Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

O kadar üzgünümki kızlar, sabah bebeğim tatlandırıcı kutusuyla oynarken yüzüne döktü, belki yutmuştur birkaç tane diye ben o saatten beri gözünün içine bakıyorum bir reaksiyon vericekmi diyeki, gerçekten çok normal o andan beri ama yinede huzursuzum.

Bunları neden anlatıyorum.?
Tabii ki biliyorsunuz, Dilberin tepkisizliğine ölçü olarak yazıyorum tüm bunları...
Ne olduysa oldu, Kaçırıldı, evlat verildi yada sevgilisine verdi.
Yada dillendirmek bile istemiyorum ama öldürüldü (anne yada baba tarafından)
Ne olduysa oldu, biran önce herşey ortaya çıksın.
Bu Dilber hapsi boylayınca zaten cezasını bulacak,
rahat bırakmazlar orada onu mutlaka. (İnşallah)
Şiddete her zaman hayır diyorum ama bu yaratık çocuğunu,
6 yaşındaki meleğini ısıran, üstünde sigaralar söndüren yaratık neye maruz kalırsa kalsın az gelir.

Şu evin kokma meselesini duyduğumdan beri içim, kalbim parça parça oldu.
Umarım sadece bir söylentidirde, öyle birşey değildir.
Gözyaşlarıma hakim olamıyorum, bir insanın bunu yapıp da
üstüne tvlere çıktığına inanmak istemiyorum.
İnşallah Muhammed iyi bir yerdedir, ekran karşısında dahi olsa
bu kadar üzüntü çektik, bari sonunda o çocuğun sağ olduğunu duyalım.
Tüm kalbimle dua ediyorum, İnşallah bişey olmamıştır çocuğa, İnşallah yaşıyordur.

geçmiş olsun canımmmmmmmmmmmm
dilber gibilere anne demiyorumÇok üzgünüm çoook hayvanlarda doğurur ama yavrularına ağzıyla yemek taşıyan ağzıyla bebeğini yükleyen hayvanlar var hayvan bile deil
milyonlarca kişi bebek sahibi olmak için uğraşıyor bu neyin peşinde ekranaçıkmış yüzünde sinsi bir gülmeeeeeeeeeeeeee

geçmiş olsun canımmmmmmmmmmmm
dilber gibilere anne demiyorumÇok üzgünüm çoook hayvanlarda doğurur ama yavrularına ağzıyla yemek taşıyan ağzıyla bebeğini yükleyen hayvanlar var hayvan bile deil
milyonlarca kişi bebek sahibi olmak için uğraşıyor bu neyin peşinde ekranaçıkmış yüzünde sinsi bir gülmeeeeeeeeeeeeee

teşekkür ederim canım.
gerçekten artık bunlara diyecek laf bulamıyorum.
çok üzgünüm ama benim içimdeki ses çocuk öldü diyor.
Ama öyle olsa nasıl bu kadar rahat olurlar bilemiyorum ya çok kafam karışık.
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar benim bir arkadaşım vardı gardiyan yeni adıyla infaz koruma memuru bizim oralarda biri kadın kocasını öldürüp sandığa koymuştu 1 ay saklamıştı sonradan çıktı bulundu kadın hapse girdi ogün çok olaylar olmuş köylüleri üzerine yürümüş mahkeme çıkışı zor kaçırmışlar felan..arkadaşım geldiğinden beri fosur fosur uyuyor nasıl bir kadındır anlamadım demişti soğukkanlılık çokda iyi değil yani dilberin sonunda da böyle bişey çıkmaz inşallah..
seraycım geçmiş olsun canım kuzular düşe kalka büyüyecekler ya sen bir hapınhesabını yaparken bu kadın 1 aydır ne giyecem çarşıdan pazardan ne alsam makyaj yaptırsammı sigaram yok onun derdinde ..

