Nasıl iyileşirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
693
386
Bundan 4 yıl önce biriyle tanışmıştım benim daha önce ilişkim olmamıştı ama o kişinin niyeti farklıymış bana çok farklı davranıyordu çok etkilenmiştim gözüm kör oldu. Ben istemediğim halde bi anda benle birlikte oldu ve daha sonrasında işte merak ettiğim için yaptım seni sevmiyorum hiç bir şekilde dedi . Hayatım boyunca hiç bir zaman seni istemicem gibi cümleler neler neler çok ağır şeyler söyledi ben çok ağır depresyon geçirdim kimseye anlatamadım destek almadım . Önceki konularımdan biliyorsunuzdur 6 aydır bi ilişkim var ilk defa ama ben o naparsa yapsın en ufak bi değersizlik hissinde çıldırıyorum sanki.içimde çok büyük bir sevgisizlik var çok büyük bi öfke var bunu atamıyorum içimden . Bana daha önce ne yaşadığımı hiç sormadı duymak istemiyorum dedi ama psikolojik destek almamı istedi almaya başladım bende . Bu durum yüzünden mutsuz olmak istemiyorum eğer beni gerçekten seviyorsa bu şüphelerim yüzünden kaybetmek istemiyorum nasıl iyileşirim bilmiyorum geçmişte birine güvendim hata yaptım linçlemeyin lütfen bu yaşadığım şey yüzünden kendimi zaten çok suçladım ben sevilmicek bi insanım demek ki dedim hep .

Psikolojik destek almaya devam et. Kendi değerini ne başkasının iki dudağının arasında bulursun, ne de başkasının altında bulursun. Değerini kendi içinde bulman gerek. Düzeleceksin, iyileşeceksin. Ne olduysa oldu,geçmiş geçmişte kaldı. Güzel günler seninle olsun.

Psikolojik destek almaya devam et. Kendi değerini ne başkasının iki dudağının arasında bulursun, ne de başkasının altında bulursun. Değerini kendi içinde bulman gerek. Düzeleceksin, iyileşeceksin. Ne olduysa oldu,geçmiş geçmişte kaldı. Güzel günler seninle olsun.
Şimdi ki ilişkimde bana diyor ki naparsam yapayım sen inanmıyorsun sevdiğime ben elimden geleni yaptım sana daha önce çok değersiz hissettirmişler dedi. Ben diyorum ya gerçekten sevmiyorsa neden sevsin ki diyorum hep en ufak bir şey söylese bana deli gibi ağlıyorum yine de bana karşı değişmiyor bilmiyorum gerçekten

Ben istemediğim halde bi anda benle birlikte oldu ve daha sonrasında işte merak ettiğim için yaptım seni sevmiyorum hiç bir şekilde dedi .
E buna tecavuz diyoruz?
geçmişte birine güvendim hata yaptım linçlemeyin lütfen
Rizaniz var miydi yok muydu anlayamadim 🤷‍♀️

Ayrica ögretmenler gununde cicek almadi diye kriz gecirip sonra ceza olarak telefon aldirmissiniz
Eski travmanizi atlatana kadar bir iliskiye baslamasaniz daha iyi olurdu

E buna tecavuz diyoruz?

Ayrica ögretmenler gununde cicek almadi diye kriz gecirip sonra ceza olarak telefon aldirmissiniz
Senden ilişkiye başlayıp başlamama konusunda akıl istemedim değil mi seni ilgilendirmez ilişkide ne yaptığım ben burda nasıl iyileşirim diyorum bu kadar nefretin neye ve kime ?

E buna tecavuz diyoruz?

Çok kötü kalpli bir insansınız siz benim ilişkimde ne yaptığım hiç önemli değil karşı tarafı ilgilendirir ama sizin insanları yaralamak için konuşmanız herkesi ilgilendirir gidin tedavi olun

E buna tecavuz diyoruz?

Ceza olarak telefon mu aldırmışım ben siz kafayı yemişsiniz orada kadın bana saldırdı size bir çiçek dahi almıyor dedi bende bunu söyledim. uzun zamandır telefon almak için hesap yapıyordum sevgilim bunu biliyor tartıştıktan sonra üzüldüğü için öyle bir şey yapmış sanki ben gitmişim ceza sana bana telefon al demişim ne saçma bi insansınız siz Olayı çarpıtıp gelip bu konuma bu şekilde yorum yapamazsınız

Senden ilişkiye başlayıp başlamama konusunda akıl istemedim değil mi seni ilgilendirmez ilişkide ne yaptığım ben burda nasıl iyileşirim diyorum bu kadar nefretin neye ve kime ?
Eeee sen az önce bana sevgilim beni seviyor telefon aldı diyordun konunda.. resmen tecavüz bu. Ayrıca telefon olayı eminim yalan. Doğru olsa bile vücudun ya da psikolojin telefondan değersiz sanırım. At telefonu önüne koy kapının önüne okumuş etmiş kadınsın bırak şunu ya

