Nişan Nişanı için gün sayan güzel bayanlarrrrr :)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
ben henüz hiç bi hazırlık yapmadım :26: sadece salon tutuldu. ne kıyafetim var ortada ne alyansım acele etmiyorum ama yetişir inşallah. gerçi kuaför fotoğrafçı falan hazır. davetiyem kaldı geriye. geri kalanlar içinse müstakbel nişanlımı bekleyeceğim :KK16:

Bizim küçük aile arasında olacak nişan... Benimde elbise hazır değil yeni yeni bakıyorum... Takıların yarısı hazır... Nişan tepsisi yaptırıyorum... Benimde çok işim var daha....:2::2::2::2:

Bizim küçük aile arasında olacak nişan... Benimde elbise hazır değil yeni yeni bakıyorum... Takıların yarısı hazır... Nişan tepsisi yaptırıyorum... Benimde çok işim var daha....:2::2::2::2:

benim nişan tepsimi annem süsleyecek :KK1: heveslenmiş kadıncağız bende peki dedim. örgüden bebek yaptı gelin ve damat. bakalım bitince nasıl olacak merak ediyorum

benim nişan tepsimi annem süsleyecek :KK1: heveslenmiş kadıncağız bende peki dedim. örgüden bebek yaptı gelin ve damat. bakalım bitince nasıl olacak merak ediyorum

Çok iyi düşünmüş eminim çok güzel olur.... Kazasız belasız bir atlatsaydık biran önce .... Nişan pastaları kurabiyelerine felan bakıyorum kafam çok karışık:KK53::KK53:

Kizlar Merhaba
DogumGunu, Evlilik Yildonumu, Dugun,Nisan,Kina, Sunnet, HosgeldinBebek ve daha bir cok organizasyon icin butik pasta ve butik kurabiye siparisi alinir
Bilginize :)

Kızlar nişanı yeni atlatmış biri olarak tek tavsiyem kıyafetiniz saçınız makyajınıza dikkat edin geri kalan ayrıntıları zaten birileri sizin yerinize hallediyor. Bol bol fotoğraf çekinin bunu da özellikle bir arkadaşınıza verin her anı okadar hevesle olumsuzlestiriyor ki.
Ayrıntılara takılıp önemli şeyleri atlamayın sadece kendinize özenin hepinizi tebrik ederim. Allah tamamı erdirsin inş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok iyi düşünmüş eminim çok güzel olur.... Kazasız belasız bir atlatsaydık biran önce .... Nişan pastaları kurabiyelerine felan bakıyorum kafam çok karışık:KK53::KK53:

pastanın üzerine ikinizin güzel bi resmini bastırabilirsin . ben hep öyle düşünmüştüm ama salonda olacağı için büyük pasta getirecekler bize..

Kızlar nişanı yeni atlatmış biri olarak tek tavsiyem kıyafetiniz saçınız makyajınıza dikkat edin geri kalan ayrıntıları zaten birileri sizin yerinize hallediyor. Bol bol fotoğraf çekinin bunu da özellikle bir arkadaşınıza verin her anı okadar hevesle olumsuzlestiriyor ki.
Ayrıntılara takılıp önemli şeyleri atlamayın sadece kendinize özenin hepinizi tebrik ederim. Allah tamamı erdirsin inş

hayırlı olsun canım. inşallah çok güzel geçer hepimiz için o önemli gün, tavsiyelerin için teşekkürler :KK34:

pastanın üzerine ikinizin güzel bi resmini bastırabilirsin . ben hep öyle düşünmüştüm ama salonda olacağı için büyük pasta getirecekler bize..

Güzel olabilir aklımda bulunsun.... Aslın bir pastacıyla görüşdük orada da çok güzel pastalar var.... Kurabiyeleri orada yaptırcam

Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için sizede mutluluklar... Benim de saçım tam nişan düğün zamanında dökülmeye başladı offff canım sıkkın..... Bilemiyorum artık bu saçı nasıl yapcam ....

Son düzenleme:
Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için sizede mutluluklar... Benim de saçım tam nişan düğün zamanında dökülmeye başladı offff canım sıkkın..... Bilemiyorum artık bu saçı nasıl yapcam ....

Teşekkür ederim..Stresten dökülüyor o saçlar bende yasadim aynı şeyleri ve üzerine birde sivilce. Yapabileceğin hiç bisi yok. Sadece sakın olup herşeyi akışına bırakmak gerek saçların için kuaförde bakım maskeleri falan yatırabilirsin tatlım.

Teşekkür ederim..Stresten dökülüyor o saçlar bende yasadim aynı şeyleri ve üzerine birde sivilce. Yapabileceğin hiç bisi yok. Sadece sakın olup herşeyi akışına bırakmak gerek saçların için kuaförde bakım maskeleri falan yatırabilirsin tatlım.