Bu Dilber nasıl bırsey kı boyle butun mahallenın erkeklerı pesınde pervane olmus resmen..kadın artık bu işin kıtabını yazmıs yuzunun kızarmaması normal degıl mı sızcede.?Ayrıca mugeyle resmen dalga gecer gıbı konusuyo zaten 2 kelıme ogrenmıs kesınlıkle hayır ;ben bılmıyorum baska da bısey yok cıldrtacak bu kadın turkıyeyı...delikafadulden

arkadaşlar ..ben artık bunların çocuğunu öldürdüğüne inanmaya başladım
hani kaynanası dediya evi kokurmuş diye...bence dilberin evi temizlemediği için koktuğunu..söylemek istemedi ...konumuzla ne ilgisi var değilmi? evi temizleyip temizlememesinin..bence çocuğu...( ay dilim varmıyor)öldürdüler evde saklıyorlar

bence ölmedı Muhammet cunku hem otobuste de hem de Durağan da goruldu cunku cocuk

ayy inşallah ölmemiştir valla nasıl ağlamak istiyorum bilemezsiniz
annesinin tavrı ..üzülüp üzülmemeside hiç umrumda değil artık
şu an umrumda olan bende bir anneyim ...masum küçücük..savunmasız bir çocuğun bu kadar dert ...kedere maruz kalması...
heh sonunda döktümsenağlama...oğlumun ellerine bakıyorum...gözlerine bakıyorum
muhammedin gözleride masumdur..o hak etmedi diyorum
allah herkesin yavrusunu kötülerin elinde korusun rabbim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

korkutmaya başladınız beni kızlar bugün yarısından sonrasını izlememiştim inşallah öyle bişey yoktur ama olsaydı bi insan ansıl bu kadar rahat olabilir ki.. yok canım yok imkansız...

kızlar gunlerdır takıp edıyorum, çocugu annesı mı kaçırdı bılmem ama kadın çok soğukkanlı duygusuz bişey. eger cocuk bulunursa bıle o kadına teslım edılmesın lutfen. yazık o babaya da erkeklıgıne de yazık onun. ne mıdesı genış adammış. karısının fındıkları konuşuluyor herıf tepkı vermıyor. bu nasıl ış yaa. bence ınşaallah degıldır ama bunlar cocugu ya sattılar. sattıkları aile kesın bulamıyacakları yerde,bunlar ondan rahat.ya da duşunmek bıle ıstemıyorum cocuk bakımsızlıktan yada duştu oldu ustunu örtmeye çalışıyorlar. bu nasıl anne yaa...

bugün seyredememiştim burdan okudum demek yine bulunamadı muhammet bakaşlım daha ne kadar beklicez...

mügenin bu işi bu kadar uzatmasının bir sebebi de bu...bizler burdan nasıl gıcık oluyorsak müge orda kat be kat oluyordur...

yerinde olsam ben de bırakmazdım...

hem dilberi konuşturmak hem de yaptıklarını yanına bırakmamak için aşırı inat ederdim...

dilberin özel hayatı beni zerre kadar ilgilendirmiyor....tek takıldığım ısırıklar...bu hayvani birşey dahi olmaz...hiç bir hayvan anne yavrusunu canını yakmak amacıyla ısırmaz...

öyle sanıyorum ki polisle müge işbirliği içinde olabilir...mügeye sorular için taktik veriyor, şüphelendikleri noktaları özellikle üstünde durarak sorduruyor olabilirler gibi geliyor bana...
.
yoksa mügeye gizli gizli taktıkmı veriyosum maiile hadi sökül.
dimi inat edilmicekki gibi deilki ortada mağsum bir çocuk ..var.inşallah bulunur yavrucak bi ana önce.
k.mbilir ne şartlardadır şimdi nasıl bianne babadır bu ya valla kızdım o dilbere bugün ..:1shok:

anladığım kadarıyla çocuk bulunmamış.
kızlar işe dönüş yaptığım için artık programı takip edemiyorum.
Yusuf bulundumu?
birde münevver olayı ne aşamada?
yazarsanız sevinirim. belki yazılmıştır ama geçmişe bakmaya vaktim olmadı.

