Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

45 gun boyunca bır gun agladı..herhalde
dıger gunler o donuk ıfadesıyle sorulara ne yalan soylıyeyım dıye dusundu..
....bırak oyle aglamaları sıratmaları bızı delırtı......tum Türkiye sınır ettı

evet ya nasıl o kadar rahat olabildi aklım almıyor.
bişey filanmı içip programa çıkıyorduki.yalan makinesi gibiydi zaten.
hiçde pişmanlık gibi bir belirti yoktu.gayet rahattı.
nasıl yapabildi aklım almıyor.
bu arada kader tutuklandımı ben kaçırdım izleyemedim.
şeytanlarından bulsunlar inşallah.

Psikoloji bozuk deli.-tatlicadiarzu-Bizimde psikolojimizi bozdu.Aklıma Muhammet geldikçe kalbim sızlıyor.Bana halen şaka gibi , film gibi geliyor herşey.

Atv haberde dilber fırtına tüm açıklığıyla olayı anlatacak mı dedi ben mi yanlış duydum :1shok:

Başka izleyen var mı ?

Düzelttiler şimdi Ümit anlatıcakmış.......şu an haberlerde

Son düzenleyen: Moderatör:
bu adam neden hala programlara çıkıyor ünlü olurum diyemi düşünüyor acaba:uhm:

bu adamın kanı bozuk ya.bizim türk erkekleri kıskançtır namusuna laf söyletmez.bunların rezilliği çıktı hala televizyonlarda.

star haberde verdı evlat katılı lınc edılıyordu...

mıllet bızım yerımıze lınc edecektı ama engelledıler

Cem garipoğlu'nun babası tek kişil hücreye konulmuş..Rahat bırakırlar mı onu koğuşta!!! Kesin can güvenliğim yok diye dileçke verdirdi avukatına..Rusya ınterpolüde resmi açıklama yapmış.Cem garipoğlu kesinlike Rusyada değildir diye..

EEEE ŞıMDı NOLACAK kötükedihüso
BıZıM VERGıLERıMıZLE DıLBER HANIM A BAKILACAK
KOCASI PARA VERMIYOR DıYE BAŞLADIYA KENDıNCE BU ıŞE...
CEZAEVıNDE BUNU ATV NıN OTELLERDE BESLEDDıĞı GıBı RAHAT Bı HAYAT YAŞAYAMIYACAK BELKıDE O KUŞ BEYNı ıLE NASIL OLSA ORTAYA ÇIKACAK BU ıŞLER ŞURDA BıKAÇ GÜN DAHA SEFASINI SÜREYıM DEMıŞDıR
BıRDE ERCAN AH BE GÜZELıM YAKILIKLISIN EFENDıSıN SENıN BÖLE PıSLıKLERLE NE ıŞıN VAR
HABERıM YOK DıYOR HıÇBıRŞEYDEN AMA Bı KAÇ GÜN SONRA ONUNDA BıŞEYLER BıLDıĞı ÇIKARSA HıÇ ŞAŞıRMAM ARTIK HıÇBıRŞEYE ŞAŞıRMADIĞIM GıBı
SEN RAHAT UYU MELEĞıM ADALET YERıNı BULACAK VE ıNŞALLAH CENNET KAPISINDA BEKLERKEN NE ANANA NE BABANA NEDE HERHANGı Bı AKRABANA ŞEFAATCı OLMASSIN

muhammedin babası na kadar salakmış çocuga canavar kadın neler yapmış diyo dilbere bi tokat atıp uyardım diyo.

ayrıca babası ben deilim çocukların diyo bu nasıl bir baba al birini vur dilbere.:1no2:

EEEE ŞİMDİ NOLACAK kötükedihüso
BİZİM VERGİLERİMİZLE DİLBER HANIM A BAKILACAK
KOCASI PARA VERMIYOR DİYE BAŞLADIYA KENDİNCE BU İŞE...
CEZAEVİNDE BUNU ATV NİN OTELLERDE BESLEDDİĞİ GİBİ RAHAT Bİ HAYAT YAŞAYAMIYACAK BELKİDE O KUŞ BEYNİ İLE NASIL OLSA ORTAYA ÇIKACAK BU İŞLER ŞURDA BİKAÇ GÜN DAHA SEFASINI SÜREYİM DEMİŞDİR
BİRDE ERCAN AH BE GÜZELİM YAKILIKLISIN EFENDİSİN SENİN BÖLE PİSLİKLERLE NE İŞİN VAR
HABERİM YOK DİYOR HİÇBİRŞEYDEN AMA Bİ KAÇ GÜN SONRA ONUNDA BİŞEYLER BİLDİĞİ ÇIKARSA HİÇ ŞAŞİRMAM ARTIK HİÇBİRŞEYE ŞAŞİRMADIĞIM GİBİ
SEN RAHAT UYU MELEĞİM ADALET YERİNİ BULACAK VE İNŞALLAH CENNET KAPISINDA BEKLERKEN NE ANANA NE BABANA NEDE HERHANGİ Bİ AKRABANA ŞEFAATCİ OLMASSIN

onları hapiste kolay kolay rahat uyutmazlar kanımca..
inşallahda öğle olur hergün hapiste kan kustursunlar onlara..kötükedihüso

bu adam neden hala programlara çıkıyor ünlü olurum diyemi düşünüyor acaba:uhm:

bu adamın kanı bozuk ya.bizim türk erkekleri kıskançtır namusuna laf söyletmez.bunların rezilliği çıktı hala televizyonlarda.

insan sormazmı nerden geliyo bu para die karısının bir sürü erkekle ilşkisi varmış..:1shok:

muhammedin babası na kadar salakmış çocuga canavar kadın neler yapmış diyo dilbere bi tokat atıp uyardım diyo.

ayrıca babası ben deilim çocukların diyo bu nasıl bir baba al birini vur dilbere.:1no2:

çocuklar benim değil diye nezaman dedi haberlerdemi..

aaaaa:1shok:habere çıktığında mı dedi ben babaları değilim diyeee:1shok:
ee sabah benim babası diyip durdu alcam dna raporunu annemin üzüne fırlatcam dedi amaa:1shok:

X