Mutfak dolabı temizliği

amwayin fırın jeli var oda çok güzel.Yıllanmış yağları bile hemen çözüyor. Fırınımın içi mikrodalgamın için mutfak dolaplarım harika oldu.Bende üye oldum her ürününü kullanıyorum Hepsi mükemmel.

yemek yaparken aspiratörünü sürekli çalıştır fazla yağ olmuyor o zaman. zaten yemelerini minimum yağda yaparsan sağlık açısındanda iyi olur. ben hafta sonu temizlik yaparken cillitbang kullanıyorum gayet güzel oluyor. benim dolaplarımda krem rengi

Arkadaşlar mutfak dolaplarının temizliğinde çok zorlanıyorum yağlar bir türlü çıkmıyo kullanmadığım deterjan kalmadı en son cif'in mutfak jeli var sert bulaşık süngeriyle uzun uğraşlar sonucu temizlendi ama iki gün sonra yine aynı şey oluyo nokta nokta görünüyo yağlar hele bide ışık vurdumu tamam :KK43: Tavsiyeniz varmı bu konuda nasıl kolay temizleyebilirim ?
Dolaplarım bunu gibi.
mutfak1.jpg

benim dolaplarımda aynen resimdeki mutfak renklerinde bu çok ciddi sorun benim içinde mr muscle kullandım bir dönem çıkartıyordu çıkmayanlarda oluyordu ama nispetten daha iyiydi fakat sonrasında sıkmak ovalamak falan onunda zamanla dolabın kendi rengine ve ya boyasına v.s zarar vericeğini düşünerek arap sabununa döndüm. arap sabunu o yağ lekelrini çıkartmıyor tabii ki

Mr Muscle Mutfak yağ, kir çözücü her yerde işe yarıyo özellikle de senin dediğin gibi mutfak dolaplarında hem de çok pratik yani çalışan hanımlara. sıkıyorsun bulaşık süngeriyle hafifçe siliyorsun ve ardından temiz bezle. ben bunu keşfettikten sonra cif mif almıyorum artık. diğer kullandığım yerler buzdolabı çamaşır bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar, pimapenler kapı pencere tahta olanlar dahil kokusu da çok hoş limonlu ambalajı sarı renkte Mr. Muscle Mutfak limonlu sprey tek geçerim valla dene istersen 4 5 tl civarı. Umarım denersin çünkü eminim işine yarayacaktır. spreyi sıkıyorsun temiz bezle siliyorsun o kadar zor kirleri de süngerin arka tarafıyla biraz ovuyorsun bu kadar çok pratik

evet bende bir süre denedim yarıyo ama acaba zamanla dolabın rengine v.s zarar verirmi diye düşündüm.

amwayin fırın jeli var oda çok güzel.Yıllanmış yağları bile hemen çözüyor. Fırınımın içi mikrodalgamın için mutfak dolaplarım harika oldu.Bende üye oldum her ürününü kullanıyorum Hepsi mükemmel.

amwayın birçok ürününü bende kullanıyorum ciddi anlamda işinin uzmanı fakat bu fırın jelinden kullandım kendi özel fırçası olan ürün. mikrodalgada süper sonuç aldım fakat fırınımda lekeler bıraktı. yani mikrodalga içide beyaz olduğundan problem yaşamadım ama fırınım içi siyah ve lekeler bıraktı maalesef

çıldırıcam bu dolaplar yüzünden.Hele bide ışık vurdumu allahhhhh pırıl pırıl yağlar parlıyo :sm_confused: Mr muscle cif mutfak jeli krem cif çamaşır suyu amway hepsini kullandım içlerinden yine en iyisi cif in çamaşır sulu mutfak jeliydi ama yeni bulaşık süngeriyle baya bi bastırınca çıkartıyo o da.Şimdide güldal aldım bakalım o nasıl olacak.Görümcem pimapenlerde kullanmıştı tertemiz yapmıştı bakalım dolaplarda da işe yarayacakmı.Sonuçları yazarım :1rolleyes:

