Nişan Nişan yeri önerileri

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
elbisemi bayılarak aldım hertarafı pullu dantelli yarı balık modeli seklindeydi :)pudra renkleri bu aralar cok tutuluyor pembe bulamazsan gönlüne göre pudra tonları cokk hoşş bencee tabıkı sana kalmıss bişey cunku bi kere oluyoo :KK34:

aynen canım bende o tonlarda düşünüyorum zaten :)) pembe pudra krem renkleri civarında :)) okulu bir bitirimde başlayacağım kıyafet aramaya şuan sadece netten bakıyorum arkadaşlarım diyor ki denemeden fikir edinemezsin haklılar valla :KK1::KK1::KK1: :)))

aynen canım bende o tonlarda düşünüyorum zaten :)) pembe pudra krem renkleri civarında :)) okulu bir bitirimde başlayacağım kıyafet aramaya şuan sadece netten bakıyorum arkadaşlarım diyor ki denemeden fikir edinemezsin haklılar valla :KK1::KK1::KK1: :)))

:KK52:evet bencede canım denemekle bakmak cok farklı bazısı cok kötü oluyorken bazısı çok iyi durabiliyor :KK34:

Son düzenleme:
Nişan yeri ayarlayabıldı mı konu sahıbı acaba? :KK31: Kına geceme mekan arıyorum da ben belki fıkır olur bana :KK16:

canım merhaba, ben 4 leventteki bilek otelin altında olan salonla görüştüm :) orayı ayarladım nişan için. kına için yer arıyorsan eğer Gönül davetin salonlarına bak istersen bazı arkadaşlarım yaptı ve memnun kaldılar :)

X