"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

arkadaşlar bu yazıyı muhakkak okuyun , bilinçaltınızın size ne gibi bir etkisi oldugunu öğreneceksiniz . isteklerinize ulasmadaki en büyük engeli aşmaya hazırlanın , hepimizin dilekleri gerçek olsunnn :))):KK52:

Çok güzel bir yazı bende artık hergece yatarken açok güzel bir düşle yatıyorum. uykum kaçtığında beni en çok mutlu eden şeyi düşünüyorum. Odaklanıyorum hayal ediyorum.. Huzurla uyuduğumu hissediyorum.. HAyatımda ne kadar çok varsayım üzerinde durursam o kadar çok üzülüyorum.. Yok şöylemi olacak yok böyle mi olacak diye...

2 gündür kafamda oluşan tüm fikirleri söylemek istediğim ama söylemediğim kişiye yazarak dile getirdim. Tüm fikirleri düşünceleri oraya döktüm. sonra okudum yazdıklarımı.. saatlerce uğraştım bu yazıyla. ama sonra öyle bir rahatlık bastı ki. Çok şükür..

Psikologlarda hemen hemen aynı şeyi yapıyor anlatmanı ve rahatlamanı sağlıyor...
çok defa depresyona girme aşamasından döndüm. :KK76:Çok fazla arkadaşıma moral verdim. :KK31:Enerji gönderdim. Sağolsunnlar çok arkadaşımda aynı şeyi yaptılar..:KK34: İyiki varlar.. çOk şükür...:KK62:

Şimdide iyiki kadınlar Kulübü VAr. Çok şükür .Çok fazla konuda destek aldım.. Şu konu o kadar güzel bir konu ki :KK70:.. Suskun bunu çok beğendi :KK69:

arkadaşlar merhaba ,

bu gece ben de dolunayda dileklerimi yazacağım , çokta heyecanlandım şimdiden :) acaba 'dolunay dilekleri' topiği açıp sonrasında gerçek olan dileklerimizi mi paylaşsak bunu yapacak arkadaşlarla??

arkadaşlar merhaba ,

bu gece ben de dolunayda dileklerimi yazacağım , çokta heyecanlandım şimdiden :) acaba 'dolunay dilekleri' topiği açıp sonrasında gerçek olan dileklerimizi mi paylaşsak bunu yapacak arkadaşlarla??

sen yaz kendine sakla. hatta geceyi bile bekleme ay şuan dolunayda şimdi bile yazabilirsin :)

Evet millet. bugun dolunay zamanı . Akşamı beklemenize gerek yok. ay şuan da bile dolunay. İlla ayı görmenize de gerek yok. kağıdı kalemi alın elinize ve dileklerinizi olmuş gibi yaşayıyormuşsunuz gibi yazın

yeni ayakkabı alacağım değilde yeni ayakkabı aldım
beni sevmesini istiyordum yerine beni seviyor
param olacak yerine bir sürü param var gibi yazın ve saklayın

içinizde birine soyleyemediğiniz şeyler varsa sizi sıkıyorsa onuda yazın ve yakın. yada hayatınızdaki kötü olumsuz şeyleri yaızn yakın. pozitif olun ve öyle kalın

gülümse odaklan değiştir :)

Evet millet. bugun dolunay zamanı . Akşamı beklemenize gerek yok. ay şuan da bile dolunay. İlla ayı görmenize de gerek yok. kağıdı kalemi alın elinize ve dileklerinizi olmuş gibi yaşayıyormuşsunuz gibi yazın

yeni ayakkabı alacağım değilde yeni ayakkabı aldım
beni sevmesini istiyordum yerine beni seviyor
param olacak yerine bir sürü param var gibi yazın ve saklayın

içinizde birine soyleyemediğiniz şeyler varsa sizi sıkıyorsa onuda yazın ve yakın. yada hayatınızdaki kötü olumsuz şeyleri yaızn yakın. pozitif olun ve öyle kalın

gülümse odaklan değiştir :)

nilyesili peki sende gercekleşen dilekler oldu mu bu şekilde?

