Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

tatlım,bu kız 17 yasında evlenmiş.4 ay sonra baska bırıne yani canlı yayındaki oğlana kacmıs...Canlı yayında susmayan yüzü görunen kadın kızın annesı,bulanık olanda yayındaki cocugun annesı..Kız evlıyken 4 ay kocası hıc elini bile degmemıs,yayındakı oglanın aılesınden de darp almıs zannedersemm...Ay benımde kafam karıstı :)

tatlım,bu kız 17 yasında evlenmiş.4 ay sonra baska bırıne yani canlı yayındaki oğlana kacmıs...Canlı yayında susmayan yüzü görunen kadın kızın annesı,bulanık olanda yayındaki cocugun annesı..Kız evlıyken 4 ay kocası hıc elini bile degmemıs,yayındakı oglanın aılesınden de darp almıs zannedersemm...Ay benımde kafam karıstı :)

anladım cnm özaya vermis mi bari??
herkes dövmüş kızı
vay bee ilk evlendiği adam iyi dövmemiş onu
4 ay az degil valla..

mügeciğim cesur yüreğim benim elini gene taşın altına koydu helal olsun sana mügeciğim sabah uykularımdan fedakarlık etmem helal olsun sana

kızın yalan söylediğini anladım eşinin annesinden dertliyim diyor diğer yandan kaçtığı pisliğin anasından babasından dayak yiyor fakat memnunum deyip orda kalıyor...aşırı saçma tuhaf garipti

müge neden hemen kestirmeseydin yayını keşke....anneler birbirine girdi

arif verimli hoca durumu tam olarak kavrayamadı fakat kızın yüz ifadesi ne kadar donuk hiç ifade yoktu....ne sevindiği ne üzüldüğü ne acı çektiği ne de mutlu olduğuna dair hiç bir belirti yoktu....

korktuğu da korkmadığı da belli değildi....kızın yüzüne bakarak hiç bir şey anlayamadım

Beynimin bulandıgı kadar var mış yaw.. Iyıde bu özay denen adamla annesı bu kızın orada söleyebılecegını düşünememişler mi,herseyı yapan bunuda göz önune alırdı..

Beynimin bulandıgı kadar var mış yaw.. Iyıde bu özay denen adamla annesı bu kızın orada söleyebılecegını düşünememişler mi,herseyı yapan bunuda göz önune alırdı..

kendilerince çok büyük korku verdiklerini düşünmüşlerdir...hani ellerinde senet te varya...kimbilir belki de kızın çıplak resimleride vardır...ben herşeyi umarım artık insanlardan

kendilerince çok büyük korku verdiklerini düşünmüşlerdir...hani ellerinde senet te varya...kimbilir belki de kızın çıplak resimleride vardır...ben herşeyi umarım artık insanlardan

Dogru söluyorsun ablacım,senet olayını duymamısım..Kendılerıne o kadar guvenıyorlar kı bunu ıhtımal olarak görmemişler bile..

ay ne günlere kaldık ya ne biçim isanlar var artık etrafımızda pes yani

helal sana bacımm girdiğin her işi beceriyosunnn

valla eller kadir kıymet bilmez arkadaşımmm
kimse gözünün yaşına bakmaz
9aylık bebeklere tacizde bulunuyolarda ona hiç acımazlarrr
bu olaylardaa genç kızlara ibret olsun erkek arkadaşımı karışamaz dayak bile yiyenler var haklı derler yok öle bişey bi kez vursa devamı gelir sakın unutmayınn madde kullanan serserilik yapan hırsızlık yapanlardan uzak durun diorum sadece
bir başkasının emekle aldıgı şeyi haketmeden saglamak çok ayıp
lise çaglarındaki kızlar herşeye merak ediyo ve işte serseri olanlarda en ünlü olanın kız arkadaşı olmak ona gurur veriyo ama bu tarz şeylker boşş sakın ola böylee
cani ruhlu insaqnlarla münasebet kjurmayınnn sonuçları böyle oluyooo

magazine olan nefretimden önyargılıyım gerçi ama o magazincilerin hiç biri masum değil..internette yazılar olkudum hakkında zati beğenmezdim-hele o saçları barbie bebeklerin naylon saçlarına benzemiyormu-iice tiksindim.

X