Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Güvenim okadar kırıldıkı eşimin testini doktor kagıdı onumuze fırlattı resmen 21 den beri ugrasıypruz takviyeler kürler umarım olmustur melegim benimledir bu sefer🤲🏻 gecenlerde bir ruya görmüştüm direk kan testi 9 ile gebeliğimi öğreniyordum havalara uctum uyandım test yaptım cıkmamıstı tabikide ama şimdi böyle görünce ne yapacagımı bilmiyorum çok şaşkınım cok uzattım özür dilerm 🥹
Yok estağfurullah senı o kadar anlıyorum kı aynı duygular 💘 ama kan ver testler senı yıpratır benı berbat ertıgı gıbı 😍🥲

Eklentiler

• IMG_20240515_063455.jpg
    IMG_20240515_063455.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 47
İnşallah bende inanamıyorum kalp atısı dinlemeden de zor inanmam bağlamak bıle istemiyorum kendimi bana da kılo veremezsen ben bılr dogururum sen doguraman dıyen bır doktor vardı 🥲🥲🥲 halbuki oğlum da bu kılolarda gelmişti bana anlamıyorum bu doktorlar neden böyle bende ilk bu cızgı ile fark ettim sonrası geldi bence bugün kan ver testler insanı krize sokuyor
canım benım düşük yaptıgımda gece kendi doktorum yoktu nöbetci doktor aynen gözümün içine baka baka bu yasta hamıle kalırsan olucagı bu dedi.hiç unutmuyorum sancılar içindeyim kıvranıyorum kadının bana dedigine bakın.oysa bekleme suremdeki sıkıntılarımı bilmez belki bilse yine aynısını soylerdi.

canım benım düşük yaptıgımda gece kendi doktorum yoktu nöbetci doktor aynen gözümün içine baka baka bu yasta hamıle kalırsan olucagı bu dedi.hiç unutmuyorum sancılar içindeyim kıvranıyorum kadının bana dedigine bakın.oysa bekleme suremdeki sıkıntılarımı bilmez belki bilse yine aynısını soylerdi.
Bilmez hiç biri ne mücadele verdiğimizi asla bilemez

İlk 6 ay düzenli iyot ve selenyum kullan. Annem de senelerdir tiroid hastasıydı, otoümnün ü baskıladığından artık haşimatoya cevrilmiş. Taner bey antalya da bu alanda uzman. Onun sayesinde daha iyi.
Teşekkür ederim. Aslında ben yıllardır iyotsuz kaya tuzlarindan kullanıyorum ve hasimatom da düzelmiş gibi görünüyor. Çünkü 1 yıldır ilaç kullanmadığım halde TSH, T3 ve T4 normal çıktı son 3 ölçümde. Dün Anti-TPO için de kan verdim bakalım eğer o da normalse kurtuldum gibi. Gelecek hafta endokrin randevumda belli olacak gerçi net olarak 🙏

Bilmez hiç biri ne mücadele verdiğimizi asla bilemez
Benim bir oğlum var Allah canını sağ etsin 2014 ocak doğumlu. dehb ve disleksi tanısı konuldu egitimi tedavısı derken bu günlere geldik.hep ilgilenemem oğlumla diye durdum simdi sukur %80 düzeldi.bakamayacagım veya elimde olanı telef edecegim diye cocuk planı kaldı.bakabilecegim ihmal etmeyecegım eksik bırakmayacagım zaman benım için bu zaman.simdi cogu ınsan 35 den once evlenmıyor evliligin oturması vs derken zaten yas 40 a geliyor.niye bu kadar garipsiyorlar anlamıyorum.

Ne biçim insanlar var ya Allah ıslah etsin. Acı içindeki insana söylenir mi bu

Benim bir oğlum var Allah canını sağ etsin 2014 ocak doğumlu. dehb ve disleksi tanısı konuldu egitimi tedavısı derken bu günlere geldik.hep ilgilenemem oğlumla diye durdum simdi sukur %80 düzeldi.bakamayacagım veya elimde olanı telef edecegim diye cocuk planı kaldı.bakabilecegim ihmal etmeyecegım eksik bırakmayacagım zaman benım için bu zaman.simdi cogu ınsan 35 den once evlenmıyor evliligin oturması vs derken zaten yas 40 a geliyor.niye bu kadar garipsiyorlar anlamıyorum.
Boşver sen onları allah 😇🙏👼 inşallah yakın zamanda sana da yasatır oğluna da allahım saglıklı ömürler nasıp etsın

X