Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu telefon da ki eeee ler beni delirtiyor yemin ederim o bitiriyor birde müge başlıyor Allah tan müge kısa tutuyor eee leri..akannehir

neden öldürmüş yaa hani int oyunundan para kazanan yuzundeki çizik olan adam öldürmüş olbilirdi

zaten o öldürmüş ama o kişi sadece telefonda ki bir bayanın "o kişiyi ben tanıyorum o kişinin adı Levent" dediği kişi değilmiş ama o götüren yüzü çizik kişi ve telefonla diğer kişilerin bildirdiği ihbarlar gerçekmiş çünkü yakalanan katili teşhis etmişler " evet buydu" diye..​

ya nededeni merak ettim yani neden aldi götürdü oraya ne icin ya cidden iki cocuk arasnda ne olabilir ki?

ya insan akrabasını kardeşini yürüyüşünden montundan yüzündeki çizikten tanımazmı hiç....
günlerdir tvde tam ekran gösteriyorlar ..
katilin abisi en önden yüzüyormuş güya vs vs...
abisi tvleri izlemedimi?izlediiii..
e kardeşini nasıl tanımaz ayan beyan ortada....
levent denen çocuğun hayatınıda pisi pisine yakacaklardı valla...
benim artık beynim durdu beynim...
katilin ailesine akıl sır erdiremiyorum......

bu nasıl iş anlamadım montundan yürüyüşünden kimsemi tanımadı katili..yabancı değilki bu hayretler içindeyim..

şu yusuf biran önce bulunsun rabbim... allahım bu kadının feryadına dayanamıyorummafoldumben

Yazık bende çok üzülüyorum Yusuf un annesine Allah bir an önce Yusuf a Kavuştursun annesini.. Kadın artık üzüntüden evden dışarı çıkmıyormuş..

ozaman butun gelen ihbar telefonları yalan.cunku telefonlarda hep okul önlerinde serseri bi tipti.bu kadar anlatılanlardan aile anlayamadımı?
"aa bizim sülale de var böyle bi serseri " die?

evet canım ihbarlar asılsız çıkmış levent diye biriymiş ama o çıkmadı katil anlamamış demekki canım erzurumda böyle şeyleri aillelr biribirene konduramyolar ama maaleseff hepte aileden çıktı valla gece bütün karakollar dolmuşş artık karışmış ortalık ama daha bunun gerisi gelecekk yaa bende her duyduğumu paylaşamıyorum çünkü emniyet dışına bilgi sızmasın diye eşlerimiz güvneip bizlere söylüyolar ama soruşturmanın selameti içinn beni masur gör olurmu

ya insan akrabasını kardeşini yürüyüşünden montundan yüzündeki çizikten tanımazmı hiç....
günlerdir tvde tam ekran gösteriyorlar ..
katilin abisi en önden yüzüyormuş güya vs vs...
abisi tvleri izlemedimi?izlediiii..
e kardeşini nasıl tanımaz ayan beyan ortada....
levent denen çocuğun hayatınıda pisi pisine yakacaklardı valla...
benim artık beynim durdu beynim...
katilin ailesine akıl sır erdiremiyorum......

ya ama sadece yürüyüs mont olayi cünkü yüzünde kesik oldugu musa öldükten sonra ortaya cikti...

evet canım ihbarlar asılsız çıkmış levent diye biriymiş ama o çıkmadı katil anlamamış demekki canım erzurumda böyle şeyleri aillelr biribirene konduramyolar ama maaleseff hepte aileden çıktı valla gece bütün karakollar dolmuşş artık karışmış ortalık ama daha bunun gerisi gelecekk yaa bende her duyduğumu paylaşamıyorum çünkü emniyet dışına bilgi sızmasın diye eşlerimiz güvneip bizlere söylüyolar ama soruşturmanın selameti içinn beni masur gör olurmu

sende haklısın bu kadarı bile cok tskrlr a.s.

ah ah ne aci beee yusuf ve diger kayiplar nerde bu cocuklar allah askina hicmi iz yok :çok üzgünüm:insallah en yakin zaman da bulunurlar:KK43:

icim gitti mahvoldum aglamaktan yusufun annesi diyo ya musa gibi bulunmasin benim oglum:çok üzgünüm:

musanın akrabası olduguna gore tv dekı gencta tanıyodurr mutlaka nasılda tahmın edemedıı cok barızde bı belırtısı varmıs

ya ama sadece yürüyüs mont olayi cünkü yüzünde kesik oldugu musa öldükten sonra ortaya cikti...

canım musanın öldüğü gün telefonla bağlandılar bir çok erzurumluyu, bunları katilin ailesi izlemedimi..
hadi herşeyi geçtim biride çıkıp yahu bu musanın yanında yürüyen genç bizim çocuğu/kardeşimizi andırıyor ama demedi ki....
yemin ediyorum insan anlar/tanır yahu yürüyüşünden....
ha yüzündeki cizik öldükten sonrada çıkmış olsada, o gün neden ailesi abileri bizim kardeşimizinde yüzünde çizik var demedi...
minicik çocuklar bunu görüyorlar aile görmüyormu yani...
pes.....
ben yineliyorum aklımın ermediği beynimi bulandıran şeyler var bu olayda...
anlayan banada bi anlatsın....

X