Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Yokk kızz ben anasının kızıyım anam bı kere bıle aglamamıs ne dugunde nede kınasında vıdeosuda var ızleyıp dururum yok yanı oynuyo kahkalar havada ucusuyo yanııı anama cekmısım ben o konuda aglayamam :KK70: 212 mıydı neydı askerı bı fılmdı duygusal
Nıhayet Dılvın ızmır yollarında
Allahım cıktıgım bu tatılden bronzlasarak donmeyı nasıp eyle evıme amınnn :KK70:
Beyaz tenlıyım hıc mı rengım kırılmaz 42 derece yok cıt yokk :KK70:
Senın sevdıcek gelcek demıııı kavustunuz mu yoksa

Ahaha Allah seniii :KK70: ağlarsın görürsün :KK70: hayırlı bayramlar sanaaa bnm yerimede yan :KK70: bende beyaz tenliyim ve direk kizaririm bronzluk hayal yane :KK70: hem 122di askeri filmin adi :KK70: geldi geldi kuzu da daha gorusemedik :KK43:

$afak ne kadar karanLık oLursa oLsun eLbet birgün bitmeye mahkumdur!!

Ahaha Allah seniii :KK70: ağlarsın görürsün :KK70: hayırlı bayramlar sanaaa bnm yerimede yan :KK70: bende beyaz tenliyim ve direk kizaririm bronzluk hayal yane :KK70: hem 122di askeri filmin adi :KK70: geldi geldi kuzu da daha gorusemedik :KK43:

görüşmüssünüzdür şimdiye heralde :KK70:
yani aynen bende de o var kıpkırmızı oluyorum sıcaktan sonra yine kendi rengime dönüyorum yine halaadaa kendi rengimdeyim belki birazda olsa rengim kırılır diyeee umuyorum birazdan cıkıcam dısarı :KK70:

görüşmüssünüzdür şimdiye heralde :KK70:
yani aynen bende de o var kıpkırmızı oluyorum sıcaktan sonra yine kendi rengime dönüyorum yine halaadaa kendi rengimdeyim belki birazda olsa rengim kırılır diyeee umuyorum birazdan cıkıcam dısarı :KK70:

Evet canimm gorustuk gorustuk cok sukur :KK16:

10gun fiks girip guneslenirsen rengin kirilir kesin 😃 eee nereye tatile gitmistiniz canm

Evet canimm gorustuk gorustuk cok sukur :KK16:

10gun fiks girip guneslenirsen rengin kirilir kesin 😃 eee nereye tatile gitmistiniz canm

rengim kırıldı 1 haftada :KK1:
manisa canım bide anne tarafı full orda
izmirde deniz var izmir 28 derece ve esiyo manisada izmirden gelen nem yogunlugu var ve 45 derece 1 saniye kuru kalamıyosun anında ter giysilerinle tüm vucud oluyosun adeta:KK1:
zaten bu yaz türkiyenin en sıcak şehri manisa merkezdi bizde merkeze gitmiştik :KK30:

rengim kırıldı 1 haftada :KK1:
manisa canım bide anne tarafı full orda
izmirde deniz var izmir 28 derece ve esiyo manisada izmirden gelen nem yogunlugu var ve 45 derece 1 saniye kuru kalamıyosun anında ter giysilerinle tüm vucud oluyosun adeta:KK1:
zaten bu yaz türkiyenin en sıcak şehri manisa merkezdi bizde merkeze gitmiştik :KK30:

Abooo :KK1: ama iyi tatil etmişsin ohh mis valla seni göremiyom whatsappda falan canım?

X