Ne yapmalıyım

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.375
353
25
Hanımlar biz uzun zamandır kaynamamlarla yaşıyoruz evimiz ayrı ama eşimin işi onlara çok yakın diye arada burda arada evimde kalıyorum. Haliyle çamaşırları da kayınvalidem ve ben makineye atıyoruz. Geçen ben çalıştırdım makineyi çıkartırken özür dileyerek söylüyorum kayınpederimin iç çamaşırında kan lekesine benzer bir leke gördüm. Yanlış mı anladım acaba dedim ama dışkı lekesi vs de değildi. Kayınpederimi de çok severim babamdan daha yakındır bana. Ailesinde de kanser öyküleri olduğu için korktum onun adına. Kayınpederimde asla söylemez kimseye varsa birleyen biliyorum. Hemen eşime söyledim sağlık sorunu bu ayıp bişey olmaz anneme söyleyelim dedi. Ama eşim mi söylese yoksa ben mi kayınvalideme söylesem ne yapmalıyım. Kayınpederimde söylesin varsa bişey öğrenelim istiyorum bu arada eşim de tek kardeş. Kimse yok başka söyleyebilveğim

Sen söyleyebilirsin sonuçta çamaşır makinesini beraber kullanıyormuşsunuz. “Anne böyle böyle bir şey gördüm endişe ettim bilgin var mı bir sor babama “ demek sıkıntılı bir şey değil. İnşallah bir problem yoktır

Sen söyleyebilirsin sonuçta çamaşır makinesini beraber kullanıyormuşsunuz. “Anne böyle böyle bir şey gördüm endişe ettim bilgin var mı bir sor babama “ demek sıkıntılı bir şey değil. İnşallah bir problem yoktır
Eşimde sen söyle istersen anneme dedi ama bende çekindim

Kendiniz söyleyin. Saglik bu. Ayip birsey degil. Ama kan lekeleri yikanirken genelde cikar. Leke birakmaz. Belki baska birsey de bulasmistir

Tam anlayamıyorum kan lekesi gibi duruyor ya diyorum yanlışlıkla dışkı bulaştıysa

Olabilir tabi. Aile büyükleri bazen kötü sonuclardan korktuklari icin doktora gitmeye korkuyor. Halbuki bazen basit sebeplerden de olabiliyor. Siz konusun. Gerisi onlara kalmis. Insallah kötü birsey yokmaz. Ama görmemezlik etmediginiz icin de Allah razi olsun

Kan gelmesini nasıl normal sanabilir, hemeroid falandır diye mi düşünmüş acaba.. Yazık olmuş.
Hicbir fikrim yok. Makattan degil idrardan geliyormus. 6 aydan bu yana da geldigini soyledi. En son kanamaya yanma ve agri eslik edince doktora basvurunca sonuclandi. Kesinlikle makat veya idrar yolu fark etmez her gelen kan dikkate alinmali

X