Saç Rengi ve Saç Boyama naz elmasın rengini nasıl küllü sarıya çevririz.....

kızlar saçlarımın bakırının üzerine 2 kere küllü açık kumral boyadım kapanmadı kızıllar. garanti olsun diyee 3. boyamamı düz küllü kumral yaptımmm. olmuyor olmuyor olmuyor
dedim belki koyuda olur kapanır diye. şöle en yeşilli kumrala baktım selectıve de vardı onunla boyadım bide yok anam kapanmıyooo. hiç begenmedim. genede kızıl kızıl parlıyoo. koyultamam saçımıda çünküüü kaynak yaptırıp balyaj attırıcam. ay çok sıkıldım lanet olsun saçıma bir daha kızılın k sını sürmem. ben şöle yeşilli kumral varya öle istiyorumm. tabii eskisi gibi turuncu değil bal köpügüüümsü acayip bi renk neyse kızlarrr. bir kere daha 3 hafta sonra küllü kumrala boyayacam bakalım ne olcak.

banucum, saçında kızıllık varsa hele tarcın bakırın verdiği kızıllık ise zor akıyor biliyorum, yapman gereken kesinlikle önce kızıllığı akıtmak bunun için oreal kullanman gerekiyor maviz toz olanını tavsiye ediyorum suyla karıştırıcaksın içine %9 oksidan krem 10-15 dk akıttıktan sonra bal köpüğü tonları istiyorsan loreal casting 7.30 ve koleston altın sarısı 9.3 bu iki boyayı hangisiinin baskın olmasını istiyorsan onu fazla koy ama unutma koyu renkler her zaman daha baskındır o yüzden az koymakda fayda var..

ay canım çok sağol ama gerçekten saçımı görsen o orıel i deneyemeye cesaret edemezsin evde. zaten kısada. kesin kopar. bugün saçımın biraz daha küllü durdugunu farkettim arkadaşlar. belkide zamanla oturuyor. kızıllıklar çok ama çok azalmışşş. hadi bakaklımm küllü kumrala bir kere daha boyayıp sonra küllü sarıya başlıcaammmm. hayırlısı bakalım

öylemi diyorsun arkadaşım bugün saçımı boyuyucam araştırmalarıma göre açık küllü sarıyı evet çok kişi sölemişşş. o zaman ben bugünde ona boyuyum. hadi hayırlısı bakalım. umarım güzel bi renk tutar. dua edin kel kalmıyım

X