Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Var degilmi eşime belli olanı göstermedim ama ardı medi gösterdim oda var dedi ama niye bukadar silik umitlenmeyelim dedi o benden daha cok üzülüyor eşimde cok yıprandı farkındayım eger varsa süpriz yapmak isterim ama sizlerde görüyorsunuz 💌
Mutlaka yaz 😘😘😌 bende salı günü kan vereceğim inşallah istenen değere r gelmiştir 😍😍😍

Umarım gelmez ama alıstık sonucda degilmi gelirsede kimseler üzülmesin cidden herseyde bir hayır var vakti zamanı var cok yorulduk ama imtihan oldugunu bilmek bilincinde olmakda guzel
Alıştıkda kuzım yoruluyor be insan. Şunu öğrendim belirtilere asla ve asla aldanamamak lazımmış. İlk gebeliğimdeki belirtiler olunca baya umitlenmiştim ama artık vücudumu dinlemiycem

Canım vücut ısısı dil altından sabah uyanır uyanmaz ayağını yere basmadan yataktan çıkmadan ölçülür ve daha önce takip ettin mi bir kaç ay her gün ölçmen gerekir adet ısını yumurtlama ısını ve hamilelik ısısını anlarsın kızımda hergün ölçtüm vücut ısımı düşmeyince hamile olduğumu adetten iki gün önce anladım test yaptım hemen
Evet canım böyle yapıyorum adet öncesı sonrası yumurtlama ısısını herşeyimi biliyorum kızımdan once de ferrility friend kullandım.ilgi dydugum bir konudur. Adet günümde de düşer hiç şaşmaz bende siteye tablo koydum buay kanama günü sabah düştü zaten ilk kez bu kadr yüksek çıktı dil altımdan 11.günde. ondan dolayı acaba diyorum oldu mu. Yumurtlama öncesi yumurtlama günü ve yumurtlama sonrası sabah kalkar kalkmaz her gün içi ısımı biliyorum.

Canım adetin 6.günü başladım önce 36.5’tu sonra iki gün 36.3 oldu sonra hep 36.5. O düşen 2 günde de birkaç saat önce kalkıp geri yatmıştım onun etkisi var mıdır bilmiyorum.
Yumurtlama günü vücut ısısı düşüyor canım.kaçıncı gündü senin düşen? Çatlayınca vücut ortamı soguk olmak zorunda . Yumurtlama bitince de ani ısı artısı olur. Hatta drlar vucut ısınızu yüksek görünce artık gebelık ıçin geçmiştir derler yumurtlama bitmiştir ısı yukselmeden önceki günler dogurgandır

Alıştıkda kuzım yoruluyor be insan. Şunu öğrendim belirtilere asla ve asla aldanamamak lazımmış. İlk gebeliğimdeki belirtiler olunca baya umitlenmiştim ama artık vücudumu dinlemiycem
Haklıson kesinlikle benim ilk gebeliğimde hiç belirtim yokdu adet hecikmesnden sonra olmustu

Yeni ay yeni umutlar canısı sakın moral bozmak yok
Yumurtlama sonrası günler asla geçmezken adet günleri çok hızlı geçiyor hangi ara yumurtlama haftama geldiğimi anlamıyorum ama bu ay kendimi sıkacağım çok bilirti yaşadım o kadar çok yaşadım ki testlerde silik verdi ama kanamam oldu hayal kırıklığı oldu bende. Şey demeye başladım eşime aman dedim olmadığı her an rahatlıkta kar bana 🤣

Yumurtlama sonrası günler asla geçmezken adet günleri çok hızlı geçiyor hangi ara yumurtlama haftama geldiğimi anlamıyorum ama bu ay kendimi sıkacağım çok bilirti yaşadım o kadar çok yaşadım ki testlerde silik verdi ama kanamam oldu hayal kırıklığı oldu bende. Şey demeye başladım eşime aman dedim olmadığı her an rahatlıkta kar bana 🤣
😌😍😍😍 inşallah bu ay gebelik isteyen herkesin ayı olur kalp atisi bekleyen biz gibilerin de kalp atısı duyduğu an 😘😌😍😙

X