Şampuan ve Saç Kremleri Keratin (brezilya fönü) sonrası hangi sampuan?

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
11.201
14.563
Iyi aksamlar hanımlar senelerdir saçlarıma brezilya fonu keratin yaptiriyorum. Eskisi gibi de degil yeni sistem keratinler,artık 1 gece kalıyor ertesi gün yıkıyorum
Tabi saclarim 10 senedir sarı
Düzenli olarak argan yagı kullaniyorum. (Her duş sonrası )
Tabi yine de sarı saçın cilvesi ya oyle her sampuanda kullanilmiyor suanda saclarima matrix in sampuanini kullaniyorum siyah beyaz renkli total results olandan . Keratin yaptırdım bugun sülfatsız keratinli saclar icin hangi sampuani almaliyim

Çünkü sac evet düz kalıyor 7 8 ay kadar ama kabarma ve catallanma oluyor kuaforum oryel bunun düşmanı ondan öyle, sampuana gerek yok desede ben yine de uygun bir sampuan almak istiyorum. Onerileriniz nelerdir? Kullanip memnun kaldığınız sampuanlar varmi?

Merhaba kuaförün brezilya fönü sonrası şampuan önermemesi tamamen hata çünkü sülfatsız şampuan şart ve saçına boya yaptığında bile keratin akıyor saçtan değilki oryalle açmak tamamen etkisi biter. Şampuan önerisi olarakta nette birçok marka var sülfatsız şampuan diye googlede arama yaparsan seçebilir sin çünkü fiyat olarak her marka farklı. Birde avon dada var sülfatsız köpürmeyen şampuan diye geçiyor

Merhabalar evet, kuaförüme sordugumda bana dediki oryal bunun düşmanı etkisini azaltiyor demisti ben artık diplerimi kumrala cevirdim,uclar platin tabiki yikama setinde falan akiyor boya ben aldim bu arada sampuan.
Seneler oncesinde kullandigim bir sampuan vardi hc hair care onun brezilya fönlü saclar icin olan sulfatsiz şampuanı aldim hic kopurmuyor buda sanki temizlenmemis hissi veriyor ama daha oncede kopurmeyen sampuanin daha iyi olduğunu duymustum. Tesekkurler yorumunuz icin H hacerx70

Canim aldim sampuan kullaniyorum suanda evde de bebek sampuani var fircalarimi sungerlerimi yikamak icin kullanıyorum onu da ama sence sertlestirmez mi
Ben o fönü yaptırdığımda 13 - 14 yaşındaydım o zaman öyle çok çeşitli şampuanlar yoktu dalin kullanıyordum yumuşak saçlarım var zaten sertleştirmedi öyle canım

Ben o fönü yaptırdığımda 13 - 14 yaşındaydım o zaman öyle çok çeşitli şampuanlar yoktu dalin kullanıyordum yumuşak saçlarım var zaten sertleştirmedi öyle canım
Ama saçında boya yoktu dimi benim saclar boyali ya ama denicem merak.. yarin denim bakim keçe gibi olmazsa onu kullanayim

Tuzsuz sulfatsız keratin içerikli şampuan kullanman gerekiyor.
Kuaför toptancılarından temin edebilirsin veya internet üzerinden.

Kızlar neredeyse 1 ay olacak hc hair care in brezilya fönlü saclar icin olan şampuanını kullaniyorum sülfatsız tuzsuz ama kopurmuyor. Kopurmeyen ve kokmayan seylerin iyi oldugunu biliyorum. Duşta deli oluyorum ama bu yuzden 3 kere sampuanliyorum. Pahali da. Tabi alışkanlık meselesi bu saç arınıyor ama arınmadı sanıyor insan. Esime dedim 45 tl bu 250 ml ben matrix alayım en iyisi eskisi gibi daha bereketli ve yine iyi bir ürün oda sari saclar icin vs vs yani normalde cimri bili de degilim bir fondotene bir parfume dunya para veriyorum ama şampuan beni tatmin etmedi ya napsam

Merhaba canim konu guncel degil ama yine de sorayim keratin yuklemesini kendin mi yapiyorsun evde onerebilecegnz marka var mi sampuanda tuzsuz ben jhonsons baby kullansam herhalde iptal olur saclarim cunku bembeyaz onu gecelim tskler smdiden

Merhaba canim konu guncel degil ama yine de sorayim keratin yuklemesini kendin mi yapiyorsun evde onerebilecegnz marka var mi sampuanda tuzsuz ben jhonsons baby kullansam herhalde iptal olur saclarim cunku bembeyaz onu gecelim tskler smdiden
Merhabalar canim hayir kuaforde yaptırdım ben keratini. Sampuanda hc hair care kullanıyorum gayet memnunum sulfatsiz parabensiz silikonsuz
Hatta bitti ,elseve aldim fooooss. Yeniden.siparis verdim yarin öbürgün gelir. Biraz.pahali ama market sampuanindan iyidir.

Bir de keratin kremi tavisyesi ariyorum
Keratin kremi nedir bilmiyorum
Ilk kez duyuyorum. Ben sulfatsiz sampuanla yıkayıp sac kremi sürüp duşta ,tarakla tarıyorum. Dus sonrası açmak icin acma spreyi ya da argan yagi veya serum kullanabilirsin. Suanda ashley joy serum kullaniyorum cokta guzel degil ama idare eder. Onceden nashi argan kullaniodum muhteşemdi. Ama pahali meret.

Keratin kremi nedir bilmiyorum
Ilk kez duyuyorum. Ben sulfatsiz sampuanla yıkayıp sac kremi sürüp duşta ,tarakla tarıyorum. Dus sonrası açmak icin acma spreyi ya da argan yagi veya serum kullanabilirsin. Suanda ashley joy serum kullaniyorum cokta guzel degil ama idare eder. Onceden nashi argan kullaniodum muhteşemdi. Ama pahali meret.
Brezilya fonu yapiyoruz ya o ilactan bahsediyorum canim dun yaptm ev tabi dumanalti baya zehirleniyordum uzun zamandr yapmamistm ondan iyisini sordm bnde degstirecegm sampuani henuz brsey kullanmiyorm ozel bi sampuan ama arastrmadaym

Brezilya fonu yapiyoruz ya o ilactan bahsediyorum canim dun yaptm ev tabi dumanalti baya zehirleniyordum uzun zamandr yapmamistm ondan iyisini sordm bnde degstirecegm sampuani henuz brsey kullanmiyorm ozel bi sampuan ama arastrmadaym
Benim kuaforumun kullandığı marka Helen mis ve gercekten süperdi. Evet duman olayi fena ya gecmis olsun gule gule kullan :)

X