Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @prensesannesi32
Günaydınnn canımm kızlar bugunki testim gecikmenin 4. Gunu gögüslerim asırı hassaslastı 🥹 sizi kac gundur burda darlıyorum özür dilerim 🌼hakkınızı helal edin🤲🏻 ben ümidimi kestim olsaydı sımdıye cokdan kop koyu cıkardı
Merhaba canım benimde bugün gecikmenin 4.günü dün benimde testim negatifdi.
Ne yapıcaz biz böyle 🥺

Hayırlısı olsun inşallah hiç regl olacakmısım gibide gelmiyor ya gögüslerim bana oyun oynuyor yada bir durum var farkında degilim cunku agrım var karnımda ve bacaklarıma vuruyor psikolojikmende bedenende cok yoruldum haşa isyan etmiyorum çöktüm gercekten sadece bu
Ahhh canım tıpa tıp aynı şeyleri yaşıyoruz. Bende ilk göğüslerimden kesin hamileyim diyordum ama testler negatif çıkıyor. Kasıkta ve arada bacağa vuran ağrılarım var hakkımızda hayırlısı

Canım merhaba. Ne özrü hepimiz aynı umutları taşıyoruz aynı şeyleri yaşıyoruz. İçim rahat etsin diyorsan kan ver bence. Eğer yoksa da inşallah öbür aylara hepimize kısmet olur. Umudumuzu kaybetmeyelim. Ben de hala adet olmadım. Ama negatif. Olduktan sonra kadın doğuma gıdecem ne sorun var anlamadım canım kist mi var ne var...
Bende gidicem inşallah hayırlı somuclar alalım

Ahhh canım tıpa tıp aynı şeyleri yaşıyoruz. Bende ilk göğüslerimden kesin hamileyim diyordum ama testler negatif çıkıyor. Kasıkta ve arada bacağa vuran ağrılarım var hakkımızda hayırlısı
Agrım durmuyprda hiç bacagıma kadar vurunca okadar sasırdım ki çünkü adette böyle birsey olmaz ama bugun gögüslerim dahada hassas 😩🥹

Eşimi ikna edersem erken gebelik alıcam oazartesiye randevu acılmıs pazarteside doktora gidicem inşallah 🥹
Erkeklerin garip ön yargıları var bu konularda. Benimki de test yapma dedi gecen ay gecikme olmadanç üzülme ve uzulmeyelım dıyorben de ondan gizli aldım testleri. Ama şimdi sipariş edecegm. erken ve normal paketler var canım netten alablrsın hem daha uygunlar. Ben kimyasal olsa da bılmek ıstıyorum nedense. İnşallah şuanda bebegn seninledir velev ki yoksa da önümüzdeki aya hazırlıklı olursun🌼🌼

Bende şaşırdım canım iyice inan erken gebelik alsam mı diye dusunmeye basladım carsıya cıkıcam birazdan acıksa alırım diye düşündüm
Al canım erken gebelik daha iyi sonuç veriyor. İnşallah pozitifdir ben bulamadım erken gebelik gittiğim bütün eczanelerde hep aynı markalar var

Agrım durmuyprda hiç bacagıma kadar vurunca okadar sasırdım ki çünkü adette böyle birsey olmaz ama bugun gögüslerim dahada hassas 😩🥹
Benimde normal adette olmayan belirtilerim olunca baya umutlanmıştım. Ama bakalım hayırlısı

Benim kanım negatif çıktı. 2 gün önce vermistim. Bugün adetimden 4 gün geciktim. Mide bulantılarım azaldı. Ama adet ağrım da yok. Bende geç döllenme oluyor diye sabrla bekliyorum ama zaman da geçmiyor haftaya cumaya kadar adet olmazsam tekrar kan vericem. Bir de dostinex kullanıyordum ondan gecikmiş ola bilirmiyim acaba.Hamilelerin duası kabul olur bana da dua edermisiniz. 🙏

Arkadaşlar bugün başıma bir şey geldi😞 Çarşamba özel hastanede kan vermiştim 3473 çıkmıştı .
Cuma da aile hekiminde kan verdim 1308 çıktı dünyam başıma yıkıldı eşimle çok üzüldük.
Hemen özel hastaneye gittik kan verdim kan sonucu çıkana kadar doktor varmış şükür muayene olduk kese duruyor dedi .
Sonra kan sonucu çıktı 9016 🥲🥲🥲 üç saat boşuna kahrolduk .
Bundan sonra asla Farklı yerde kan vermem sizin de aklınızda olsun 🙏🏻🌹🧡
Doktor bebek ikiz de olabilir de bir bakabilir misiniz çok belli olmuyor ama fikirlerinizi merak ediyorum 🥰🥰🥰

Eklentiler

• E05B28C3-1445-41BC-8889-E1B7C055B411.jpeg
    E05B28C3-1445-41BC-8889-E1B7C055B411.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 31
  • C03E103B-807E-4B55-8E1A-8462108B4022.jpeg
    C03E103B-807E-4B55-8E1A-8462108B4022.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar bugün başıma bir şey geldi😞 Çarşamba özel hastanede kan vermiştim 3473 çıkmıştı .
Cuma da aile hekiminde kan verdim 1308 çıktı dünyam başıma yıkıldı eşimle çok üzüldük.
Hemen özel hastaneye gittik kan verdim kan sonucu çıkana kadar doktor varmış şükür muayene olduk kese duruyor dedi .
Sonra kan sonucu çıktı 9016 🥲🥲🥲 üç saat boşuna kahrolduk .
Bundan sonra asla Farklı yerde kan vermem sizin de aklınızda olsun 🙏🏻🌹🧡
Doktor bebek ikiz de olabilir de bir bakabilir misiniz çok belli olmuyor ama fikirlerinizi merak ediyorum 🥰🥰🥰
Kız ben 2. Kese goruyorum sanki üstünde ince uzunca 🙈🥰

X