Nafaka arttırım davası

Anlamadığım şey şu senle görüşmek istese neden sevgilisiyle nişanlansın koca adam işi var gücü var o kısmı anlamıyorum. Peşinden koşar dükkanına gelir affet der sonuçta evli değil git dese sevgilisi gider ilişkileri biter.

Kendini çok öemli sanıyorsun ya benim için şu sitedeki herhangi birisin:)
Senin için özel biri olmaya çalışmıyorum ki :KK70:
Nişan varmı nikah varmı bilmiyorum dediğim gibi her yerden engelli. Kızımla normal şeyleri konuşması gerekirken,ki kızım bile bana bunları soracağına benimle ilgilensin dedi biraz önce :) yani anormal olduğunu o bile anladı ama siz anlayamıyorsunuz. Niye çocuğa üst üste annen bakmıyor mu annen ilgilenmiyor mu annen sana dınkr koymuyor mu annen annen annen diyip duruyor? Bu dediklerini yapamıyor yapmıyor çünkü benden ters tepki alacağını biliyor. Daha önce de defalarca aldığı gibi.

Sen de kocanı hep umursamıyorsun ama hep senden bahsetsin istiyorsun ya aynen öyle işte :)

? Pardon? Gerçekten artık konuyu istediğiniz yere getirmeye çalışıyorsunuz ama asla oralı olmayacağım :) ay engelleyeyim de sus artık.

tehditin tanımını yaptıktan sonra kendi hareketimin tehdit olmadığı yönünde açıklama ayrıntılı yapmama rağmen mevzuyu halen tehdit olarak tanımlamaktaki amaç ve motivasyonunuz nedir?
yine mi mazlum olmak istiyorsunuz? yine mi tribünlere oynuyorsunuz?
Herhangi bir mağdur olmak gibi bir derdim yok çünkü ben mağdur bir kadın değilim. Gayet tuttuğunu koparan kendi ayakları üzerinde duran aslanlar gibi de çocuğuna bakan bir kadınım. Niye mağdur olayım? Yaptığınız açıklamanın hiçbir hükmü hiçbir anlamı yok,iyi niyetle yaptığınız birşey değildi eski konumda yaptığınız,burada çok iyi niyetliymiş gibi göstermeye çalışmayın sigrid hanım. Kimi kandırıyorsunuz asıl tribünlere oynayan sizsiniz.

Herhangi bir mağdur olmak gibi bir derdim yok çünkü ben mağdur bir kadın değilim. Gayet tuttuğunu koparan kendi ayakları üzerinde duran aslanlar gibi de çocuğuna bakan bir kadınım. Niye mağdur olayım? Yaptığınız açıklamanın hiçbir hükmü hiçbir anlamı yok,iyi niyetle yaptığınız birşey değildi eski konumda yaptığınız,burada çok iyi niyetliymiş gibi göstermeye çalışmayın sigrid hanım. Kimi kandırıyorsunuz asıl tribünlere oynayan sizsiniz.

sizin beni ne kadar tanımışlığınız var ki benimle ilgili bu kadar kesin hükümler verip diğer bütün insanlara yaptığınız gibi beni zan altında bırakıyorsunuz?
ayrıca ne denli tuttuğunuzu koparan bir kadın olduğunuzu ve ne denli mağdur olmadığınızı açtığınız 34048837203935 konudan anladık zaten. hepsinde de sayfalarca mağdur edildiniz ama eşiniz ama patronunuz tarafından. kullanıcıların oluşturduğu mağduriyete değinmiyorum bile.
size yeni bir atasözü de öğretesim geldi: Güneş, balçıkla sıvanmaz.
bu da gecenin bonusu oldu size. hadi yine iyisiniz.

