Nasıl davranmalı?

Sademi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
3
0
38
Öncelikle herkese merhaba arkadaslar :)

Yaşım pek ufak degıl be öyle aptal bir bayanda degılım ama aşka düşünce insan sanırım aptallaşıyor. Benim derdim şöyle;

En som ılıskım biteli 1 sene olmuştu. Ve kendi halımde yaşarken, bir bayan arkadasımın sevgılısı kendisi gibi Ada'dan olan bir arkadasıyla tanıştırmak istedi beni. Normalde Ben Baska sehırdeyım. Ve benım hakkımda duzgun kızdır ona gore dıye uyarı vererek durumu izah etmiş. Tanıştırıldıgım cocuk epeyce yakısıklı ama capkın. Aslın capkın da degıl . basından 1 nişan gecmıs be maddiyat yuzunden atılan nişan sonrası kızın baskasıyla evlenmesi sonucu hayata küsmüş bir adam. kadınları obje gibi gormeye baslamıs be aşık olamadıgını ıddıa edıyor kımseye. tabı bana bunları sonra anlattı. Neyse ilk defa adaya gorusmeye gıdıcez arkadasımla, o sevgılısıyle ben de aşık oldugum adamla gorusucem. Geldı aldı bızı benımkı. Bir gecede arabada sabahladı benı alabılmek ıcın. Ama buz gıbıydı. bazen ıyı bazen yaa-bancı gıbı. Bense aşık olmustum ordugum ıbı. ki bende aşık olamayan bir ınsandım. Ve o bendekı durumu farkettı, daha rahat hareket ettı. o gun tum gun beraberdık ve sabahladık onunla. ama ertesı gun ben kalabılırken yogun oldugunu soledı, bende dondum arkadasımla.

Adadakı herkes onun nişandan sonra dengesızlestıgını be hep ıctıını soyledı. korudum onu. evet hep ıcıyordu. ıcıne yumru oturmustu kız baskasıyla evlenınce. bense ona sevgı ve ılgı verıyordum. o ıse debgesızdı bana. bı ılgılı bı ılgısız. benı uzmek ıstemedıgını soyledı, evlenmek ıstersın bı gun ama benden bısı olmaz dedı. halbukı oraya gıdene dek o da ben gıbı dusunuyordu. fakat ada da ole bı hayat var kı adamlar gunluk ılıskı yasıyor ve her kıs onlara gore yollu. benımse duzgun oldugumu derken i, neden bana da dokundu o zaman. bense ona demıstım, ben basıt degılım, lutfen kırma bbenı dıye. o da belkı benı kırmamak ıcın vazgecırmeye calıstı hep kendınden.. ona adam degılsın dememe ragmen bana kızamıyordu ve ben dondum. bı ıkı msj sonrası tartıstım. konusmadım ve 1 hafta sonra tekrar arkadasımla adaya gıttık.

swarm dakı checkınımı begenıyor ve oraya gıttıgımı bılıyordu ama aramadı ılk gun. sonra ben aradım. gorustuk, yıne aynı dusuncedeydı. bana aşık olamadıgını dıyordu. bense ona aşıktım ve ecmısını sılmek ıstıyordum. hem aşık degıldı bana, hem deger verıyordu, hem de kurban olurum sana dıyordu. ada da onun arkadasları da bana yakın olmaya calıstı hep, sevılı olmak ıstedıler red edıp kavga ettım. hepsınden haberı oldu. ben anlattım zaten. sonra bı gece kızdım ve ona tamam ıstedıgın olsun dedım gorusmıcez dedım ve arkadaslarımla bara gıttım. o da geldı. ben eglenırken gordu. bı ara lavaboya gıttım ve cıktıgımda kavga vardı barda. sısler havada ucusuyordu. onu buldum hemen. ve gogsune yapısık durdurmaya calıstım onu. kabga bızle ılgılı degıldı . ole yapıstım ona. sakın ol dur dıyerek. umrumda degıldı basıma bısı gelmesı. onemlı olan oydu. sonra ertesı sabah bana msj attı. canım benım evdeyım ben kalkınca msj at dıye. msj attım be gorustuk. ole mutlu olmuskı ona sarılıp tutmamdan.. cok hosuma gıttı yoluna kurban dedı. arkadaslarına övdü..

sonra ertesı gun dıger arkadaslarıyla tanıstırdı benı. obur bana aşık kısılerden uzak kalmak ıcın bende onu arıyordum. aslında onlarla kabga ederdı ama nişandan sonra tanıdıgı baska kız ıcın bı kavga etmesı bı daha hayatında bı kız ıcın kavga etmemeye yemınlemiş. obur arkadaslarına hep ıyı bakın ona dedım. kendı arkadasından kıskandı bı ara benı. hosuma gıtmıstı. duzelıyor derken, ertesı gun yıne yaabancıydı bana.kımseye aşık olamayan soguyan olmasını cok ısteyen ama olamayan laflarıyla ben yıkılıyordum. benı iş yerıne davet ettı, gıttım butun gun masasında oturttu benı. ıs yerıne sokmazdı benı kotu gozle gorse dedım mutlu oldum. aksamına benı evden alıcakken gelmedı. hastayım dedı. ertesı gunde elmedı ve ben onu goremeden geldım.

