Neyi seçmeliyim ? Elektronik

Bi arkadaş aldı terrrtemiz ocaktaki zımbırtıları kaldırmıştı o gaz gelen çıbık var ya o kenarlardan o aralardan basınçla nasıl kirler çıktı valla. Bayıldım bayıldım. Manuel en az 5 dk köpükle durula bilmem ne kir yoksa bile ocak temizliği, bunla sıfır kir sıfır kimyasal 1 taş çatlasın 2 dk gerçekten ya. 🫠
Yok çok güzel alet ona diyecek bişey yok. Benim gibi tembel ve evinin %80’i cam olan bir kadın için fazla riskli sadece 😂😂😂

Benim 2 yıl oldu daha alalı bir sorun yok. Alırken ekstra garanti bi de pil değişimi almıştım. Daha gerek duymadık. Ama ablam bayadır kullanıyordu onun pili artık şarj tutmayınca yenisini aldı. Gelen pil arızalı çıktı. Dysona tek mail attık böyle böyle ne yapabiliriz diye, maile cevap gelmeden kargoyla yeni pil geldi. Sıkıntılı değil bence servisi de.
Çok teşekkür ederim ama garanti vee pil değişimi almadım ben görmedim pil değişimi diye birşey kemdi sitesinden aldım aslımda ama 🧐

Bizim evde devamlı poğaça börek yapılır misafir
Gelen giden çok olur bu sebeple kıyma makina aparatlı hamur yoğurma net almayı düşünüyorum ,dyson evet en mükemmeli cidden
Buharlı temizlik makinası ilk defa duyuyorum bakacağım kesinlikle teşekkür ederimmm 😁
Yoğurma makinesini aynı mantıkla aldım.
Ben başka bir şey yaparken o halletsin istedim ama sanırım kontrol delisi olan bana göre pek değil.
Tariflere uymadığım, her şeyi göz ve el kararıyla yaptığımdan sıkıntı yaşıyorum.
Poğaçaları elimle yaptığımda daha iyi oluyor mesela, kek deseniz öyle.
Bir tek köfte yapımı, çiğ köfte, içli köfte işte mercimek köfte gibi yoğurma işleminde bir de sufle gibi yüksek doz çırpıcı şeylerde kullanıyorum desem yeridir.
Kesinlikle alırken büyük hazneli ve aparatları çelik, makinede yıkanabilen olarak tercih edin derim.

Dyson tartışmaya açık değil, yerini bir şey tutmaz şarjlıda.
Mikrodalga aslında kullanmamalıyız ama maalesef ki elim ayağım.
Mümkün mertebe çocuklara değil, kendime ve eşime kullanmaya gayret ediyorum.

Ütüde kazanlıdan uzak durum, bayağı teferruat oluyor insan üşenip çıkarmıyor sepet sepet ütü yapmayacaksa. Philips kullanan herkes aşırı memnun.

Bizim evde devamlı poğaça börek yapılır misafir
Gelen giden çok olur bu sebeple kıyma makina aparatlı hamur yoğurma net almayı düşünüyorum ,dyson evet en mükemmeli cidden
Buharlı temizlik makinası ilk defa duyuyorum bakacağım kesinlikle teşekkür ederimmm 😁
Karacanın makinesinden bahsediyorsun heralde bugün kayınvalideme sipariş verdiğim oydu 6500den 3250ye düşmüştü hemen aldım zaten Kasım indirimlerini bekliyordum bi de 200 tl indirimim vardı aşırı uyguna geldi. Net almayı düşünüyormuşsun keşke öğlen yazsaydın şimdi tükenmiş:KK48:

Çok teşekkür ederim ama garanti vee pil değişimi almadım ben görmedim pil değişimi diye birşey kemdi sitesinden aldım aslımda ama 🧐
Ben media markttan almıştım. Satan kız önerdi ben de bir garantisever insan olarak atladım tabi ki 😂 kampanya falandır belki bilmiyorum ki.

Yılda 5 seferi geçmez poğaça yaparım kurabiye yapmam sevmiyoz börek de hazır yufkadan o da sayılı. Bana aşşırı gereksiz geliyo.
Ütü philips eski model bir şey var bende. Imkânı olsa beni gömer şartları el verse o kadar mükemmel ki...
Süpürge alabiliyosanız dyson tabi herkes aşırı memnun. Bende elektrolux var pure c9 ben de çok memmunum 1 yıllık.

