Negatif Enerji Sevilmeme hissi..

seyyahcim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
36
-12
25
Merhaba kızlar.
Kimseye dokemedigim bı problemim var burada paylaşmak istedim. Var mı benim gibi hisseden? Yada olan mı demeliyim.

Çocukluğumda başladı bu durum. Yatılı okula gittik memleketten ayrılıp kuzenimle.
Arkadaşlik kursam da çabuk biterdi ve birileri arkamdan iyi kız ama sevemedim bı turlu derdi duyardım bunu. Lise döneminde de çok iyi bı arkadaşım olurdu. Ama çevre olarak insanlara sıcak gelmediğimi hissederdim. O dönem kendimi çirkin buldum ve çirkinim diye insanlar isinamiyo bana diye düşündüm fakat sonra benden daha çirkin olduğunu düşündüğüm biri girdi hayatımıza . Bı anda bir çok arkadaş edindi ve çok sevildi bende çok sevdim. Ama ben soğuk biri değildim yani konuşur gülerim kimse Soğuksun demez bana. Konuşurken insanların bana ısınamadıgini hissediyorum. Mesela son olarak meslek kursuna gittim . Orda bi arkadaş Grubu edindik hepimiz birbirimizi yeni tanıyoruz konuştuk güldük falan. Yine o his geldi ve tahminim doğru çıktı bensiz bulusmuslar 🤣 bı de tam ekip bı ben yokum. Aslında bilgili bı insanım her konuda az az bilgi sahibiyim konuşmam akıcı Yeniliklere açığım yeni fikirlere açığım merhamet duygum yüksek. Dışarda 32 diş gezmesem de gülmeyi konuşmayı bilirim. Ama insan ilişkilerinde sevilmedigimi hissediyorum. Bı kere lise de arkadaşım senin auran çok düşük Negatif elektrik saçıyorsun dedi .
Eşim ve ailem böyle düşünmüyor ve böyle davranmıyor. Problemim çevre ve Arkadaşlık üzgünüm...

Lise arkadaşınızın söylediğini neden referans alıyosunuz ki. Lisede neler neler söylerdik.
Ayrıca birinin negatif enerji saçması için eylem ve sözlerinin gerçekten olumsuzluk içermesi gerekir. Var mı çevrenizdekilerden böyle anında geribildirim mesela?
Evhamlı mısınız, ya da karamsar mısınız? Bunları çevrenize yansıtır mısınız?
Ben de soğuk biriyim mesela. Çok fazla yeniliğe, yeni insanlara açık değilim. Isındığım insanlarla ilişki kuruyorum. İlişki kurduğum insanda beni soğuk bulmuyor tuhaf ki. Demek ki enerji denen şey karşılıklı..

Her malın bir alıcısı var derler ya.
Teşbihte hata olmasın insanlarda öyle.
Bakıyorum bana çok sevimsiz gelen insanlarında sevenleri, arkadaşları var. Herkesçe sevilen insan az olmuyor mu zaten? Nasıl başardıkları ayrı bir sohbet konusu.

Yalnız kursiyerler arasında bir tek sizin olmayışınız ilginç, acaba unutmuş olabilirler mi? Siz de kendinizce sevilmeyişinize yordunuz.
Çok taktıysanız sorun; 'Beni unuttunuz mu ne yaptınız? diye. Tavırlarından anlarsınız mevzuyu.

Sürekli negatif enerji saçan gamlı baykuş gibi biri misiniz acaba
Hani insanın içini şişiren tipler olur ya
Her şey kötü, her şey negatifmiş gibi yorumlar hep

Siz bence bunu düşünerek etrafa böyle bir enerji yayıyor olabilir misiniz :) Kimse herkes tarafından sevilmez zaten beni bazıları çok soğuk bulur bazı insanlar ilk görünce çok sevdim der gibi..lise kısmına takılmayın o zaman ergenlikle ne büyük yorumlar yapılıyor hepsi boş muhabbet. Şimdi için bence o enerjiyi aklınızdan silin .sürekli içinizden telkin yapın . Bir de kendinizi sevdirme çabanız da fazlaysa bu da itici geliyor genelde.

Acaba kendinizi geri mi tutuyorsunuz? Ya da sizi çok elit ya da kendini beğenmiş mi görüyorlar acaba? Yanaşmaktan çekiniyor olabilirler.
Böyle bir kurs arkadaşımız vardı ve onsuz plan yapardık çünkü çok konuşurdu boş konuşurdu. Acaba çok mu konuşuyorsunuz farkında olmadan?

Merhaba kızlar.
Kimseye dokemedigim bı problemim var burada paylaşmak istedim. Var mı benim gibi hisseden? Yada olan mı demeliyim.

