Namaz kılıyorum ama devamını getiremiyorum nasıl devam ettirim

kedilereasigim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
36
54
27
Namaza başlıyorum kılıyorum kılıyorum bir vakit sonra vakitleri atlamaya kilmamaya basliyorum sonrası tahmin ettiğiniz gibi büyük bir pismanlik nasıl devamliligi saglayabilirim

namaza başlayamamakla ilgili sorununuz tam olarak nedir ?
iş yerinde kılamamak , abdest almaya üşenmek , dışarıda namaz kılmaya üşenmek , ezanı duyup amaaan sonra başlarım diyip ertelemekk tam olarak hangisine benziyor ?

namaza başlayamamakla ilgili sorununuz tam olarak nedir ?
iş yerinde kılamamak , abdest almaya üşenmek , dışarıda namaz kılmaya üşenmek , ezanı duyup amaaan sonra başlarım diyip ertelemekk tam olarak hangisine benziyor ?
Öğleni kıldım diyelim ikindi ezanını duyduğum halde biraz sonra kılarım diyorum hem ikindi sonra akşam aradan kaynıyor . Abdest almak zor gelmiyor işyerinde çok güzel bir mecdimiz var ama ayağım gitmiyor namaz kılmak için

Namaza başlıyorum kılıyorum kılıyorum bir vakit sonra vakitleri atlamaya kilmamaya basliyorum sonrası tahmin ettiğiniz gibi büyük bir pismanlik nasıl devamliligi saglayabilirim
Selamın aleyküm, her zaman abdestli gezmeye özen gösterin ve Allah'ı daha çok tanımaya çalışın. Kiminle buluşacağınızı bilirseniz bir sevgili ile buluşmaya gider gibi aşkla gidersiniz :)

X