yazıların tamamını okudum bu dilbere nasıl sınır oluyorum anlatamam
7. ayıma gırıyorum bu halde bebegım az hareket edınce bırseymı oldu dıye panık oluyorum
o nasıl bır anne anlamıyorum allahım nasıl bır duygusuzluk bu
bu ınsan olamaz ben muhammede uzuluyorum ıcım acıyor dusundukce gozlerım doluyor bu kadın nasıl bu kadar tepkısız olabılır
allahım sen o kucuk melegı koru tabı basına sımdıye kadar bırsey gelmedıyse:KK43:((((

anladığım kadarıyla çocuk bulunmamış.
kızlar işe dönüş yaptığım için artık programı takip edemiyorum.
Yusuf bulundumu?
birde münevver olayı ne aşamada?
yazarsanız sevinirim. belki yazılmıştır ama geçmişe bakmaya vaktim olmadı.

yok canısı yusuf bulunamadı..Annesı en son dilbere ınanmadıgı ıcın bı cıktı mügeye ama yüreğim dayanamadı valla ızlemeye ne agladı kadıncagız...
munevver olayıda cem ıcın kırmızı bulten cıkmıs ınterpol aracılıgı ıle aramaya baslandı canım...

bence ölmedı Muhammet cunku hem otobuste de hem de Durağan da goruldu cunku cocuk

Canım benim, fotoğrafı olmayan, robot resmi bile çizdirilemeyen bir çocuğu, kim nerde görebilir.
Birkaç cahil insanın uydurmasından başka bişey değil bu. Tabiii iyi niyetle davranıyor olabilirler ama sağlam bir kanıt olduğunu sanmıyorum.
Sır oldu Muhammed sır, minik yavruya inşallah bişey olmamıştır.
Artık iyice umutsuzluğa kapıldım çünkü Dilberin o soğuk, katil bakışları beni bunları düşünmeye itiyor..
senağlamasenağlama

Canım çok sıkkın açtım ama klip şahaneymiş, gülümsetti beni, en çokda ellen degenerisli bölüm...

evi araştırmışlar sanırsam ordada degil orda olsa şimdi dilber karşımızda olmazdı.en azından ölü degil dün kokular filan denilince öldümü diye korktum çok şükür sağ galiba.ama fragmanlarda evi gördünüzmü berbat ötesi nasl pis ya nasıl yaşıyorlar öyle yerde.dilber orda burda gezmekten temizlik bile yapmamış.off ya bugün mutlu bir haber gelsede hepbirlikte rahatlasak.ne olur allahım bulunsun ne olur.:Saruboceq:

Gunaydin hepinize...Iyi ve guzel bir gun diliyorum...Insallah fazla gerilmeden iyi haberle artik biter bu program...

.
yoksa mügeye gizli gizli taktıkmı veriyosum maiile hadi sökül.
dimi inat edilmicekki gibi deilki ortada mağsum bir çocuk ..var.inşallah bulunur yavrucak bi ana önce.
k.mbilir ne şartlardadır şimdi nasıl bianne babadır bu ya valla kızdım o dilbere bugün ..:1shok:

:1shok:kız senden de birşey kaçmıyorkaydirigubbakcemile3

yusuf öldü diye tahmin ediyorum...ama cinayet değil de kaza ile dereye düştü boğuldu...o bulunan montun sahibi çocuk biliyor ama korkusundan ortaya çıkmıyor diye tahmin ediyorum....

muhammed ölmemiş olsaydı şimdiye kadar ortaya çıkardı...

o adam kaçırmış olsaydı köy yerlerinde böyle birşeyin saklı gizli kalması imkansız şimdiye kadar çoktan köyden bir ihbar telefonu gelirdi...birisi mutlaka ihbar ederdi...

muhammedi anne ya da baba ya da birlikte bir işkence anında öldürmüş olabilirler diye düşünüyorum....

X