Ne anlama geliyor..?Ne düşünmeliyim..?

bi tane daha al onuda sevgilinin baş ucuna koy
ne güzel işte kadın seni sevmiş begenmişş baş ucuna koymuşş
snen böyle en başından kıldan tüyden nem kaparsann
daha çok topik açar dert yanarsın burda

eee iyi de cnm her zaman resim veripte müstakbel kayınvalidemiz de başucuna koyuyorda ben mi anormal karşılıyorum.ılk defa böyle bişeyle karşılaştım değişik geldi ve paylaştım nem kapmadım cnm benm sadece danıştım daha önümüzde çokk şeyler var amacım sadece fikir alışverişiydi.Yine de teşekkür ederim arkadaşım yorumun için.

bana çok saçma ve de anlamsız geldi.yani sonuçta oğluna vermişiniz odasına koysun diye ben anne olsam kıyamam oğlumun odasında kalsın derim hem ayrıca ne işi var sizin fotoğrafınızın onun odasında.ikinizin birlikte çektiridiğiniz bir fotoğrafı koyduysanız çerçeveye o zaman mantıklı bulur ve hoşuna gitmiş sizin o haliniz koymak istemiş derim.

şaşırdım vallahi ne bilim cnm yaa acaba gözönünden mi kaldırmak istiyor diyeee saçma bi kuruntu da olabilir tabiii CADIARZU

resmi oğlunun elinden alıyor ve bunu yapmasının sebebi gelin adayını kayınvalidenin sevmesi hı :roflol::roflol:

bence yapmaya çalıştığı bu

oğlunun gözünün önünden kaçırmış resmi

sevdiğinden değil laelaelaelaelae

sizin resminizi oğlunun elinden almasının ne sebebi olacak başkaşutarafagitti

ee tabii bunu da düşünmedim değil amaa artıkk resim AŞKIM ın odasında başucunda kızlarr opuyorumnanaktan artık hayırlısı sevecek mi sevmeyecek mi gerisi tanışmaya kalmışş beklicez ve görücezz tüm yorumlar için tekrar sağolun kızlar :enbuyukkk:

bence aynısından bi tane de sevgilinin odasına koy bakalım annesinin tepkisi ne olucak hem heryer de senin fotografının olması iyi olur seni benimserler bence canımm..... Şeniz

X