Son düzenleme:
sizin beni ne kadar tanımışlığınız var ki benimle ilgili bu kadar kesin hükümler verip diğer bütün insanlara yaptığınız gibi beni zan altında bırakıyorsunuz?
ayrıca ne denli tuttuğunuzu koparan bir kadın olduğunuzu ve ne denli mağdur olmadığınızı açtığınız 34048837203935 konudan anladık zaten. hepsinde de sayfalarca mağdur edildiniz ama eşiniz ama patronunuz tarafından. kullanıcıların oluşturduğu maüduriyete değinmiyorum bile.
:) engellendin sigrid senden de sıkldım.

konuyla alakasız yorum yapan herkesi engelliyorum rica ederim konu ile ilgili yorum yapmayacaksanız da yazmayın! :KK51:

ayrıca ne denli tuttuğunuzu koparan bir kadın olduğunuzu ve ne denli mağdur olmadığınızı açtığınız 34048837203935 konudan anladık zaten. hepsinde de sayfalarca mağdur edildiniz ama eşiniz ama patronunuz tarafından. kullanıcıların oluşturduğu mağduriyete değinmiyorum bile.
ben mağdur edilmiş değilim çalışma iznim olmadı çünkü oturma iznim yoktu bu benim sebeplerimden dolayı olmayan birşey.beni bile isteye mağdur etmedi eski patronum asıl beni idare etti bana iş verdi zor bir dönemimde. daha sonra oturumumu alır almaz da çalışma iznimi yaptı. burada ben ssana her mevzuyu açıklamak zorunda değilim. engelledim ama bu konuyu da açıklığa kavuşturmak istedim bir daha da beni eski patronunu arayacağım gibi tehtidler savurmazsan sevinirim. daha fazla herhangi bir konuda bana tehtid yada farklı bir itamda bulunursan dava açarım hiç acımam haberin olsun.

anladım o durum değişebilir sanırım çocuk olunca. ben kendi nafakamı arttırmak için dava açmadım zaten kızımın nafakasını arttırmak için dava açtım kendi nafakam aynı şekilde kaldı onu almam bile hatta. peki ablanızın eşinin durumu iyi miydi?
yani öyle vavvvv muhteşem değildi de vermek istemiyordu. tabi onun vermek isteyip istememesine bakmıyor adalet. 200 tl nin bir hükmü yoktu biz davayı açtığımızda verdiği 500 tl nin de yoktu ama olsun. ablam aldatilarak eşinden. üzerinden 14 yıl geçtikten sonra beyin kanaması geçirdi ve engelli kaldı. belki kendi aklı melekeleri yerinde olsagdi o acmazdi davayı çünkü oncesinde almıyordu nafakayi vs. biz o adinin yaptıkları yüzünden ablamın çektikleri nedeniyle açtık davayı. beter olsun. ablamın hayatının içinden geçti

yani öyle vavvvv muhteşem değildi de vermek istemiyordu. tabi onun vermek isteyip istememesine bakmıyor adalet. 200 tl nin bir hükmü yoktu biz davayı açtığımızda verdiği 500 tl nin de yoktu ama olsun. ablam aldatilarak eşinden. üzerinden 14 yıl geçtikten sonra beyin kanaması geçirdi ve engelli kaldı. belki kendi aklı melekeleri yerinde olsagdi o acmazdi davayı çünkü oncesinde almıyordu nafakayi vs. biz o adinin yaptıkları yüzünden ablamın çektikleri nedeniyle açtık davayı. beter olsun. ablamın hayatının içinden geçti
çok üzüldüm ablanız için :KK43: çok geçmiş olsun.

bu konular neden hep aynı yere bağlanıyor, banlar sonrasında konu kapanması vs?

gerçi hep aynı konuları açtığınızdan da olabilir, günlükler var jameya hanım orayı mı kulansanız?

bu konular neden hep aynı yere bağlanıyor, banlar sonrasında konu kapanması vs?

gerçi hep aynı konuları açtığınızdan da olabilir, günlükler var jameya hanım orayı mı kulansanız?
konuyu hep aynı yere bağladıkları için wendy.

gelip yazmasalar konuma hep aynı şeyleri oraya bağlanmaz. ben şuan nafaka ile ilgili bir konu açtım konum bu benim.

X