Ne yaşıyorum bilemiyorum

Arkadaşlar daha önceki açtığım konularda eşimin hep bizi bırakıp tanıdklarnn marangoz iş yerlerine gidip oturduğunu söyledim yine sıradan bir pazar günü kahvaltı yaptık dışarı konusunu açtı gidicek bende niye hep gidiyosun dedim o da kendimi pazarlicak halim yok ben gaymym dedi bende bilmem olabilir dedim şakasına arkadaşlar o öyle dediği için birazda bu konuda sinir olduğum için o da birden senin baban gay dedi bende çok şok oldum benim babam şehir dışında yaşıyor kanser hastası adamı bayramdan bayrama arar sadece adamın ona bir zararı yok daha öncesinde de açtıgm konularda hep babama attığını söylemiştim babam karşındayms gibi babamn ismini soyleyerek git çekirdek al gibi alay ediyordu bunu da diyince kladramadim bende o an sinirle birdaha babamla alay edersen seni ona kurban ederim dedim onunda baya zoruna gitti o an bir patlama yaşadım gözyaşlrm sel oldu o da bana sen bana dersen bende babana derim dedi ve babamı çok sevdiğim için beni onunla vurup sinir etmek istediğini söyledi ben sinirden bu cümleyi söylediğim ve böyle bir an yaşandığı için özür diledim çok ağladım ama kendisi başlatyor , pazar gunu yaşadığımza bak iyi ki çalışıyorum dedi sonra kavga ettik ben çıkıyorm icebilirmym kavga ettiğimiz için dedi tamamen bahane öyle bir manipüle ediyor ki ben bile kendimden şüphe ediyorum çok üzüldüm ama kendisi başlatyor
Eşinizi psikiyatriye yönlendirin lütfen.

ay yeni açtığınız konudan geldim buraya ne tuhaf bir adam eşiniz. garip garip hareketler valla konuşun bunlara devam etmesin ederse de boşayın bu adamla ömür mü geçer.

X