secdeye mi gidiyoruz yani ?

demekki farklı usulleri var son oturuşta ettehiyatu sallı barık rabbenadan sonra selam vermeden tekrar secdeye mi gidiyoruz yani ? Nillatte Nillatte

Yok mu bana tavsiye edeceğiniz bir hacet duası ?

Bende iş yerinde çalışırken arkadaşımı patron azarlamış ve benim yanıma da geleceğini ve çok sinirli olduğunu söylemişti iş arkadaşım. Önce asistanını göndermişti,asistanı gelip masamın karşısına oturdu, birazdan gelecek patron dedi bende o arada 290 tane Er rahman okumuştum. Ve patron asistanını arayıp acil işi çıktığını ve gitmek zorunda kaldığını söylemişti. Resmen bu dua günümü kurtardı. Ne zaman zor durumda kalsam bu zikri çekerim ve hep de yararını görmüşümdür çok şükür 🙏🏻

X