Bisküvi - Kurabiye Tarifi Nişastalı Kurabiye(Resimli)

en sevdiğimkurabiyedir nişasta kurabiyesi 1kere komşumun verdiği tarifegöre yaptım tabanları tepside kaldı çok üzüldüm bunda öle bi risk yok dimi canım

kurabiyeler soğuyunca spatula yardımıyla çıkarırsan altları tepside kalmaz canım ben bir kere sıcak çıkardım bazıları kaldıyerimseniben

ellerine sağlık gülüm
ortaokul yıllarımdan beri yaptıgım bir kurabiyedir cok severim yemesinide yapmasınıda
ben tozsekerle yapıyorum sadece
:içelim:

opuyorumnanaktan saol canımmmmmmmm mujukaaaaaaaaaaaa

evde pudra şekeri olmazsa bende toz şeker kullanıyormyerimsenibenopuyorumnanaktan

ellerine sağlık bende yapıyorum ama 3 yumurta ve 1 su bardağı un koyuyorum senden farklı olarak
ama bazıları bunu yiyince boğazına kaçıyor ben çok yaparım ama iştedaha önce yemeyenler genelde boğazımıza yapışıyor diyolar

kızlar eğer tepsinizin altı yapışıyorsa bolca ıslatılan bir mutfak bezini tezgaha serin ama sulu olcak sıkmayın suyunu bezin sıcak tepsiyide üstüne koyun hemen çıkar merak etmeyin ben hep öle yaparım

ellerine sağlık bende yapıyorum ama 3 yumurta ve 1 su bardağı un koyuyorum senden farklı olarak
ama bazıları bunu yiyince boğazına kaçıyor ben çok yaparım ama iştedaha önce yemeyenler genelde boğazımıza yapışıyor diyolar

evet benim kayınvalidemde diyo boğuyo beni diye puhahahahahakaydirigubbakcemile3 o gelince hep yaparım :jeyyar:

miktar çoğaltılabilir tabikideyerimseniben

kızlar eğer tepsinizin altı yapışıyorsa bolca ıslatılan bir mutfak bezini tezgaha serin ama sulu olcak sıkmayın suyunu bezin sıcak tepsiyide üstüne koyun hemen çıkar merak etmeyin ben hep öle yaparım

buda iyi fikirmiş saol canım denemek lazımmmyerimseniben

ama hamur işlerine yapmamalı hamur yapar gibi geldi banaCADIARZU

tamamen tepsıye dagıldı kaldı acaba kabartma tozu mu koymıycaktım kulak memesı gıbı ıdı kıvamı ama ne oldu

X