Bölgesel İncelme nivea Q10 plus sıkılaştırıcı losyon kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar devam eden yok mu aranızda? ben 1 haftadır falan kullanıyorum, sırf nemlendirici niyetine bile kullanılabilir. kokusu fena değil. incelme ya da sıkılaşma da gözle görülür bişey yok henüz ama her gün ölçüyorum ben, göbişte ve bacakta yarım cm fark etti. şu an spor ve diyet yapamıyorum ne yazık ki, bunlarla desteklendiğinde daha iyi olacaktır eminim.

Ben 1 aya yakın süredir kullanıyorum belim ince olduğu için sadece bacaklarıma sürüyorum hergün duştan sonra.4 cm inceldi bacaklarım kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim :KK16:

Ben 1 aya yakın süredir kullanıyorum belim ince olduğu için sadece bacaklarıma sürüyorum hergün duştan sonra.4 cm inceldi bacaklarım kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim :KK16:

kızlar bende donem donem kullanıyorum Q10 plus ve sporla desteklendıgınde sahıcı ıyı bır sıkılasma goruyosunuz vucudunuzda :KK66: verdıgınız paraya degıyo anlıcagınız :)

Bende Başka bir kremle dönüşümlü kullanıyorum..
Mucize yaratmıyor tabi ki ama ciltteki sıkılaşmayı ve düzelmeyi hissediyorsunuz.

kesınlıkle duzenlı kullanımda işe yarıyor.bende ınanmadım ılk önce am a2-3 gunde farkedılıo.tabıkı sureklı kullanım gerekırıyooo:KK16:

10 gündür ip atlıyorum hem de öyle aynı sayıyı hergün yapayım ya da bugün az yaptım modunda değil. bunun yanında bikaç kalça hareketi ve pilates yapıyorum ama toplasanız hepsi 20 dakikayı anca buluyor. 4 gündür de nivea q10 kremi kullanıyorum günde en az 2 kez sürüyorum. çok faydalı oldu. bacakalrımda gerçekten incelme ve sıkılaşma hisettim. ki görenler de ben söylemen ne yaptın diyor.. bence mutlaka deneyin. ki benim uyku düzenim yok, spor cok yapmam ve özellikle günlük su tüketimim çok çok azdır. ama nivea dan aldıgım sonuç muhteşem. tabiki sporla bilikte..

10 gündür ip atlıyorum hem de öyle aynı sayıyı hergün yapayım ya da bugün az yaptım modunda değil. bunun yanında bikaç kalça hareketi ve pilates yapıyorum ama toplasanız hepsi 20 dakikayı anca buluyor. 4 gündür de nivea q10 kremi kullanıyorum günde en az 2 kez sürüyorum. çok faydalı oldu. bacakalrımda gerçekten incelme ve sıkılaşma hisettim. ki görenler de ben söylemen ne yaptın diyor.. bence mutlaka deneyin. ki benim uyku düzenim yok, spor cok yapmam ve özellikle günlük su tüketimim çok çok azdır. ama nivea dan aldıgım sonuç muhteşem. tabiki sporla bilikte..

merhaba alt bacaklarda da etkili olur mu acaba incelmee sıkılaşma :):)

karın bölgesinde de faydalı olur mu? sporla birlikte.... bir de selülite faydası var mı acaba?

benim karın bölgemde çok problem yok olmadığı için de kullanmadım. ama etkili olur diye düşünüyorum. alt bacak kısmında da kullandım orda da etkiliydi. selülite gelince konu, elbette birebir fayda sağladı diyemem ama çatlaklarım vardı derin derin :KK43: onları hafifletti. yaklaşık 2 haftadır günde en az bir kez kullanıyorum. ve memnununm. uçuk fiyatlara kremler yağlar alacağınıza nivea yı alın derim ben. :) yalnız ip atlama selülitlere iyi geliyormuş, öyle duymuştum. yeşil çay ve de su tüketimi de önemli..

kızlar ebnde basenlerden şikayetciyim 2-3 cm incelse cok güzel olucak :KK70: etkiliyse eğer bende almayı düşünüyorum da fiyatı nekadar acaba bi bilgi verirseniz çok memnun olurum:KK16:

kızlar 3haftadır kullanıyorum krem olanını ve çok memnun kaldım selülitlerimde bayaaa azalma oldu ve 2 kilo vermişim :) bundan sonra hep kullanıcam

marketlerde bile bulabilirsin :) kozmetikçilere bak. nivea ürünleri çok da ulaşılmaz değil sonuçta.. ve kesinlikle memnun kalacaksın :)

ben yaklaşık aydır kullanıyorum çok memnunum ayrıca niveadan hariç matrigen diye bir marka var o da çok çok iyi biraz pahalı gelebilir bir kesime ama gerçekten işe yarıyor

benimde evde duruyodu iki uc kez kullanmistim birakmistim simdi catlak tedavisine basliyodum strivectinle arada da niveayi kullaniyim bari ins ise yarar.

kızlar ben 22 kilo verim ve vücudumda ciddi sarkıklar oluştu özellikle göbek ve baldırlarmda :KK14: ve selülitlerim var aşırı kilo verdğm için kullandğm şeyler işe yaramıyo nolurr yardım edinnn :2:

kızlar günde kaç defa ve nasıl kullanılıyor ?

X