Negatif test pozitife döner mi?

zingarina10

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
853
307
31
Kızlar selam, regl’im hep düzenlidir. 26-28 arası mutlaka olurum. Hatta son 4 aydır 26. gün regl oldum hep. 1 ya da bilemediniz 2 gün öncesinden de karnım ağrımaya başlar ve regl olurum. En son regl’i temmuz 10’da oldum. ve şuan hala regl olmadım. Pazar gününden beri de hiç yaşamadığım bir şekilde sol kasık ağrısı yaşıyorum çok garip sadece sol taraf ve bugün bacağa vuruyor. Sol tarafa yattığımda acı daha hissedilir. Ve bel ağrım var. Erken test kaset testte yaptım ama negatif. Erken mi davranıyorum acaba? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Kızlar selam, regl’im hep düzenlidir. 26-28 arası mutlaka olurum. Hatta son 4 aydır 26. gün regl oldum hep. 1 ya da bilemediniz 2 gün öncesinden de karnım ağrımaya başlar ve regl olurum. En son regl’i temmuz 10’da oldum. ve şuan hala regl olmadım. Pazar gününden beri de hiç yaşamadığım bir şekilde sol kasık ağrısı yaşıyorum çok garip sadece sol taraf ve bugün bacağa vuruyor. Sol tarafa yattığımda acı daha hissedilir. Ve bel ağrım var. Erken test kaset testte yaptım ama negatif. Erken mi davranıyorum acaba? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Gecikmeden 4-5 gün sonra test yapılması önerilir. Teste güvenemiyorsanız en sağlıklısı 1 hafta kadar geciktikten sonra kan vermeniz.

Son yasadiginiz ilişkinin uzerinden 10 gun gectiyse test yapin, bu test negatif cikarsa muhtemelen havalardan, stresten gecikiyorsunuzdur.

Son yasadiginiz ilişkinin uzerinden 10 gun gectiyse test yapin, bu test negatif cikarsa muhtemelen havalardan, stresten gecikiyorsunuzdur.
Çok erken değil mi o zaman ya? :/ ya evet olabilir tabi de bu garip sol kasık ağrısı beni şüpheye düşürdü. Bilmiyorum gecikme devam ederse kan vereceğim zaten.

Hanimefendi, 26 gunde bir adet olan kadinin, son iliskisi uzerinden 10 gun gectiginde zaten adeti en az 4-5 gun gecikmis olur.

Nasil cok erken?

Yumurtlama doneminiz 7-14 arası?

Hadi diyelim ki sadece 7.gunde iliskiye girdiniz ve bir daha o ay iliski olmadi, 17.gunde adetinize 4-5 gun var, ama yine de test pozitif cikar emin olun.

Cunku dollenecekseniz eger o sperm 10 gunde yumurtanizi dollemis oluyor ve yumurtanizda yerine yerlesmis oluyor.

İyi de 17. günde adete neredeyse 10 gün var oluyor. Ve yumurtlama tarihlerimizde her zaman bu aralıkta olmuyor. Yani tabi belki de dediğiniz gibidir bilemiyorum, 30 günü baz alıp biraz gecikmeyi beklemem daha sağlıklı olacak gibi sanki. Teşekkür ederim bu arada :)

İyi de 17. günde adete neredeyse 10 gün var oluyor. Ve yumurtlama tarihlerimizde her zaman bu aralıkta olmuyor. Yani tabi belki de dediğiniz gibidir bilemiyorum, 30 günü baz alıp biraz gecikmeyi beklemem daha sağlıklı olacak gibi sanki. Teşekkür ederim bu arada :)

Ha bi dk.
Sizin adet hesaplama sekliniz ilk gunden ilk gune degil mi?

Nasil 17.gunden sonra daha 10 gun oluyor adetinize?

1-2-3-4-5.gunler regl gunleri 7-14 arasi yumurtlama ve taaa 26.gun mu adet oluyorsunuz tekrar?

O zaman sizin yumurtlama gununuz 7-14 arasi degil, 13-19 arasi olmali. Bu mantikla hesap edin dedigimi. :)

En erken 23.gunde dollenmis olursunuz bu durumda. Bu da adetinize 3 gun kala silik cizgili test demektir.

Nisan 16
Mayıs 11
Haziran 16 ( geciktirici kullanmıştım)
Temmuz 11
İlk adet günlerim ortalama 4-5 gün sürüyor.
Uygulamada da 18-24 arası tahmini yumurtlama veriyor.

X