Saç Bakım Ürünleri Natura Keratin Regular Brezilya Fönü Uygulama Talimatı ve Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar natura keratin kullanıp da uzun sürede memnun kalan var mı,keratinin etkisi geçtikten sonra saçta değişim dökülme tülerme oluyor mu ?

Merhaba Kılıçbalığı, aradan 2 yıl geçmiş ve bu konuda daha da deneyimlenmişsindir diye düşünüyorum. Hala aynı markayı tavsiye ediyormusun? Ben 10 gun once kuaforde yaptırdım, yumusak ve parlaklık açısından gayet memnunum ancak saçalrım ombreden dolayı yanık olduğundan dolayı oyle hemen fonlu gibi olmadı. Saclarım zaten duze yakın ama ince telli kabarık bir saç. 650 TL gibi bir rakam ödediğim için bir sonrakini evde kendim yapmayı düşünüyorum. Natura markasındaki sertifikaya güveniyorum çünkü çok zor alınan bir sertifika olduğunu biliyorum. Umarım görür ve cevaplarsın.

Sevgili kılıçbalığı merhaba :)

Ne zaman konuna denk gelsem icimden bir ses beni durtuyor, kalk nscckts bir kos gel , spora basla , duş al, hemen saç bakımı yap diyor , tazelenme duygusu oluşuyor :)

Ben bilgiden faydalanmaya geldim...

geçen sene evde "Brezilya fonu yapmanın incelikleri" adlı konundan bir arkadaş benimle Maxi bio keratinini paylaşmıştı ve müthiş memnun kalmıştım ... Dalgalı ve yıpranmış saçlarım pürüzsüz ve dümdüz olmuştu aradan 1 sene geçti ve saçımın suan ki durumu ( dün akşam duştan sonra kurutup çektim)

Screenshot_2017-11-15-19-40-51-635.jpeg

Saçlarım hala düz bundan memnunum fakat çok yıpranmış durumda ... Kestirmek istemiyorum evde her ay kendim 3 cm kesiyorum kuaföre gidip kırıklar alınsın deyince küt yapıp gönderiyorlar :KK43:

Acaba diyorum bu natura keratini mi denesem ? Maxi bio keratinlik bir durum yok kokusu da zahmet verici natura keratin mi deneyeyim ya da hiç gerek yok şu maskeyi yap dediğin birşey var mı onerebilecegin ?

X