aspiratör var ama üzerinde dolap var nasıl beceriyosak bilmem orası kirleniyo işte kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
amwayın birçok ürününü bende kullanıyorum ciddi anlamda işinin uzmanı fakat bu fırın jelinden kullandım kendi özel fırçası olan ürün. mikrodalgada süper sonuç aldım fakat fırınımda lekeler bıraktı. yani mikrodalga içide beyaz olduğundan problem yaşamadım ama fırınım içi siyah ve lekeler bıraktı maalesef

ya bu fırın jeliyle temizleyince fırını ısıttığımızda kokmuyo mu ? Kayınvalidem mr.mussle ilw yapmış fırını bi ısıttım mis gibi deterjan koktu sırnaşık şey

bende bu sorunla uğraşıyodum taaki MıKROTEM in yağ sökücüsünü deneyene kadar.şimdi çok memnunum.hem doğal ellere zarar vermiyo.hemde çok güzel temizliyo.
sadece mutfakta ta kullanmıyorsun,pimapen temizliğin de de çok etkili.

Benim de mutfak dolaplarımda o küçük küçük yağ lekeleri var ne yapacağımı şaşırdım zarar verir diya her şeyi kullanamıyorum.fakat lekeler çok kötü duruyor.amwayi denedim çıkarmadı.bak markalar da çıkarmadı.acaba güldal çıkarır mı ,ama dolaplarma zarar verir mi

Benim de mutfak dolaplarımda o küçük küçük yağ lekeleri var ne yapacağımı şaşırdım zarar verir diya her şeyi kullanamıyorum.fakat lekeler çok kötü duruyor.amwayi denedim çıkarmadı.bak markalar da çıkarmadı.acaba güldal çıkarır mı ,ama dolaplarma zarar verir mi

ben çamaşır suyuylada denedim amwaylada cifle domestosla mr musscle ilede hiç biri işe yaramıyo güldal iyi ama çok uğraştırmadan çıkarıyo dolaplara bişi olmuyo merak etme benim dolaplar hala sağlam kaldıysa sen hiç korkma :lepi:

Ben önce cifi bir bezle doplara uyguluyorum 10 - 15 dakika bekletiyorum sonra bulaşık süngeri ile iyice ovuyorum sonrada cifi temizliyorum benimde dolaplarım krem rengi ve bu yöntemle tertemiz oluyor ama ben beyaz olan cif kullanmıyorum kullandığımın rengi yeşil

Mark kullandım fos Çıktı.cıf kullandım benek yaĞları Çıkarmadı.bref kullandım oda bı ıŞe yaramadı.yaĞ ÇÖz kullandım ıŞe yaradı.krem renklı dolaplarım var .yaptırmaz olaydım.ıŞıl ıŞıl parlıyo gÜneŞ vurduĞunda yada akŞam olupta lambayı yaktıĞımda.kendımle alay edıyorum bazen nazımın geÇeceĞı ınsanlara.ben sımlı sevıyorum mutfak dolaplarını o yÜzden bÖyle kullanıyorum dıye.

ben ariel leke çıkarıcıyı suyla karıştırıp dolaplara sıktıp biraz bekletiyorum sonra bezle siliyorum fayanslar dolaplar tertemiz oluyor ben banyodada kullanıyorum denemeni tavsiye ederim.

yağları tazeyken silerseniz hiçbir sorun olmaz. ben haftada bir sürekli cifle silerim güzelce ovalamama bile gerek kalmıyor. birde mutfakta aspiratörü çalıştırmayı ihmal etmeyin

çıldırıcam bu dolaplar yüzünden.Hele bide ışık vurdumu allahhhhh pırıl pırıl yağlar parlıyo :sm_confused: Mr muscle cif mutfak jeli krem cif çamaşır suyu amway hepsini kullandım içlerinden yine en iyisi cif in çamaşır sulu mutfak jeliydi ama yeni bulaşık süngeriyle baya bi bastırınca çıkartıyo o da.Şimdide güldal aldım bakalım o nasıl olacak.Görümcem pimapenlerde kullanmıştı tertemiz yapmıştı bakalım dolaplarda da işe yarayacakmı.Sonuçları yazarım :1rolleyes:

