Lazer Epilasyon Nd:YAG Lazer Epilasyon Cihazı

anladm canım sen komple yüz bölgesi için gitmiyorsun anladığım kadarıyla
benm en çok dudak üstüm acıyordu dayanamıyordum
ben hormon testleride yaptırdım temiz çıktı genetiktir dediler =)
Sizi baya kandirmaislar ksb bende alex gttm diod da lazer yuzu bos tek cozum igneli

Sizi baya kandirmaislar ksb bende alex gttm diod da lazer yuzu bos tek cozum igneli
neden baya kandırmışlar anlamadım??
ben iğneliye gittim çok acıdığı için tercih etmiyorum
hemde yüzü deliyor iğne girip çıkıyor. iyice incelince tüyler ancak o zaman düşünebilirim. cildim hassas şişiyor iğne girince. üstelik hastanede yaptırdım. sık sık oldukları için komple yüzüm 2 saate temizlenirdi herhalde

neden baya kandırmışlar anlamadım??
ben iğneliye gittim çok acıdcnmığı için tercih etmiyorum
hemde yüzü deliyor iğne girip çıkıyor. iyice incelince tüyler ancak o zaman düşünebilirim. cildim hassas şişiyor iğne girince. üstelik hastanede yaptırdım. sık sık oldukları için komple yüzüm 2 saate temizlenirdi herhalde
cnm arkadasm lazer sadece tüyleri yayiyor hastane olsun ne olcak siz uzman bi igneli bulun .bu formda igneli epilasyon konusuna girin ve yorumları okuyun yazk etmeyin yüzüne lazer zaten bitirmiyor ki.en faxla 3yil sonra ayni yoğunlukta çıkıyor mus

cnm arkadasm lazer sadece tüyleri yayiyor hastane olsun ne olcak siz uzman bi igneli bulun .bu formda igneli epilasyon konusuna girin ve yorumları okuyun yazk etmeyin yüzüne lazer zaten bitirmiyor ki.en faxla 3yil sonra ayni yoğunlukta çıkıyor mus
tüyleri yayıyor derken çoğaltıyor anlamında mı?

ben yüzüme diod yapıyorum, memnunum çok, asla çoğalma yayılma olmaz diodda, çoğalma alexte olabiliyoru. iğneli yapmam yüzüme zzaten gözenek problemlerim var acıyor ve çok uuzn sürüyor

İstanbulda memnun kaldığınız yerleri bana ozelden yazarsanız çok sevinirim biran önce başlamak istiyorum diod lazere baslicam bikac gün içinde ama kollarındaki kılları cihazın gormicegni söylediler bende kolların için eğer sonuç aldığımı gorur ve memnun kalırsam yüzüm için ndyag lazere başlamayı düşünüyorum yardımcı olan yorum yazan fikirlerini ve deneyimlerini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum :KK36::KK39::KK5:

Bu lazer çeşidi yüze yapılıyor mu? Ayrıca benim bacaklarımda kılcal damar çatlaması var bu lazer ile mi tedavi ediyorlar. Bilen varsa lütfen yardımcı olsunnnnnnnnnnnn...

Bu lazer çeşidi yüze yapılıyor mu? Ayrıca benim bacaklarımda kılcal damar çatlaması var bu lazer ile mi tedavi ediyorlar. Bilen varsa lütfen yardımcı olsunnnnnnnnnnnn...
Bende duydum onu benimde burun kenarimda kilcal damarlardan kaynaklı morarti var eğer epilasyon için gorusebilcegim güvenilir bi merkez bulabilirsem bunuda sormayı düşünüyorum

arkadaşlar bende burada yorum yapanların tecrübesinden yararlanarak Ankara kızılayda LZR epilasyon tüy tedavi birimine gittim.ssk bagkur emeklı sandıgına 100 de 50 indirim uyguladılar .ellerınde tum cıhazlar vardı ,ben alexadrıte ı tercıh ettım 4.seansıma ulastım.tesettürlü oldugum ıcın güneşten korundugumdan yaz dönemındede işlem yapıldı. suan 4 seansımı aldım nerdeyse bitti diyebilirim.benım ödedigim rakam bitene kadar 1500 tl.belli bir seans yok bitene kadar gıdebılıyorsunuz.tavsiye edebilirim .ama görüşmelerinizi oranın sahibi gönül hanımla yapın derim.pazarlık payı için bi tavsiye sadece .telefonunu isterseniz özelden atabilirim

X