şöyle dusunun.. aslında cok ıyı bırı ama kadınlar tarafından hep aldatılmıs bırı, her kadın ona gore bı gunluk. ben bı gunluk olamıcamın sevgısını sundum ona. cok deger verdım. o ıse dengesızdı. bunu arkadasları da dıodu. en son ben döndukten sonra, ona bı kab guzel sey yazdım. mutlu oldu ama ses etmedı. bana ''içime yumru oturdu , onu unutamıyorum'' dedı. evlı bı kadındı oysakı o artık.. ona verdıgım sevgı buyuktu bence ama o soguktu bana. alısmamak ıcın elınden gelenı yaptı. gecıstırdı. en son da dayanamadım ve bende dengesızlestım ıyı msj sonrası kotu bı msj ıle veda ettım. '' sen benı sevmemıstın dımı, ayıplar etmıstın. pekı kabul hepsı artık. kadınları obje gibi gorup, duygularıyla oynayan ırı benı sevmesın zaten. farklı sanmıstım senı, guvenmıstım ama herkes ıbıymıssın. tanımamış say beni'' yazdım ve yolladım. cevaplamadı zaten. ve aksamı eglenmesıne gıttı, arkadastan duydum ama kımseyle bısı paylasmadıgından ne dusundu bılmem.

bana deger verıodu evet, ama aşık degıldı. onu sevgımle aşık edebıldırdım, ama ızın vermedı hep uzak durdu.

ona karşı hala sevgı doluyum ve ne yapcamı bılmıyorum. daha oncede face den sılmıstım heryerden, yıne sılsem mı bılmıyorum. ona karşı napıcamı bılmıyorum. onun ıcın dogru ınsanken, onun gecmıse takılı debgesızlıklerı ve fılmlerdekı aşkı beklemesı tamamen hatayken ne yapabılırım;? sessız kalıcam ama gelır mı? face vs den sılsem mı? o benı sılmıyor hıc. ya kıyamıyor ya umru degıl.

ben bu aşık oldugum adamı nasıl kendıme yönlendırebılırım, nasıl hareket etmelıyım, fıkır verın lutfen

aslında bunu bılıyorum ama aşk akıl goturuyor. face vs sılmem de etkı etmez mı? ulaşılmaz olmak?

Ancak yarıya kadar okuyabildim sonra gına geldi bıraktım. Azıcık kısa ve dikkatli yazın şu konuları yahu... Özet geçen olursa yorum yaparım tekrar.

Yazının cok az Bölümü'nü okudum, cünkü sürekli aynı seyleri yazmışın. Yaşadıklarında, Yazında cok sıkıcı. Dengesiz biri işte ne diye hala Peşinde koşuyorsun? Ben geçmişini silerim onu adam ederim kafasındasın, Mevlanamısın kuzum sen, adam olsun öyle gelsin :KK14:

Zorla kendini sevdiremezsin. Ulaşılmaz olmak için uzak olman gerekiyor ve daha fazla zamanını harcama bence. Hayat herşeye ragmen güzel ve yapılacak çok güzel şeyler var. Hayatını bir kişi için feda mı edeceksin? Hem garantisi var mı sonradan seni bırakmayacağının? Adam bence gayet mutlu hayatından.
Dünya onun üzerine mi kuruldu sanki :)

Azimle okudum sonuna kadar...
Ondan bir şey olmaz biraz erkekleri tanıyorsam bu doğru. Erkekler biraz uğraşmak ister elde etmek için. Sen zaten başından beri ialn-ı aşk etmişsin. Onun gözünde pek bir değerin yok bence. Biraz acımasız oldu kusura bakma :/

Azimle okudum sonuna kadar...
Ondan bir şey olmaz biraz erkekleri tanıyorsam bu doğru. Erkekler biraz uğraşmak ister elde etmek için. Sen zaten başından beri ialn-ı aşk etmişsin. Onun gözünde pek bir değerin yok bence. Biraz acımasız oldu kusura bakma :/

Tesekkur ederim okudugun icin. Evet ben hata yaptim. Bunu biliyorum. Bu vakitten sonra ugrasmasi icin yapabilecegim bisi? Heryerden silmek? Engellemekk? Icime oturdu...

Aklı hala eski nişanlısındaymış. Silsen,engellesen ne fayda ki bırak gitsin. Silsen ruhu bile duymaz. İçip içip eski günlere yanıyor belli ki.

bir bayan arkadasımın sevgılısı kendisi gibi Ada'dan olan bir arkadasıyla tanıştırmak istedi beni. Normalde Ben Baska sehırdeyım.
Arkadasliginizi sorgulayin bence.
Başka şehirden bu sorunlu adam için çağırmış sizi.
Uzuleceginizi tahmin edemiyor mu bu adamla.
her kadın ona gore bı gunluk.
Böyle bir adamla niye tanistiriyor sizi.
sen benı sevmemıstın dımı, ayıplar etmıstın. pekı kabul hepsı artık. kadınları obje gibi gorup, duygularıyla oynayan ırı benı sevmesın zaten. farklı sanmıstım senı, guvenmıstım ama herkes ıbıymıssın. tanımamış say beni'' yazdım ve yolladım.
Bu kısmı çok arabesk buldum.adam iyice kanatlanmis bunun sayesinde.

Bence hiç zaman kaybetmeyin unutun aramayın sormayın sordurtmayin artık.

X