Niye böyle?

Bir kere ağzım kokmuş ondan soğumuş bir de taharet bölgem kokmuş hep böylr şeyler
Yanlış anlamayın ama bunlar büyük sorunlar. Nişanlım 2 günde bir duş alıyor ben o kadar almıyorum yazmışsınız, kokarsınız tabii ki. Ben olsam ben de girmem ilişkiye falan adam açık açık ağzıyla söylüyor bir de neden daha özenli değilsiniz hijyen konusunda? Karşıdaki kişiye saygısızlık bir kere. çok kötü bir durum bence dikkat edin. Ha sorun onda da olabilir ama her şekilde ilişkiniz sıkıntılı maalesef bence evlenmeyi bi 40 kere daha düşünün, şimdiden bu durumdasınız demek ki uyuşmadınız. Sizi istememesi sarılmaması falan da itici yani siz de soğursunuz zamanla

Adamın her tarafı ofsayt. Hem tarikat işleri var hem iktidarsızlık var hem de cinsellik istemiyor. Bu adama hamilelik için son bir şans olarak bakıyorsunuz ama emin misiniz böyle birini baba yapmaya? Ne bileyim yumurta dondurma işlemleri falan var, farklı bor yol izleseniz? Bu adamdan olmaz çünkü. Tarikat istese sizi anında bırakacak bir tip.
Ayrıca 2 günde bir o duş alıyor ben o kadar sık almıyorum diyorsunuz. Adamın haklılık payı olabilir mi? Özellikle sıcaklıklarda arttı. Bence ayrıntılı bir banyo yapılmasa da her gün bu sıcak havalarda duş alınmalı. İnsan kokar. Beraberlik öncesi dış fırçalama, banyo gibi olayları halledip bir de öyle deneyin bakalım yine bahane sunacak mı?

Duş alıyorum kendime bakıyorum ams o bnden çok alıyor 2 günde bir alıyor bnm o kadar kısa aralıklı değil
adam 2 günde bir duş alıyor sen o kadar kısa aralıkla değilse min. 3 günde bir alıyorsun. kokman çok normal
daha önce açtığın başlıkta adam için isteksiz demişsin. yani tam kombo olmuşsunuz.
bir de aklıma takıldı resmi nikah olmadan imam nikahı neden yaptın?

Duş alıyorum kendime bakıyorum ams o bnden çok alıyor 2 günde bir alıyor bnm o kadar kısa aralıklı değil
2 günde bir alınan duş çok almak demek sana göre? Sende 4 günde bir alıyorsan duvara tırmansam birlikte olamazdım erkek olsam. Karşındakide bu durumda çokta farklı değil ama adam tiksinmiş olabilir. Zaten olan cinsel problemleri üstüne birde cinsellik tiksindirici hale geldiyse işiniz çok zor.

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Siz tarikat üyesi olan adamın dini nikahlı bırlıktelık yasadıgı üyesiniz hatırladım sizi. Düzelmeyecegını dıger konular da da yazılmıştı ayrılmamışsınızda hala devam edıyorsunuz hosgeldın kızıl goncalar meryem

Şöyle ki duş demek sadece teri tozu kiri atmak için kısa sureli suyun altına girmektir.birde bunun uzun, kese lif ile foşurtada fosurtada yıkanmalı uzun versiyonu var.sanirim siz haftalık banyo yapma rutininde sadece duş aliyorsunuz.kokmaniz olası.fakat arkadaşlar tarikat lideri olmasından başka durumlardan bahsetmiş.
Dün bir konu vardı erkrkler neden bunkadar merhametsiz diye.herkesin ortak sonuca vardığı ,siz bu adamlari seciyorsunuz ! Daki kadinlardan birisiniz

Demek ki temizlikte ilgili bir sıkıntınız var.

Her gün duş almalısınız. .

Banyo, duş sık sık olmalı.

Hatta her gece özellikle iyice yıkanın, temiz giyinin yatağa öyle girin..

Sadece ilişki için yıkanılmaz kendinizi iyi hissetmek için de yıkanmalısınız.

Ben işten geldiğim zaman direkt duşa giriyorum ailecek hepimiz hergun yikaniriz yataklarimiza temiz temiz gireriz.2gunde 1 de çarşafımı değiştiririm sabittir. Sevişmeden önce ayrıca yikaniriz seviştikten sonrada girip duşumuzu aliyoruz(sevistigimiz gunler 3 kere duş almis oluyoruz)duş almadan asla olmaz.Birbirimizin orasını burasını emcüklüyoruz tabiki temiz temiz olacak o iş.Siz eşinize 2 güne sık diyorsanız biz ne oluyoruz acaba?Bence kokarsın yaa.Yazin günde 2 kere alıyorum sabah işe giderken birde işten gelince.Bazi insanların koku hassasiyeti vardir(benim gb)ter kokusu yemek kokusu.Olabilir belki tiksiniyor niye sık duş almıyorsunuz?

nişanlım melami hakikat ilmi diye bi tarikata üye . 12 yıldır üyeymiş Bn durumun bu kadar ciddi bir boyutta olduğunu düşünmemiştim. Nikahımızı efendim dedikleri biri kıydı ve kendisine efendim deniliyor top sakallı ne olduğu belirsiz biri psikolojisi bozuk sanki Bn bu durumdan hiç hoşlanmadım nişanlımla konuşup anlatmaya çalıştım ama vazgeçiremedim
bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?
cemaatçilerin çoğundan duyduğumuz şey. yukarıda ki yazdığın konuya çözüm bulmadan ne bu çocuk sevdası

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Gay birinin paravan evliliğine kurban gitmişsiniz gibi görünüyor.

Gay misin diye bile sordum dayanamayıp yok dedi saçmalama dedi bir de arkadaşlarıyla konuşmalarını görmüştü bakma bakınca etkileniyorum fln diyordu sonra kanka öyle böyle sorduğumda erkek muhabbeti dedi sen bilmiyorsun dedi bir de çevredeki erkeklerle muhabbetine bakıyorum gayet erkekçe ona da ihtimal veremiyorum konuşması yürüyüşü her şeyi normal kafayı yemrk üzereyim cidden
O tarz şeylerle alakası yok.ne dayılar gayet çıktı.

Nişanlınız neden sizde kalıyor?

Bu kadar karanlığa rağmen hala evlenmeyi düşünüyorsanız sizin de aklınıza şaşarım. Şikayet etmeye hakkınız yok çünkü bu kişiyi hak ettiğinizi düşünüyorsunuz.

X