Veee almak istediğim bir şey var ki o daaaa karcher buharlı temizlik makinesiiii. Ay o nasıl güzel bi şey ayyy. Sc3 galiba arkadaş aldı. Mikemmel. Koltuk yatak temizle dolap ocak sil. Ve sıfır kimyasal. cam silmek için aparat da varmış sanıyorum. Hatta üst modelinde ütu aparatı da var galiba kazanlı ütü almak yerine düşünebilirsiniz.
biz aldık anneme yakın zamanda karcher bir cam sildik muhteşem oldu ama kışın silinmiyormuş. annem yengem ben ortak kullancaz artık 🤣 ev temizliğini çok kolaylaştırıyor. her yeri Temizlemek istiyorum

ben çeyizime smeg aldım 🤣 görüntüsü çok güzel çünkü. Almanya'ya gitmiştim iş için oradan topladım çok uyguna geldi bence. Süpürgem de Dyson v15. robot robock q7. Airfryım xioami. normal süpürge beko bu annem eve eşya aldığında hediye edilmişti öyle duruyor. ütü Philips azur elite. tencere vs de aldım şans tamamen tefal denk gelmişti indirimde. yoğurma makinası bile aldım valla karacadan almıştım onu da. biraz fazla abarttım çeyiz işini ama aldığım fiyatları oldukça katladı. ben pişman değilim açıkçası. bi arkadaşım da korkmaz aldı her şeyini o da memnun. abim sağolsun kahve makinesi aldı espresso Philips o da. ama ben de türk kahve makinesi almadım daha. çaycım da yok. sadece şuan kettle smoothie Makinesi blender var ikisinin markası smeg. hamur yoğurma makinesi karacanın bi alt markası homend sanırım bir outlette buldum aldım. bime blender seti gelmişti arzum onu aldım bulunsun diye. şimdi ben de tost Makinesi almayı düşünüyorum bu indirimlerden. takım değil ama hepsi yapacak bir şey yok. bir de böyle pratik el rendesi vs onlar iyi oluyor

Son düzenleme:
Hamur yoğurma makinesi için Kenwood a bakabilirsiniz, ben de çok istiyorum ama evim o kadar küçük ki onu koyacak yerim yok, taşınır taşınmaz alacağım ilk şeylerden hamur yoğurmaktan nefret ediyorum çünkü 😅
Süpürge olarak kablolu bosch serie 8 prosilence kullanıyorum güzel temizliyor, 1 hafta oldu dyson v15 detect absolute aldık. Halımı çok güzel temizledi. Yerleri de güzel temizliyor. Yalnız yapılabiliyorsa da ben bulamadım, lazeri kapanmıyor. Lazeri kapatılabilen bi modelini alırsanız daha iyi olur, çünkü toz görmekten kafayı yemek üzereyim, okb hastası olucam dyson yüzünden, her yer leş gibi toz. Bunlar dışında Electrolux ü çok övmüştü satıcı, ona da bakabilirsiniz süpürge için.

Öncelikle hayırlı geceler şimdiden herkese hayırlı pazarlar diliyorum umarım iyi ve mutlusunuzdur 😊
Bugünü yazacaklarım bir dert değil ama tavsiye almak benden bilgili ablalarım kardeşlerim olabilir biliyorsunuz ki bugünlerde indirimler var fırsattan istifade çeyizim için kalan 3-4 elektronik ürünü de almak istiyorum bana hamur yoğurma makinası ütü ve süpürge hakkında bilgi verebilir misiniz ? Hangi markaları kullanıyorsunuz ya da hangi markalar daha iyidir ? En azından aklımda fikirler olursa daha uzun kullanabileceğim ürünleri alırım bu sayede saha mantılı hareket etmiş olurum diye düşünüyorum . Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler yeni fikirlere de açığım sizce airfry ve mikrodalga çeyiz için gerekli midir ? Sonra da alınabilir mi ? …
😊😊
Hamur yoğurma makinası,kalabalık ve çok hamur işi yiyen bir aile değilseniz gerek yok bence,süpürge bosh ütü philips kazanlı çok memnunum,ait fry de bence sadece popüler ve gereksiz

iyi geceler vestelin buharlı kazanlı ütüsünü kullanıyorum.
Süpürge ayaklı arzum büyük olan vestel
Hamur yoğurma makinesi ise bosh ...

ben çeyizime smeg aldım 🤣 görüntüsü çok güzel çünkü. Almanya'ya gitmiştim iş için oradan topladım çok uyguna geldi bence. Süpürgem de Dyson v15. robot robock q7. Airfryım xioami. normal süpürge beko bu annem eve eşya aldığında hediye edilmişti öyle duruyor. ütü Philips azur elite. tencere vs de aldım şans tamamen tefal denk gelmişti indirimde. yoğurma makinası bile aldım valla karacadan almıştım onu da. biraz fazla abarttım çeyiz işini ama aldığım fiyatları oldukça katladı. ben pişman değilim açıkçası. bi arkadaşım da korkmaz aldı her şeyini o da memnun. abim sağolsun kahve makinesi aldı espresso Philips o da. ama ben de türk kahve makinesi almadım daha. çaycım da yok. sadece şuan kettle smoothie Makinesi blender var ikisinin markası smeg. hamur yoğurma makinesi karacanın bi alt markası homend sanırım bir outlette buldum aldım. bime blender seti gelmişti arzum onu aldım bulunsun diye. şimdi ben de tost Makinesi almayı düşünüyorum bu indirimlerden. takım değil ama hepsi yapacak bir şey yok. bir de böyle pratik el rendesi vs onlar iyi oluyor
Ben smeg in iyi bir marka olduğunu düşünüyorum.Çamaşır makinelerinde dış kazanları çelik smeg in.Buda iyi birşey

X