benimde çok başıma geliyor canım.bazen 3-5 yıl sonra bazen düşündüğüm anda yalnız değilsin yani.bu dolunay meselesi bende çok inanıyorum yılda bi kaç defa yapıyorum öyle rahatlıyor ki insan tarçın kabuğu ve günlük bitkisi yakıyorum öyle çok güzel kokuyor ortalık ayın 14 ü gibi güzel sözü boşuna değil herkese mutlu umutlu dilekler ve günler bayanlar hadi kagıtlarımızı yakalım :KK76:

benimde çok başıma geliyor canım.bazen 3-5 yıl sonra bazen düşündüğüm anda yalnız değilsin yani.bu dolunay meselesi bende çok inanıyorum yılda bi kaç defa yapıyorum öyle rahatlıyor ki insan tarçın kabuğu ve günlük bitkisi yakıyorum öyle çok güzel kokuyor ortalık ayın 14 ü gibi güzel sözü boşuna değil herkese mutlu umutlu dilekler ve günler bayanlar hadi kagıtlarımızı yakalım :KK76:

ne güzel canım, dilerim bütün dileklerimiz en kısa ama en güzel zamanda gerçekleşir :) bunu geç saatte yapsakta olur di mi bu gece??

ben hep balkona çıkarım dolunaya bakarım ve kagıdı yakarım içim daha çok huzur buluyor o zaman :KK1:

gerçekten doğru.. aylar yıllar geçiyor hiç ummadığın şeyleri hayal diyip geçtiklerini yaşıyorsun. o nedenle hep güzel şeyler düşünmeli en ucu istemeliyiz. sonuc harika oluyor :) tabii olsun diye değil. hayalllerine sınır koyma ve kötü düşünme hepsi bu..

Niyeyse şu anda hiç dilek dileyecek, olumlu düşünecek havamda değilim. :KK43:(
Neden böyle oldu bilmiyorum ama buradan aldığım gazla ben de biraz sonra balkona geçeceğim.
Umarım hepimizin istekleri hayırlısıyla gerçekleşir.

Güzeller güzeli bayanlarrrr :KK64:Olumsuz kağıdımı şu an yaktımmmm:KK3: Olumlu kagıtlarımı sakladım dolunay bana öyle güzel bakıyor şahane bir hava varr :)) kabuk tarçınımı yaktım odalarda şöylee bir gezdirdim mis gibi koktu her yer şimdide sade kahvemi koydum içecegim birazdan köpüğünü almayı bekliyorum :KK52: Mutluyumm hepimizin dilekleri kabul olur inaşallah müziğimidee açtım ohhhh :KK24:

Son düzenleme:
Güzeller güzeli bayanlarrrr :KK64:Olumsuz kağıdımı şu an yaktımmmm:KK3: Olumlu kagıtlarımı sakladım dolunay bana öyle güzel bakıyor şahane bir hava varr :)) kabuk tarçınımı yaktım odalarda şöylee bir gezdirdim mis gibi koktu her yer şimdide sade kahvemi koydum içecegim birazdan köpüğünü almayı bekliyorum :KK52: Mutluyumm hepimizin dilekleri kabul olur inaşallah müziğimidee açtım ohhhh :KK24:

en kötü günün böyle olsun bilgecim , bende cıkıcam birazdan balkona :)

Aminn canım benimm hepimizin en kötü günü böyle olsun iyiki varsınız :21::21: haydi kızlar balkona :KK34::KK64:

bende şimdi beni üzen bütün olumsuzlukları yazıp yakıcağım .olmasını istediğim bir dileğim var onuda şimdi yazıyorum allah herkesin gönlündekini en kısa zamanda versin:KK71::KK71:

Olmasını istediğiniz dilekleriniz yazıp ne yapıyorsunuz peki sonrasında? O kağıt sizde mi kalıyor öyle?

X