aspiratör var ama üzerinde dolap var nasıl beceriyosak bilmem orası kirleniyo işte kaydirigubbakcemile3

lila rengi yağ çözü tavsiye etmiyorum çünkü kullandığın her yerde beklettiğin zaman damla damla dolapın rengini alıyor yağı çıkarıyor ama dolabıda harap ediyor. ben cam sil şişesine koyup dolaba sıkmıştım biraz beklettim dolapı harap etti eskidende kullanıyordum ama bukadar etkili değildi şimdi formülü güçlendirmişler herhalde dolabın renginide kazıyor aynı şey ocak icinde gecerli aktını yerde iz bırakıyor tavsiye etmem benimki harap oldu seninki olmasın

öneceden Mr.Mussle kullanıyordum.. şimdi daha iyisini buldum. hem zararsız fosfat yok. çünkü fıs fıs yapınca ister istemez içimize çekiyoruz. soluyoruz..hamile iken bebeeğe zararı olmasın diye kullanmaya başladım şimdi de kolaylığını görünce vazgeçemiyorum. organik konsantre deterjan. fiyatları da uygun.. ben bir e üye oldum gelişinden alıyom kendime.. 6 ay oldu hala deterjanlarım yarısını geçti.. arkadaşlar senede bir alıyoruz demişti inanmamıştım.. amway değil ama :) o yabancı firma milli servetimiz dışarı çıkmasın haberlerinden sonra :) ersağ deterjanları

arkadaşlar( Mr Muscle yeni çok amaçlı mutfak temizleyici)yazıyor yeni çıktı 1ay kadar oldu inanın süper .turuncu renkte yedek şişede fiyatıda çok uygun 2,5 tl ben camsilin püskürtmesiyle yaptım . 2 kapagı aynı anda püskürttüm birini temizleyesiye digeri akıttı yagını dolaplarım en küçük kiri yağı gösterir süper oldu .hele aspiratörü resmen hiç kullanılmamış gibi yaptı süper yağ akıtıyor .tavsiye ederim.bana dua edeceksinizz.banyosuda var onuda denedim oda süper.

bende mr muscle nin bu ürününü alıyorum gerçekten çok güzel temizliyo ben pratik olması için başına önceki kullandığım sprey temizleyicilerin başını taktım aygaza dolaplara pencerem aygazın yanında her daim her yere sıkıp siliyorum durulamasıda çok pratik.bunu bulmadan öncede cifin yeşil mutfak için olanını kullanıyordum oda çok güzel lavaboları pimapen pencereleri tertemiz yapıyor.ben artık bu ürünler sayesinde yağ çözücü arayışını bıraktım yani tavsiye ederim.
bir tavsiyem daha olucak bir arkadaş yağ tanelerini çıkaramıyorum demiş bunlarada en iyi çözüm mikrofiber temizlik bezleri + bu ürünler aspratörün camını bunlarla hiç zorlanmadan çok kolay temizliyorum tabi diğer yağlı yerleride.ve bir sır vereyim size ben mikrofiber bezlerini o kadar ucuza alıyorumki inanamazsınız şu meşhur bir milyoncular açılmıştı ya hala etrafta var onlardan tesadüf birtanesini gezerken orda gördüm denemek için bir tane aldım ve temizliğine hayran kaldım hemen 5-10 tane stok yaptım çok samimi arkadaşlarıma bile hediye ediyorum bazen ve hala değişik bir milyoncularda görüyorum satılıyor markaları titiz plastiğin çok kaliteliler yolunuz bir milyonculara düşerse bakın bence.bu arada fiyatıda sadece 1tl:1rolleyes:

anway yağ sökücüsü zoom ve onun bi fırın jeli var böle yanında fırçası var kırmızı fırçalı o var ya mucize bişey ben mutfak dolaplarıma kullandım ocağın yağ olan kısmına ve mutfak dolabıma sürdüm ooohhh misler gibi valla hele o tavalar vardır hni renkli yada çelik zamanla kararır onada böle alt tarafına sürüom bekletiom yeni almış gibi.bide fırını mükemmel temizliyor sararmalarıda.

X