Nasıl Hamile kalınır , Hamile kalma yöntemleri Gebelik

slm arkadaşlar bizde bebek sahibi olmak istiyoruz ve 7 aydır deniyouz bi sonuca ulaşamadık ilişki bittikten sonra nasıl hareket etmeliyim (yani kaç dakka ayaklarımı kaldırmalıyım)yardımcı olursanız çok sevinirim (birde eşimin spermleri ilişkiden sonra ayağa kalktığımda akıyor normalmidir) tşk ederim şimdiden cvplarınızı bekliyorum çaresizim:KK43:(

allahım her isteyene çabucak versin

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bizde bebek sahibi olmak istiyoruz ve 7 aydır deniyouz bi sonuca ulaşamadık ilişki bittikten sonra nasıl hareket etmeliyim (yani kaç dakka ayaklarımı kaldırmalıyım)yardımcı olursanız çok sevinirim (birde eşimin spermleri ilişkiden sonra ayağa kalktığımda akıyor normalmidir) tşk ederim şimdiden cvplarınızı bekliyorum çaresizim:KK43:(

benimde 4. ayım duyduğuma göre ayaklarını havaya klaldırmana gerek yok kalçanın altına yastık koy normal olsun ayaklarını dik kalkmadan yat ben 1 saat yatıyorum kalkınca tabi akıyo normalmiş bide ilişkiden sonra eşin hemen çekilmesin bikaçdakka öle dursun hadi bakalım in bu ay hepimiz toptan hamiş oluruz ALLAHIIIIIIIIMMMM İNŞ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::

Ya kizlar önceleri bu akma olayi bizdede oluyodu ama nezaman bebis yapmaya karar verdik kalkinca bisi akmiyo sadece bazen kac saat sonra wcye gidince aktigini farkediyorum normalmi bu?

akmaması anormal olur, belirli bir süre sıvılaşması gerekiyor, likifiye deniyor spermiyogramda, gayet normal yani.

Ya kizlar önceleri bu akma olayi bizdede oluyodu ama nezaman bebis yapmaya karar verdik kalkinca bisi akmiyo sadece bazen kac saat sonra wcye gidince aktigini farkediyorum normalmi bu?

canım bizde de aynen senin anlattığın gibi oluyor ama her seferinde değil normalmiş telaşlanma opuyorumnanaktan

Hamile kalmak isteyen arkadaslara baska tavsiyelerim de var. Duymak isterseniz tabii ki. ;D

tabiki istiyoruz benim buay denemediğim kalmadı olmuyor hasta oldum bugün ..bacaklarımıda diktim gün aşırıda ilişkiye girdim olmuyor olmuyor..1 senelik evliyim ve dört ayı geçti korunmuyoruz..

Arkadaşlar öncelikle çok güzel bir paylaşım sitesi olduğu için tebrik ediyorum sizleri.Ben de 2,5 yıldır evliyim ve artık sizler gibi ben de bir bebek istiyorum:)3 ay öncesinde evlendiğimden beri kullandığım d.kontrol hapımı bıraktım.Geçen ay ilk denememizde bulunduk fakat başarılı olmadı.Zaten ayak kaldırma vs. uygulamaların hiçbirini yapmamıştık,belkide ondandır:))size sorum var cevabını biliyorsanız lütfen benimle paylaşın.Hapı bıraktığım il ay 30 gün sonra regl oldum.bi sonraki ay 28gün,bu ay ise 25 gün sonra oldum.Bu nedenle ovulasyon tarihimi hesaplıyamıyorum.Son reglim 9nisan da oldu.Yumurtlama tarihim ne olur??Çok teşekkürler...

valla bende bacak diktim herşeyi yaptım tam 4 ayı geçti ama olmuyor sadece yumurtlama hesabı yapmadım artık onada baktım netten...son hasta olduğun tarihi yazdığında otomatik olarak yumurtlamayı atıyor netten bakm alısın..guclubacismile:sinifsinifkaydirigubbakcemile5