Ceza olarak telefon mu aldırmışım ben siz kafayı yemişsiniz orada kadın bana saldırdı size bir çiçek dahi almıyor dedi bende bunu söyledim. uzun zamandır telefon almak için hesap yapıyordum sevgilim bunu biliyor tartıştıktan sonra üzüldüğü için öyle bir şey yapmış sanki ben gitmişim ceza sana bana telefon al demişim ne saçma bi insansınız siz Olayı çarpıtıp gelip bu konuma bu şekilde yorum yapamazsınız
Sen de istiyorsun ki herkes sana güzel yorum yapsın ama başlı başına fiyaskosun. Benim konumda adam en azından hiçbir saygısızlık yapmıyordu. Tecavüz etmedi yalan söyledi . Telefon olayı yalan arkadaşlar

Sen de istiyorsun ki herkes sana güzel yorum yapsın ama başlı başına fiyaskosun. Benim konumda adam en azından hiçbir saygısızlık yapmıyordu. Tecavüz etmedi yalan söyledi . Telefon olayı yalan arkadaşlar
Ne kadar iğrenç bir insansın kız nasıl iyileşirim diye konu açmış ama sen ancak insanlara saldırır fake sevgililerle kendini kandırırsın
midem bulandı kişiliğinden inşallah hakettiğin hayatı yaşarsın

Ne kadar iğrenç bir insansın kız nasıl iyileşirim diye konu açmış ama sen ancak insanlara saldırır fake sevgililerle kendini kandırırsın
Tecavüz eden adamla aynı evde kalmaya devam eden iyileşmez bazen kendi düşen ağlamaz . Fake sevgilim ahaha

Tecavüz eden adamla aynı evde kalmaya devam eden iyileşmez bazen kendi düşen ağlamaz . Fake sevgilim ahaha
Ben konuda 4 yıl önceki başka bir eski sevgilimden bahsettim konuyu okumadan buraya gelip saçma sapan yorum yapamazsın şuan ki sevgilim ne yaşadığımı bilmiyor ama ona rağmen iyileşmem için çaba sarf ediyor ama ben bir türlü sevdiğine inanamıyorum eski yaşadıklarımdan ötürü ondan bahsettim çeneni kapa ve konumdan çık

Ben konuda 4 yıl önceki başka bir eski sevgilimden bahsettim konuyu okumadan buraya gelip saçma sapan yorum yapamazsın şuan ki sevgilim ne yaşadığımı bilmiyor ama ona rağmen iyileşmem için çaba sarf ediyor ama ben bir türlü sevdiğine inanamıyorum eski yaşadıklarımdan ötürü ondan bahsettim çeneni kapa ve konumdan çık
Tamam hocam haklısın

Ben konuda 4 yıl önce yaşadığım başka bir olaydan bahsettim şuan ki sevgilim tamamen bambaşka biri 4 yıl önce tecavüze uğradım ve sonrasında beni sevmediğini söyledi şuanki sevgilim terapi almamı sağladı konuyu bilmiyor ama farkında ve elinden geleni yapıyor bi sorun yaşadığımızda çözüm yolu arıyor yorum yapan arkadaşın o kadar büyük yarası var ki burda sevgilisiyle mutlu insan görmeye dayanamıyor sanırım saldırıyor

Umarım seninde gerçek bi ilişkin olur da fake flörtlerle kafayı yiyip burda insanlara saldırmazsın
Ya bence sen beni sinir etme.. en azından 2 aylık bir şey senin gibi eve alıp beslemiyorum adam sana hiçbir şey almamış bugüne kadar çiçek bile layık görmemiş. Ayrıca bu anlattığın kişi o. Bir de öğretmensin maalesef akıl oyunu yapıyorsun ama ben de üniversite mezunu bir öğretmenim. Bunları yemiyorum

Ya bence sen beni sinir etme.. en azından 2 aylık bir şey senin gibi eve alıp beslemiyorum adam sana hiçbir şey almamış bugüne kadar çiçek bile layık görmemiş. Ayrıca bu anlattığın kişi o. Bir de öğretmensin maalesef akıl oyunu yapıyorsun ama ben de üniversite mezunu bir öğretmenim. Bunları yemiyorum
Anlattığın kişi o derken şaka mı ya ben 4 yıl önce başka birinden bahsettim tamamen gelip başka bir konumdan burda saçma sapan çıkarımlarda bulunuyorsun şaka gibi ya ben bana tecavüz edecek bir insana sevgilim diyebilir miyim sence saçma sapan yorum yapıp konumu sabote etme hadi güzelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X