Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ben de ayni seyi merak ediyorum. Yaklasik bir haftadir grip gibiyim ilac da kullanmak istemiyorum her ihtimale karsi. Insan bu surecte yasadigi her saglik problemini buna bagliyor sanirim ama sonra kendime guluyorum asiri burun akintisi da belirti degildir abartmadiyorum 😅
ahahahah bende öyle hasta oldum diyorum zamanı mıydı belli olmuyor hangisinin belirtisi hepsi birbirine karıştı hapşırıyorum öksürüyorum burnum tıkanıyor geçti ama 2-3 güne iyiki. 😂

sizinle bir şey paylaşmak istiyorum kızlar belki aramızda sağlık çalışanı da varsa beni ve bizleri aydınlatırsa sevinirim eski bir hemşire bayandan duydum beta hcg değeri ilşkiden yani döllenmeden hemen ertesi gün artmaya başlıyormuş. hatta buna örnek şöyle birşey söylerdi dokturumız naptın sabah kalkıp test vermeye mi geldin dermiş bu ne kadar doğru öyleyse tüm tezler çürür bu durumda

ahahahah bende öyle hasta oldum diyorum zamanı mıydı belli olmuyor hangisinin belirtisi hepsi birbirine karıştı hapşırıyorum öksürüyorum burnum tıkanıyor geçti ama 2-3 güne iyiki. 😂
Hamile nezlesi olmasın araştırdım biraz varmış bazı hamilelerin grip benzeri şikayetleri oluyormuş. Burun tıkanıklığı hormonlardan ve kan basıncı ile alakalıymış. Gibi gibi baktım biraz yanıltmak istemem ama olabiliyor.

Kizlar merhaba. Benim kasik ağrılarım yumurtlamadan sonra hiç geçmedi yazmıştım.2 gündür rahatlamistim agri yönünden.bugun yine başladı. Ve acayip şekilde gaz çıkartıyorum. Alt karnımda vajinaya doğru bir doluluk hissi şişkinlik ve ara ara kramp gibi ağrılar var.belime bacaklarıma da vuruyor.of beklemek çok zor daha 1 hafta var adetime.banada dua edin hanımlar.insallah gönlümüze düşeni Rabbım kucağımıza versin.

Hamile nezlesi olmasın araştırdım biraz varmış bazı hamilelerin grip benzeri şikayetleri oluyormuş. Burun tıkanıklığı hormonlardan ve kan basıncı ile alakalıymış. Gibi gibi baktım biraz yanıltmak istemem ama olabiliyor.
ben hiç duymamıştım ya eşime de bulaştırdım bildiğin nezle olmuşuz ama 🙂🤧 belli de olmaz bi bakayım nasıl bir şeymiş o

Kizlar merhaba. Benim kasik ağrılarım yumurtlamadan sonra hiç geçmedi yazmıştım.2 gündür rahatlamistim agri yönünden.bugun yine başladı. Ve acayip şekilde gaz çıkartıyorum. Alt karnımda vajinaya doğru bir doluluk hissi şişkinlik ve ara ara kramp gibi ağrılar var.belime bacaklarıma da vuruyor.of beklemek çok zor daha 1 hafta var adetime.banada dua edin hanımlar.insallah gönlümüze düşeni Rabbım kucağımıza versin.
benimde aynı şikayetler doluluk hissi ve gözle de görünüyor bazen korkuyorum ne olabilir ki diye dün adet tarihimdi ama olmadım test yaptım negatif çıktı bekliyorum öyle

benimde aynı şikayetler doluluk hissi ve gözle de görünüyor bazen korkuyorum ne olabilir ki diye dün adet tarihimdi ama olmadım test yaptım negatif çıktı bekliyorum öyle
Geç döllenmedir belki ya da test hatalıdır. Her ihtimal olabilir ve benim 9 Mayıs da olmam lazımdı gelen giden yok çok şükür. Tek belirti diyebileceğim göğüs ağrısı ve alt karnımda sanki bir balon var her gün daha fazla şişiriyorlar gibi geriliyor arada sonra pamuk gibi oluyor. Hele karnım gazdan ve hafif kabızlık sıkıntısından bir şişti 3 aylık gebe gibiyim. Birde bu gün yanıyorum afakanlar basıyor bana.

Geç döllenmedir belki ya da test hatalıdır. Her ihtimal olabilir ve benim 9 Mayıs da olmam lazımdı gelen giden yok çok şükür. Tek belirti diyebileceğim göğüs ağrısı ve alt karnımda sanki bir balon var her gün daha fazla şişiriyorlar gibi geriliyor arada sonra pamuk gibi oluyor. Hele karnım gazdan ve hafif kabızlık sıkıntısından bir şişti 3 aylık gebe gibiyim. Birde bu gün yanıyorum afakanlar basıyor bana.
evet aynen bende öyle benim göğüs ağrım hiç olmadı ya şiştiğini hissediyorum ama ağrı olmadı sadece ucu acıyor kasık ağrım arada bir sancılı oluyor sonra bıçak gibi kesiliyor bide belim çok ağrıyor devamlı

evet aynen bende öyle benim göğüs ağrım hiç olmadı ya şiştiğini hissediyorum ama ağrı olmadı sadece ucu acıyor kasık ağrım arada bir sancılı oluyor sonra bıçak gibi kesiliyor bide belim çok ağrıyor devamlı
Hakkımızda hayırlısını versin inşallah rabbim. Eğer p.tesiye kadar olmazsam Salı kan verecem direk. Burda sağlık ocağı Salı Perşembe kan alıyor çünkü. Deprem bölgesi sorunsalı depremde yıkıldığı için konteyner şeklinde yapıldı şimdi.

Hakkımızda hayırlısını versin inşallah rabbim. Eğer p.tesiye kadar olmazsam Salı kan verecem direk. Burda sağlık ocağı Salı Perşembe kan alıyor çünkü. Deprem bölgesi sorunsalı depremde yıkıldığı için konteyner şeklinde yapıldı şimdi.
Amin inşallah canım. Bende öyle haftaiçi kan veririm idrar testindense kan daha garanti oluyor 🥰

Kızlar kan testi vermeye çok çekiniyorum. Ya bu çizgiler yalancıysa. Gerçi 4 testin dördü de mi yalancı olabilir. Soldaki bugün sabah. Sağdaki dün. Çıkar mı acaba kanda

Eklentiler

• IMG_20240511_080901_511.jpg
    IMG_20240511_080901_511.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 59
Flas tutunca bazi testlerde bu sekilde hayalet cizgi gorunuyor malesef 😔 o yuzden bunlara umut baglamamak lazim. Kan testi en net sonuc tabiki sizin regliniz cok gecikmisti dimi gec dollenmedir diye umalim

Kızlar çatlatma 9.10.11 . Günler testlerm içlerini actıklarım 11. Güne aıt olanlar yanı bugün
Cızgı varmı 11. Günde ben mı yanılıom

Eklentiler

• IMG-20240511-WA0017.jpg
    IMG-20240511-WA0017.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20240511_110228.jpg
    IMG_20240511_110228.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240510_074908.jpg
    IMG_20240510_074908.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240509_121409.jpg