Nefes Alamıyorum Lütfen Edin...

Aybush

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
9.312
16.210
34
Merhabalar Kadınlar Kulübü nün Kahraman kadınları.
Sma Tip 1 hastası meleklerimiz var. Bugün Çınar bebek Nefesine son verdi ve ben kendi adıma çok üzgünüm sanki yüreğimden bir parça toprağa düştü. Sağlık bakanlığı ilaçlar için devreye girmiyor malesef Lütfen Yardımcı olurmusunuz? Annelerin Sessiz çığlıklarına kulak verirmisiniz? 😔 Tüm Anne ve Babalara sesleniyorum : Her Ay 10 TL Sma Tip 1 hastası bebeklerimize yardım etmek çok mu zor? Duyarlı olmak mı zor olan? Herkesin var kardeşi çocuğu onun yerine koyun bir kendinizi evladınız? Yardımsız çaresiz kalmak daha da zor. Mune Mune Ablacım Lütfen Konumu kapatmazsan sevinirim benim Amacım Farkındalık yaratmak. Duyarlılığı arttırmak!!!!

Lütfen Yalvarıyorum hepinize Bebeklerimize Nefes olurmusunuz 😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben her ay sma hastasi cocuklarimiza düzenli bagista bulunuyorum. Allah kimseyi evladi ile sinamasin. Gecen bir arkadasima böyle bir bebegimizin sayfasini attim bagis yapmasi icin. "Bana bir daha böyle sayfa atma" dedi. Ama gecen yeni aldigi rolex saatinin resimini atiyor..anlamak istemeyene laf anlatamazsiniz maalesef. Bebegimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekani cennet olsun. Ailesi ne haldedir kim.bilir :KK43:

Ben her ay sma hastasi cocuklarimiza düzenli bagista bulunuyorum. Allah kimseyi evladi ile sinamasin. Gecen bir arkadasima böyle bir bebegimizin sayfasini attim bagis yapmasi icin. "Bana bir daha böyle sayfa atma" dedi. Ama gecen yeni aldigi rolex saatinin resimini atiyor..anlamak istemeyene laf anlatamazsiniz maalesef. Bebegimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekani cennet olsun. Ailesi ne haldedir kim.bilir :KK43:
Allah o kişi ıslah etsin. Akıl fikir vicdan ve merhamet versin. Ellerinden ayaklarından öpüyorum meleksin sen ❤️

Ahh ya, allah ailesine sabır versin. Sorunun çözümü devlet ama hala yapılan bir şey yok :KK43: SMA hastalarına bağış yapanlar nerelere bağış yapıyor?
Bir cok bebeğimiz var istediğinize yardımcı olabilirsiniz instagram sayfasını var ise size sma hastası bebeklerin linkini atabilirim?

Allah o kişi ıslah etsin. Akıl fikir vicdan ve merhamet versin. Ellerinden ayaklarından öpüyorum meleksin sen ❤

Estagfurullah. Bende anneyim. Benim cocuklarim da bu durumda olabilirdi. Keske elimizde olsa da tek tek hepsini tedavi ettirme imkani olsa. Aslinda hükümetler bu fiyatda ilaclarin satilmasini bastan yasaklamali

Estagfurullah. Bende anneyim. Benim cocuklarim da bu durumda olabilirdi. Keske elimizde olsa da tek tek hepsini tedavi ettirme imkani olsa. Aslinda hükümetler bu fiyatda ilaclarin satilmasini bastan yasaklamali
Devlet aracı olunca fiyatlar ciddi şekilde düşüyormuş. Ama üç maymun oynuyorlar 😂

Ben insanlarımızı anlayamıyorum 10 TL bağış için bile Rahatsız oluyorlar İnsanlığınızımı Yitirdiniz? Restorant lar da Tatillerde boy boy fotoğraf atmak Gurur verici ama ufak bir bağış için rahatsız olmakta nedir. Araba saat takı altın vs peşinde koşanlar neden ufak yardım denilince öfke püskürüyor 😔

Dayanamıyorum bu bebeklere. Keşke çocuklar hasta olmasa. Allah annelerine sabır versin. Kendi adıma elimden geleni yapıyorum ama yetmiyor, olmuyor. 50 lira bizi zengin etmez, ama onlara nefes aldırır. 😢

Dayanamıyorum bu bebeklere. Keşke çocuklar hasta olmasa. Allah annelerine sabır versin. Kendi adıma elimden geleni yapıyorum ama yetmiyor, olmuyor. 50 lira bizi zengin etmez, ama onlara nefes aldırır. 😢
Bunu kimseye anlatamadım. Ayda 1 kere ufak yardım kimseyi Batırmaz 😔 Rabbim bağış yapan herkesin evine ailesine sevdiklerine sağlık huzur mutluluk versin kesesine bol kazançlar versin🙏🙏🙏

Ya şimdi taşlanmak istemiyorum ama senin benim yolladığım elli lira ile nereye kadar? Neden bağış yapılmıyor diye soracagimiza bu tedaviler neden bu kadar pahalı, bu sağlık bakanlığı ne işe yarıyor diye sorgulamak lazım.

Deprem olur hadi Türkiye
Pandemi olur biz bize yeteriz Türkiye
Somali'de millet aç hadi on lira ateşle Türkiye
Çocuklar ölüyor her çocuğa milyonlarca lira topla Türkiye
Online eğitime geçtik hadi öğrencilere tablet al Türkiye

Böyle olmaz. Bunun çözümü bu değil.

Ya şimdi taşlanmak istemiyorum ama senin benim yolladığım elli lira ile nereye kadar? Neden bağış yapılmıyor diye soracagimiza bu tedaviler neden bu kadar pahalı, bu sağlık bakanlığı ne işe yarıyor diye sorgulamak lazım.

Deprem olur hadi Türkiye
Pandemi olur biz bize yeteriz Türkiye
Somali'de millet aç hadi on lira ateşle Türkiye
Çocuklar ölüyor her çocuğa milyonlarca lira topla Türkiye
Online eğitime geçtik hadi öğrencilere tablet al Türkiye

Böyle olmaz. Bunun çözümü bu değil.
Sağlık Bakanı Görmüyor Duymuyor bilmiyor Nasıl Yapalım peki? Bu Ülkede Kaç milyon kişi var Herkes 5 TL yardım etse Kaç çocuk kurtulur farkındamısın 😔

Ben hep diyorum bak simdi atacagim ama kurtariyormu vallahi billahi elimde olsa yemin ederim servetimk veririm elimsen gekeni yapmak istyorum ama bu unluler niye bisey yaomiyor yapanlar belli bak. Biz gizli yapiyoruz diyenlere inanmiyorum ya. Ben bu yoklukta uc bes atiyorum bak birazdan yine atacagim icim parcalandi ama bu pisliklerim elindem Allah alsn tum varliklarini ya cok sinirlendimmm

Sağlık Bakanı Görmüyor Duymuyor bilmiyor Nasıl Yapalım peki? Bu Ülkede Kaç milyon kişi var Herkes 5 TL yardım etse Kaç çocuk kurtulur farkındamısın 😔
Bu küçük hesaplarla bir yere varamayız, onu anlatmaya çalışıyorum. Hala beş lira diyorsunuz. Hangisine yetelim insanı ayrı hayvanı ayrı doğası ayrı. Biz bir vatandasiz sadece.

X