Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

içimden bir ses cumanın ölümünde annesinin bir parmağı olduğunu söylüyor,konular yarım kaldı hep,fatmanın konusu kapandı,annesini arayan biri vardı izmirdeki emlakçı vs o olaydan bahsedilmiyor,melih mevlüt sinem bunlar konuşulsun:KK25:

içimden bir ses cumanın ölümünde annesinin bir parmağı olduğunu söylüyor,konular yarım kaldı hep,fatmanın konusu kapandı,annesini arayan biri vardı izmirdeki emlakçı vs o olaydan bahsedilmiyor,melih mevlüt sinem bunlar konuşulsun:KK25:

Evet ya , ne büyük tesadüf ki kırmızı kazağı görüyor sağlık ocağına motsikletle giderken. Var bir iş , çıkar kokusu :KK59:

Son düzenleme:
kızlar bişe sorcem
hani kahramanmaraşta 5 yaşında bir çocuk kaybolmuştu samet mi neysi hatırlayamadım..bulundu mu??

bugun banada böyle geldi ve mügelerde süphelendi sanki yani arama yapılıyor o zaman yok kadın rüya görüyor sonra giderken bi o göruyor tlfnda aglamıyor bile kurban oldugum dedi durdu olayları nası anlatıyor allah korusun ben olsam dilim tutulurdu herhalde :KK50:

kızlaaar uyanın çabuk bir ırz düşmanının savunmasını görmek isteyenler müge anlıya baksınnn...eniştesiyle kaçan kız olayındaki eniişte şuan savunma yapıyor mügeye.utanmamısta çıkmış oraya.şimdi orda olmak vardı.suratının ortasına şöyle güzel tükürmek için...

Artık midem bulanıyor ilişkilerden... bir de utanmadan kalkmış televizyona çıkmış. 16 yaşındaki bir kız çocuktur daha. Bunun gözaltında olması gerekmiyor mu?

yaaa amcayı neden şutladı tansiyon ayağına... Adam doğru söylemişti bu konu fazla uzatılmadan polislere teslim edilmeli bu adam. Ah ah müge reyting peşindesin. Bu programı seyreden yarım akıllılar aman ben de kaçırayım bir çıtırı diyecek. :KK20:

yaaa amcayı neden şutladı tansiyon ayağına... Adam doğru söylemişti bu konu fazla uzatılmadan polislere teslim edilmeli bu adam. Ah ah müge reyting peşindesin. Bu programı seyreden yarım akıllılar aman ben de kaçırayım bir çıtırı diyecek. :KK20:

bencede adam çok haklıydı.. uzattıda uzattı müge.

evet ya neden çıkardı adamı dışarı anlamadım kaçırdım orasını ...ne dediki amca...

evet ya neden çıkardı adamı dışarı anlamadım kaçırdım orasını ...ne dediki amca...

amca : tansiyonum çıktı hiç iyi değilim yeter diğer konuya geçin lütfen deyince
mügede, lütfen sizi dışarı alalım ozaman tansiyonunuz ölçülsün geri gelirsiniz dedi
amca sonra çıkmamak için direndi diğer konuya geçin çıkmak istemiyorum dediysede
müge bunun kararını siz veremezsiniz diyerek çıkmasında ısrar etti...

kızlar neler oluyor? 16 yaşındaki kız kaç yaşında adama kaçmış?

adamın yaşını bilmiyorum ama 16 yaşındaki kızı eniştesi yani ablasının kocası kaçırmış.
enişte bugün canlı yayındaydı.kendini savundu(aklınca):KK20:
kızda telefonla bağlanıp kendi rızası olmadığını ve eniştesinin zorla alıkoyduğunu söyledi.
başka bekar adammı yok niye ablamın yuvasını yıkayımki falan dedi....
:KK53:

Kız kendi rızasıyla gitse bile suç. Daha 16 yaşında kız. Otuzküsür yaşındaki adam ona gel gidelim diyeceğine çocuğum kardeşim bu yanlış demeliydi. Admın da kanı bozuk. Bugün 16 yaşındaki baldızı alıp götürenden hayır da gelmez. Onun yeri de ekran kesinlikle olmamalı:KK20:
Müge`nin her zaman söylediği gibi eğri oturup doğru konuşalım. :KK19:

bence kız kendi rızasıyla gitti kaçtı sonra pişman oldu e artık geri dönüş yok ya sonra bir ihbarla yakalandılar kızda nasılsa enişte kapı dışarı olcak ya nasılsa elin adamı yani pişman oldu geri dönüş yaptı enişteyi kötüledi zaten birden ilişki başlayıp kaçalım dememişlerdir ya kızın yerinde olsam abla enişteme sahip çık bana böyle böyle yapıyo ilgi duyuyo v.s v.s derdim.

hiç birine değil o günahsız yavruya acırım...
nasıl iğrenç insanlar bunlar ya.
adam resmen karısını satıyor.
idam geri gelmeli bence.
bak bi daha böyle olaylar oluyormu o zaman
Allahım sen kimseyi doğru yoldan ayırma,şeytana uydurma yarabbim...
aminn aynen katılıyorum cezalar agırlastırılmalı bencede

X