1 yıllık evlıyım 8 aydır korunmuyoruz netten etraftan duyduğum herşeyı uyguluyoruz ama hala civciv yok :KK59: geçen ayda düşük yaptım umutlarım gıttı..doktorlarda 1 yıl uğraşmak gerektiğini söylüyo :KK59: her ay hüzrana uğramaktan yoruldum artık.bide cevizli incir.keçi pekmezinin.fındığın vs.çok tüketilmesi lazımmış.isteyen herkese allahım nasip eder inşallah.hayırlı ve sağlıklı civcivler:KK58:

dün yani 5 Ağustosta adet gördüm kızlar. Şimdi hangi günlerde birlikte olmalıyım ki hamile kalmalıyım??? :KK43:( Buyrun sayısal lotoya... :KK43:

yaa ben galiba hamileyim :):) cok umutluyum bütün belirtiler tutuyo.. polikistik overim ama ilacla düzenli adet görüyorum.. ilacımı aksatmadıgım haldee halaaaaaa adet olmadım...8 gün gecti.. cok heycanlııyım yaaa idrar testinde negatif cıkıyo ama sanırım idrara hemen gecmiyomus hormonlar.kan testi yaptırıcam..o kadarrrrr cok istiyorum kiii :KK43: nolur bana dua edin... inanın bende yorumlarınızı okuyup sizlere dua ediorum ... zaten bastaki yorumlara baktıgımda hemen hemen herkesin bi cocugu olmus.. bu ccooook sevindirici.. insallah benimm ve benim gibi yürekteennn isteyenlerinde olur.. (AMİİN)

ben 2,5 senelik evliyim. 1,5 sene doğum kontrol hapı kulladım.mayıs 2011de bıraktım.doktora gittim 4ay sonra test yaptırdım.iltihap vardı yumurtalıklarımda ilaçları kullandım herşey normal 1sene içinde gebelik olmazsa tekrar gel dedi.yaklaşık 9 aydır korunmuyoruz ama hala gebelik yok.ve adetlerimde 35 40 günde bir oluyor.buda normal dedi doktor.şimdi benim yumurtlama dönemim hangi günlerde.2 3günde bir ilişkiye giriyoruz.ayaklarımı kaldırıp duvara yaslıyorum yarım saat falan yatıyorum.bir arkadaşımız sıcak suyla banyo yapmayın yazmış bunun nedeni nedir?

hemen hamıle kalınmıyo zaten benım ıkı arkadasım 9 ayda hamıle kaldı hiçbişeyleri yokken bende 3. denemede hamıle kaldım ayaklarını ıyıce havaya kaldır ve adetinin 14.günü yumutlamanın en yoğun oldugu gün dıyebılıyrum bununla ılgılı gebelık sıtelerınde cok yazılar oraları okuyabılırsın ayrıca stres yaparsan daha zor hamıle kalırsın sakın ol[/QUOT meraba canm bnde 9 aydir deniyorum dr. Gittim hic ni sorun yok stres dersen hic yapmiyorun sadece edet yaklasinca icim icimi kemiriyo bide sag yada sola donup poponub altina yastik koyup yarim saat yarma taktiqide war hepsini yaptim ebe gumeci soqan kurunu iki gun yapabildim :-(

Arkadaşlar hamile kalmak için ne yapmak lazım 3 aydır deniyoruz ama bir sonuç alamadık ilişkiden sonra ayakları havayamı kaldırmalı yoksa sırt üstümü uzanmalı yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar hamile kalmak için ne yapmak lazım 3 aydır deniyoruz ama bir sonuç alamadık ilişkiden sonra ayakları havayamı kaldırmalı yoksa sırt üstümü uzanmalı yardımlarınızı bekliyorum

merhaba.Aranıza yeni katıldım fakat bizim ailede denenmiş ve başarılı olunmuş bir yöntem var.Ben de bu ay denedim göreceğiz:KK66:
yumurtlamaya 1-2 gün kala bir leğen kaynar suya biraz rakı dökün.ve üzerine çömelin.Bir miktar bekleyin.Anason kanalları açıyor.sonra gelsin bebek:KK66:

Canım nasıl hamile kalabilirim sorusu biraz genel bir soru diye düşünüyorum.. Sonuçta herkesin bu konudaki sorunları farklı olabiliyor. Kimisinde yumurta çatlama probleminden dolayı bu sorun olurken kimisinde de kanallardan kaynaklanan problem olabiliyor. Ben bu konuda şifalı bitkilerin kişiye göre uygulanması taraftarıyım. Ancak bu şekilde sağlıklı ve güzel bebişlerimizi elimize alabiliriz bence. Ayrıca bunun uzman ellerde veya bir rehber vasıtasıyla yapılmasıda hayati önem taşıyor diye düşünüyorum. Ehil olmayan kişilerden öğrenilen teknikler fayda yerine zarar getirebilir pekala. Umarım sağlıklı ve güzel bebişlerimizi kucağımıza alacağımız günler gelecektir.

X