Aldım bir kaç bakım maskeside doktorada gittim birşey yok dedi hale devam dökülme .... Düğüne kadar saç kalmıyacak:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

hoşbuldum, tarih belli değil ama bayramdan sonra başlayacak ve ağustosun son haftasına kalmadan tanışma isteme nişan herşey bitmiş olacak.. senin tanışma isteme falan oldumu

benim tanışma mayıs ayının sonunda oldu,ağustos 1 de isteme olacak. ertesi gün nişanımız olacak inşallah

benim tanışma mayıs ayının sonunda oldu,ağustos 1 de isteme olacak. ertesi gün nişanımız olacak inşallah

ne güzel ya çok sevindim senin adına canım.. ben daha teklif bile almadım.. yolun çok başındayım ama bir ayda yetişemem diye de korkuyorum.. tanışmada ne ikram ettiniz nasıl geçti.. bu arada 23 yaşındayım sen:) amma konuştum ya:KK36:

Ben hazırlıklara aylar öncesinden başladım kızlar kurabiye vs araştırdım tepsimi özel yaptırıyorum... Şöyle bir düşündüm de..

Hazır olanlar:

1-tepsi (el yapımı)
2-makyaj kutum (bunu da özel yaptırıyorum el yapımı)
3-elbisem

Ayarlanmak üzere olanlar:

1-kurabiye
2-buzdolabı süsü
3-fotoğrafçı

Henüz olmayanlar:18:

1-ayakkabım:2:
2-kravat almadık daha
3-nişan bohçası (henüz alışverişe çıkmadık)
4-Alyanslar ve tektaş
5-pastamı da daha kime yaptıracağım belli diil

Benim hazırlıklarım böyle kızlar, sizin ne var ne yok:KK16:

tepsi ve makyaj kutusunu sipariş verdim gelince koyabilirim fikir olsun size de:KK42::KK42:

ne güzel ya çok sevindim senin adına canım.. ben daha teklif bile almadım.. yolun çok başındayım ama bir ayda yetişemem diye de korkuyorum.. tanışmada ne ikram ettiniz nasıl geçti.. bu arada 23 yaşındayım sen:) amma konuştum ya:KK36:

saolasın canım benimm. benm yaş 27 :KK34: sen erkencisin. valla bende teklif almadım daha beyefendiden. çok güzel farklı olmalıki değerli olsun dedi en son ağzıma bi parmak bal sürdü bekliyorum :KK1: bizim tanışmadaki ikramımız şu şekilde oldu : yaprak sarması, su böreği,baklava ve şeker pare,fırında sebzeli köfte,çorba,pilav, bi kaç meze, çay için 4 çeşit kuru pasta. 12 saatlik yoldan geldiler bizimkiler. mola vererek geldikleri için yemişler zaten. o yüzden pek yenmedi yemekler. onlar gelmeden 2 saat önce kuaföre gittim saçlarımı makyajımı yaptırdım :) böyle işte.. ağustos sonuna kadar vaktin var canım, eğer mesafe yakın ise hepsi yetişir emin ol :KK51:

tepsi ve makyaj kutusunu sipariş verdim gelince koyabilirim fikir olsun size de:KK42::KK42:

aa evet lütfenn özellikle tepsiyi merakla bekleyeceğim.. bende şimdilerde tepsi derdine düştüm.. annem örgü bebeklerden gelin damat yapıyo bakalım nasıl olacak. sonuçta hem sözde hemde nişanda kullanılacak tepsi. model farklılığı olsun istiyorum :KK9:

Ben hazırlıklara aylar öncesinden başladım kızlar kurabiye vs araştırdım tepsimi özel yaptırıyorum... Şöyle bir düşündüm de..

Hazır olanlar:

1-tepsi (el yapımı)
2-makyaj kutum (bunu da özel yaptırıyorum el yapımı)
3-elbisem

Ayarlanmak üzere olanlar:

1-kurabiye
2-buzdolabı süsü
3-fotoğrafçı

Henüz olmayanlar:18:

1-ayakkabım:2:
2-kravat almadık daha
3-nişan bohçası (henüz alışverişe çıkmadık)
4-Alyanslar ve tektaş
5-pastamı da daha kime yaptıracağım belli diil

Benim hazırlıklarım böyle kızlar, sizin ne var ne yok:KK16:

benim kuaförüm salonum ve fotoğrafçım tamam :) onun dışında nişanlık ayakkabı nişan bohçası alyans falan hiç bişiim yok.. 2 hafta sonra canımın içi gelecek inşallah, alışverişimizi yapacağız. o zaman pek eksik kalmıyo. şimdiden gelinlikçilere gidip fikir edindim, alyans ve tektaş içine tanıdığım ve gayet çeşitleri olan bi kuyumcuya gittim, beğendim bile. inşallahh kimse gidip almaz onuu:26: çok beğendim çünküü

X