Nişanlım calismami istemiyor

Ayrılırdım. Sıfır şaka.sonra yarın öbür gün işim yok param yok çocuk var diye ortada kalınca napıcaksın? Bir şey lazım diye para mı dileneceksin?hayır sanki sabancıların veliahtı da paşam bir de öyle bir zırvalamış ki. Lafı tıkamadın mı ağzına? Ne lafından bahsediyorsun terbiyesiz diyemedin mi?

İkimizde aynı yerde çalışıyoruz alışveriş merkezindeyiz ama kendisi çalışmamı istemiyor benim yorulduğumu psikolojik olarak kötü hissettiğimi düşünüyor aslında öyle değil sadece ona laf gelir söz gelir diye stres oluyorum bazen siz olsanız ne yapardınız
Çalışmaya devam ederdim.

Aynı iş yerindeyseniz farklı şubeye geçmeyi isteyin mesela aynı yerde çalışmayın yapamıyorsanız

İkimizde aynı yerde çalışıyoruz alışveriş merkezindeyiz ama kendisi çalışmamı istemiyor benim yorulduğumu psikolojik olarak kötü hissettiğimi düşünüyor aslında öyle değil sadece ona laf gelir söz gelir diye stres oluyorum bazen siz olsanız ne yapardınız
Sonunda nişanlınız ise başlamış, gözünüz aydın. Nişanlınızın sağı solu belli olmaz; siz kendi işinize ve kazancınıza bakın.

Hazır işinizden ne diye çıkacaksınız, bundan daha saçma bi şey olabilir mi? En fazla evlendikten sonra kendi isteğinizle çalışma saatinizi düşürebilirsiniz. Ekonomik özgürlüğünüzden bi erkeğin sözüyle vazgeçmeyin. Paraya ihtiyacınız olduğunda, canınız bi şey çektiğinde, arkadaşlarınızla bi cafeye giderken nişanlınız size harçlık mı verecek?

Ayrıca ne gibi laf söz edilebilir hakkınızda?

Kendisine çalışmayan bir sevgili bulacaktı o zaman diyorum. Çalışmaya devam eder, kendi paramı da istediğim gibi harcardım. Asıl evde oturup göt göbek büyütüyon, tüm gün ne işin var diye sana laf gelecek yakın bir gelecekte. Bilgin olsun ondan da

X