Çocukluğumda başladı bu durum. Yatılı okula gittik memleketten ayrılıp kuzenimle.
Arkadaşlik kursam da çabuk biterdi ve birileri arkamdan iyi kız ama sevemedim bı turlu derdi duyardım bunu. Lise döneminde de çok iyi bı arkadaşım olurdu. Ama çevre olarak insanlara sıcak gelmediğimi hissederdim. O dönem kendimi çirkin buldum ve çirkinim diye insanlar isinamiyo bana diye düşündüm fakat sonra benden daha çirkin olduğunu düşündüğüm biri girdi hayatımıza . Bı anda bir çok arkadaş edindi ve çok sevildi bende çok sevdim. Ama ben soğuk biri değildim yani konuşur gülerim kimse Soğuksun demez bana. Konuşurken insanların bana ısınamadıgini hissediyorum. Mesela son olarak meslek kursuna gittim . Orda bi arkadaş Grubu edindik hepimiz birbirimizi yeni tanıyoruz konuştuk güldük falan. Yine o his geldi ve tahminim doğru çıktı bensiz bulusmuslar 🤣 bı de tam ekip bı ben yokum. Aslında bilgili bı insanım her konuda az az bilgi sahibiyim konuşmam akıcı Yeniliklere açığım yeni fikirlere açığım merhamet duygum yüksek. Dışarda 32 diş gezmesem de gülmeyi konuşmayı bilirim. Ama insan ilişkilerinde sevilmedigimi hissediyorum. Bı kere lise de arkadaşım senin auran çok düşük Negatif elektrik saçıyorsun dedi .
Eşim ve ailem böyle düşünmüyor ve böyle davranmıyor. Problemim çevre ve Arkadaşlık üzgünüm...
Sevilmeyecegim diye basliyorsaniz ilişkiye ondan olabilir.

Yok canım ya auram çok düşük galiba
Aura düşüklüğü böyle bir şey değil spirütüel eğitimlerde gördüğümüz geneli çabuk hastalanır aurası yırtık olanlar vs ve toplumda genel olarak büyük çoğunluğun aurası düşüktür çok nadir aurası yüksek insan görürsünüz gördüğünüzde de gözünüzü alamazsınız pek… Takılı kalırsınız enerjisi büyüler son zamanlarda saçma sapan popüler oldu benim auram yüksek ayakları ama durum öyle değil
Sizin durumunuzsa bambaşka bir boyut sevilmeme enerjisini çok eskilerden küçüklükten bilinçaltınıza işlemişsiniz belli oluyor yazılarınızdan…

Aura düşüklüğü böyle bir şey değil spirütüel eğitimlerde gördüğümüz geneli çabuk hastalanır aurası yırtık olanlar vs ve toplumda genel olarak büyük çoğunluğun aurası düşüktür çok nadir aurası yüksek insan görürsünüz gördüğünüzde de gözünüzü alamazsınız pek… Takılı kalırsınız enerjisi büyüler son zamanlarda saçma sapan popüler oldu benim auram yüksek ayakları ama durum öyle değil
Sizin durumunuzsa bambaşka bir boyut sevilmeme enerjisini çok eskilerden küçüklükten bilinçaltınıza işlemişsiniz belli oluyor yazılarınızdan…
Merak ettim aura bireysel çabayla yükselebilir mi

Kim kimi çok seviyor.O çok samimi görünüp birbirini bir kaşık suda boğacak insanlardan sürüsüne bereket bu toplumda.Hic duymadinizmi şu sözü.Herkez herkesle samimi herkes herkesden nefret ediyor.Dun bir TV programı izledim yabancı bı yarisma popüler bir üye var .Baya girişken iyi vs.İnsanlar ondan nefret etti.On planda diye sevimli diye sempatik diye.Tabi bu yarışmada kamera arkasını biz görüyoruz sadece Resmen yüzüne gülüp ayağı kaysin diye ne mikserlik döndü.Yani belkide sorun sizde değil belkide sorun yok .Belkide bunu sorun olarak görüp kafaya takmayip eş gecmelisiniz.Aura yükselir naçizane normal davranıp kendinize yetip kimsenin görüşüne gereğinden fazla değer verip kendimizce nazik iyi olduğumuz sürece.Benim fikrim bu siz katilmayadabilirsiniz

Hakkınızdaki yargilarda kimsenin ne dediğine gereğinden fazla kafayı takmayın.Es geçmek iyi geliyor.Normal nazik bir insansanız.Kimse otorite yargılama mercii degilki sevmek sevilmek anlamak anlaşılmak için çaba gerekir.Karsidaki o çabayı harcamıyor sa es verin geçin onu

X